PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alexandra Mrázová

Slovenka a bývalá baletka Alex pochází z Levic. Vystudovala taneční konzervatoř v Bratislavě, dva roky tančila v Národním divadle v Brně, pak čtyři roky v Národním divadle v Bratislavě.

V Anglii působí osm let a pracuje jako servírka, ale tanec stále vášnivě miluje. V Británii žije už dvanáct let i její maminka a bratr. Alex je zadaná a zatím bezdětná. Na natáčení se těší: „Očekávám, že si budeme rozumět a strávíme spolu příjemný čas.“

 

Tento týden nám uvaří naši krajané v Anglii! A že to nebude nuda, se dozvíte již nyní zde.

 

Charakter:

Introvertní, spíš klidná a uzavřená.

Zájmy:

Tanec, vaření.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, je to koníček. Nejraději připravuje slovenská jídla a peče koláče.

Chutě:

Má ráda kuřata a saláty. Nejvíc si pochutná na svíčkové na smetaně.

Nesnáší:

Houby. U stolování jí vadí, když se někdo prsty šťourá v zubech.

Motto:

What goes around, comes around. (Co vyšleš, se ti i navrátí)

Očekávání:

Chce poznat nové lidi, ochutnat nová jídla, těší se na zábavu, jakou zažije.

Vaše názory

Anonymousššš
Sašo, mimo téma vaření... 2 20.12.2013 18:54

...co přiměje mladou ženu, absolventku taneční konzervatoře s angažmá v pražském ND, aby odešla do Anglie dělat servírku...?

včelka)
ND v Bratislavě a Brně, ne v 20.12.2013 19:13

ND v Bratislavě a Brně, ne v Praze. Tím nechci snižovat tato 2 ND, jen pro upřesnění.Nicméně je to velmi sympatická a hezká mladá žena, která se snaží nějak uživit.

Trudy
Ale ona 21.12.2013 12:09

to přece řekla, že ji ten balet nevyšel, je holt velká konkurence. Nějak se živit musí a měla by se snad stydět, že pracuje? Její věc jakou práci si zvolila, třeba je ráda, že vůbec nějakou má.

JiKas
Vaření Alexandry 0 20.12.2013 10:47

se celkem povedlo, jenom ke kachně se zelím mi připadaly brambory zapečené se sýrem a smetanou dost přeplácaná kombinace. Předkrm mohl být dobrý, ale paštika se peče nebo vaří v páře, jinak je to pomazánka. Alexandra se mi tento týden zatím líbí nejvíc.

Snezienka
Alex 3 20.12.2013 00:13

Pri dnesnom vareni sa mi zbiehali slinky.....:-)))Vsetko vyzeralo(a asi aj chutilo)mnaaaam...Okrem toho,Alex je mila,pohodova baba,takze sympatie aj po tejto stranke.
Pani Barborka,ktora pri hodnoteni povedala,ze "cely vecer bola stiesnena,napata nalada/atmosfera"(zaujimave---vsetci boli vyskereni...???),tuuu by som s prehladom a so spevavym,usi tahajucim(=jej vlastnym) tonom,odporucila do certa...chuderka,co byva v "najlepsom"a potrebuje v ramci taktizovania okydavat,aj ked nema co.

anonym
Barbora je nemožná můra. 20.12.2013 08:04

Barbora je nemožná můra.

kolouchová...
Barbora 20.12.2013 09:41

Její přítel by měl umět česky, nebo si nechat pořad přeložit aby věděl, jaký kyselý poklad má doma a měla by po žížalkách. Můra závistivá a nepřející.

viola33
máte pravdu a já jí dala 20.12.2013 13:23

máte pravdu a já jí dala hlas,moc toho lituji

krokodyl SK
riso je super,alex tiez 3 19.12.2013 23:35

Richard je aky je , urcite extremista vo viacerych uhloch , ale urcite nie dvojtvarny a zakerny, vsetko obrati na vtip a je sam sebou, nepredstiera a nehra sa na niekoho ineho, brat ho treba stipkou so stikou soli, urcite najviac znamy v cesko-slovenskej komunite v Brihgtone . Alex posobi velmi prijemne a kamaradsky, super babe.

jákočka
souhlas 20.12.2013 06:35

s krokodýlem, Richard není zákeřný oproti Báře, ta se mi z nich zdá nejhorší. Unylá, nespokojená, nebaví se, nikde se jí nelíbí, je to prostě nafrněná osoba a nevím na co. Možná je to tím, že je v jiném stavu a splašily se jí hormony. To už i ta Marie je snesitelnější. Nejlepší a nejmilejší jsou Alex a Ivana-holky moravský.

reklama