PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alla Dvořáková

Prostřeno VII (21) Ústecko  3.6. 2013 galerie - jana krupicová Foto: Prostřeno VII (21) Ústecko 3.6. 2013 galerie - jana krupicováFoto: All

Stále šarmantní paní Alla je už v důchodu. Dříve pracovala jako kadeřnice a pánská holička, proto si prý dobře rozumí s muži, s nimiž se domluví lépe než se ženami.

Je rozvedená, má dvě dospělé dcery, vnučky. Už dvacet žije s druhem v teplickém paneláku. Pochází z Ruska, do Čech odstěhovala v roce 1972 a vdala se tu. Do pořadu se přihlásila sama ze zvědavosti a nepopírá ani silnou finanční motivaci. Pokud by vyhrála, jela by s vnučkami navštívit dceru do Spojených států.

Co se bude dít celý týden v Prostřenu? Dozvíte se již nyní zde!

Charakter:

Společenská, pracovitá, spolehlivá, sebevědomá, považuje se za „ženskou do nepohody“.

Zájmy:

Zahradničení, ruční práce (vyšívání), kutění v domácnosti a aktivní sport.

Vztah k vaření:

Kladný, ráda zkouší nové recepty. Vaří i jí českou kuchyni.

Chutě:

Není vybíravá, sní cokoli, co je dobré. Miluje sladké a českou kuchyni. Hlavně knedlíky, zelí a omáčku.

Nesnáší:

Syrečky. U stolu jí vadí nimrání v jídle.

Motto:

Žij naplno!

Očekávání:

Těší se na výhru, myslí si, že na to má.

Pro všechy milovníky jídla jsme právě spustili nový web o vaření Prima FRESH! Podívejte se a přidejte se k nám i na facebooku, ať vám neuniknou žádné novinky.

 

prima fresh profily, Foto: 

 

 

Vaše názory

Šokovaná
šíze chachy 0 29.10.2013 18:19

Tu výslovnost cheesecake snad nemyslí vážně - šíze chachy, číský dort :-D Paní se večer bohužel nepovedl, ale jak se ty čtyři slepice zachovaly, to teda je síla.

majaa
no tak to byla ostuda 0 14.06.2013 01:27

Paní Alo, nevím tedy proč jste nezvládla vařit více chodů najednou a proč jste si neutřela prach, když bylo jasné, že vám cizí lidé budou vizitýrovat byt. Ale to jak se zachovaly ty hloupé nány to je mnohem horší než váš nezdar v kuchyni. Místo pomoci v kuchyni, což bych já určitě nabídla, se tlustá lady nacpala kroketama a druhá topinkou a u toho mlely o kulinářství a ta zlá baba co se tam divila, že nepláčete? To už je opravdu moc být tak zlá musí snad i bolet.

Trudy
Zase 0 10.06.2013 09:46

tady kritické připomínky na paní Allu jsou vymazány, ale ono je dobře, že pojede další parta, tady k této už bylo řečeno dost.

vahanu
Předvedla ruskou kuchařku 0 10.06.2013 00:15

Co mohla tak dobrého uvařit, když neměla ani pořádné hrnce. Zavinila si to sama,pořád kritizovala, všechno uměla lépe a nakonec nezvládla ani jediné jídlo. Příště ať se přihlásí někam jinam, patlalka.

Kalena
Alla sice upravená je, ale to je asi tak všechno... 1 09.06.2013 23:43

mladá měla pravdu, pořád tam vykládala, jak se co vaří apod a není schopná dát dohromady jediné jídlo. Doma bordel, nenavařené...Nikdy se mi nestalo, že by ke mě někdo přišel a já ho nechala sedět jen tak bez ničeho...Ta "Rozinka" co vařila v pátek taky nic moc, ta by si mohla podat s Allou ruku. Hogo fogo, ale to její menu bylo šílené...obalit šišku a usmažit??? a to další jídlo? jak ze závodní jídelny...a navrch tatarku!!!! Právem vyhrála ta mladá...

avokádo
Alla teoretcky umí všechno, 11.06.2013 07:21

Alla teoretcky umí všechno, ale prakticky nic.Typická Nataša.

Aktak
To je ale šmudla, fuj! 4 08.06.2013 18:48

To je ale šmudla, fuj! Kdybych měla čekat na jídlo dvě hodiny a potom neslyšet ani omluvu za časovou prodlevu, šla bych do té restaurace taky. Co se týče jídla, humus, zlatý smažák :-)

Klouzek
Aktak 08.06.2013 20:39

Tak která z vás čtyř krasavic to píše? Ta co má ráda smažák?

Eva II
Jaká šmudla, 09.06.2013 14:22

co to tu melete. Paní Alla z těch rádoby kuchařek byla nejupravenější a nejkultivovanější. A že nenasytné dámy čekaly 2 hodiny na jídlo, to jste vedle taky. Dámy se šly ládovat do restaurace jen proto, aby Allu zdeptaly. Alla to ustála s grácií, za což klobouk dolů. Namísto odchodu do restaurace se mohly Alle nabídnout, že jí v kuchyni pomůžou. Ale holt hašteřivý babinec, kdyby s nima byl hezký chlap, nechovaly by se jako Milky.

sněžnice
Jo, jo, upravená byla, stačí 09.06.2013 14:35

Jo, jo, upravená byla, stačí je pozorovat v centru Prahy (většina upravenájak od kolotoče), ale to je tak asi všechno, nic jiného neumí, ač na to měla 40 let, prostě mentalita. Včas se s ní Čech rozvedl, když prozřel.

reklama