PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alina Kravchuk

Prostřeno II - 2. cyklus Alina Kravchuk Foto: Prostřeno II - 2. cyklus Alina KravchukFoto: Prima

Alina je Ukrajinka druhé generace, její maminka zde žila, už když se dcera před devíti lety přestěhovala do Čech. Je svobodná a bezdětná. Naučila se krásně česky, má jen lehký přízvuk.

Na první pohled nepatří mezi typické přistěhovalce z Východu. Studuje dálkově ekonomii a momentálně je bez práce. V průběhu natáčení se právě stěhovala do nového bytu, který sdílí se sestrou. Alina chodí do vybraných restaurací a baví se na trendy diskotékách. Alina je gurmetka a vybrané jídlo nejen miluje, ale umí je i připravit. Za výhru by si koupila Velkou francouzskou kuchařku.

Charakter:

Soutěživá, komunikativní, veselá, ráda se baví. Nesnáší hloupost, omezenost, úzkoprsost, naivitu.

Zájmy:

Vaření, četba, cestování, hudba, tanec.

Vztah k vaření:

V jejím případě jde o skutečnou vášeň. Vaří každý den pro sestru i kamarády. Oblíbenou kuchyni nemá, ale vyžívá se v návštěvě vyhlášených restaurací. Umí i českou kuchyni, svíčkovou, ptáčky, dršťkovou polévku atd. Samozřejmě i ukrajinskou kuchyni, tu ale v pořadu vařit nechtěla, i když by si to mnozí hosté přáli.

Chutě:

Hlavně když jídlo není blaf.

Nesnáší:

Vnitřností, tatarský biftek, skoro všechny ryby (averze z dětství), veškeré luštěniny a med, na který má alergii. Alergii má i na sprosté vtipy u stolu.

Motto:

Jídlo je moje vášeň.

Očekávání:

Zajímavý zážitek, nové zkušenosti.

Vaše názory

ZZuzana
Co se na pořad Prostřeno 0 27.01.2012 20:15

Co se na pořad Prostřeno koukám, každý vaří hovězí nebo kuřecí vývar a českou kuchyni. O čem je tedy tento pořad? Jak udělat vývar nebo si chcete rozšířit obzor.To, že měla recept od nějakého šéfkuchaře? A co? Nikdo pořádně neexperimentuje a tvoří podle nějakého receptu.To málokdo sežene a lidi-existuje internet, kde si recepty od šéfkuchařů můžete najít taky.Alino, kdo Vám závidí, tak Vám kritizuje aspoň postavu. Jak trapné. Jsem ráda, že jste se přihlásila, aspoň to bylo něco nového.

soused
Alina pokracovani 0 26.01.2012 10:47

jeste ted mam plnou pusu slin, to co Alina predvedla bylo uzasne a urcite jeji recepty vyzkousim!!!!! skoda, ze nebydlim blize, urcite bych se rad nechal pozvat :-) preji hodne stesti a uspechu do dalsiho zivota z Belgie

ppppp22
Alina 0 09.10.2010 20:53

já bych hlavně nechtěl jít do těch jejich slabin

:-))
Alina 1 15.09.2010 19:55

Jak sleduji tuto soutez, tak zatim na Alinu nema nikdo. Skoda, ze kvuli zavisti nedostala tu vyhru celou.

ÍÁÍÁÍÁÍÁ
jo 16.09.2011 20:43

Blbečku ?

Lenefie
Alina 3 14.09.2010 20:06

Tak Alina mi byla od zacatku nesympaticka a pripadala mi dost nafoukana, musim ale rict, ze mne prijemne prekvapila. Taky jsem si v prvni chvili pomyslela, kde na takovy byt nezamestnana studentka vzala penize, vsimla jsem si, ze tam mela raminko od gucciho a ty boty bych tipovala na Jimmy Choo, nicmene to je jeji vec, a pro mne to neni nijak podstatne. K tem receptum, uz jsem vyzkousela dobroucke sufle se zmrzlinou, zitra se chystam na krevety, a v patek bude kachna, takze jsem zvedava, a snad se podari.

anonym
TAKOE OSHUSHENIE,CTO 15.09.2010 07:23

TAKOE OSHUSHENIE,CTO NEKOTORIE TOLKO CTO S DUBA NA KAKTUS.....

BB
Lenefie 16.09.2010 02:42

Az budete varit, dejte si bacha na pomer ingredienci. Jak to vidim, tak ten, kdo to prepisoval na web, pridal nejake nuly v gramazi.

ÍÁÍÁÍÁÍÁ
charašo očeň 16.09.2011 20:48

vsje igrušky nazavy.

знакомая
To fakt nema cenu... 0 13.09.2010 17:17

To fakt nema cenu...

reklama