PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alla Dvořáková

Prostřeno VII (21) Ústecko  3.6. 2013 galerie - jana krupicová Foto: Prostřeno VII (21) Ústecko 3.6. 2013 galerie - jana krupicováFoto: All

REPRÍZA: Stále šarmantní paní Alla je už v důchodu. Dříve pracovala jako kadeřnice a pánská holička, proto si prý dobře rozumí s muži, s nimiž se domluví lépe než se ženami.

Je rozvedená, má dvě dospělé dcery, vnučky. Už dvacet žije s druhem v teplickém paneláku. Pochází z Ruska, do Čech odstěhovala v roce 1972 a vdala se tu. Do pořadu se přihlásila sama ze zvědavosti a nepopírá ani silnou finanční motivaci. Pokud by vyhrála, jela by s vnučkami navštívit dceru do Spojených států.

REPRÍZA:

Co se bude dít celý týden v Prostřenu? Dozvíte se již nyní zde!

Charakter:

Společenská, pracovitá, spolehlivá, sebevědomá, považuje se za „ženskou do nepohody“.

Zájmy:

Zahradničení, ruční práce (vyšívání), kutění v domácnosti a aktivní sport.

Vztah k vaření:

Kladný, ráda zkouší nové recepty. Vaří i jí českou kuchyni.

Chutě:

Není vybíravá, sní cokoli, co je dobré. Miluje sladké a českou kuchyni. Hlavně knedlíky, zelí a omáčku.

Nesnáší:

Syrečky. U stolu jí vadí nimrání v jídle.

Motto:

Žij naplno!

Očekávání:

Těší se na výhru, myslí si, že na to má.

Vaše názory

BabaJagga
Alla je rozhodně nejlepší! 0 22.09.2014 14:19

Paní Alla mi byla od začátku nejsympatičtější z celého osazenstva. Působí na mě moc mile, přátelsky a optimisticky. Velmi mě mrzelo, jak se k ní ty hyeny zachovaly. Že jsou hloupé, jsem věděla ("Chesekake", "Šísake", "Čízký dort", "tiramisu z kafeho" , zmínka o svíčkové a jejich další projevy), i když jsem se podivovala, jak se může na jednom místě sejít tolik omezenců, ale to, co předvedly dnes, z toho mi bylo opravdu na blití.
Pro mně je vítězem jednoznačně Alla, zbytek jsou pro mě s prominutím nehorázně hloupé pí*i.

A že je Alla ruska? Tím lépe, miluji ruštinu, Rusko a ruskáky! :o)

arkaj
Allo mě jste byla sympatická 3 12.07.2014 13:33

Allo mě jste byla sympatická a fandila jsem vám. Kachnu také podle vás zkusím. Docela bych ráda ochutnala to zelí ... možná by mi to nechutnalo, ale zkusila bych to. Z těch hloupých blbek si nic nedělejte, všem jim čouhala sláma z bot :) Hodně štěstí

Anonymous2929
No jak myslíš 12.07.2014 21:27

Allče ta sláma trčela přímo z hlavy. Je z jiné planety.

arkaj
Anonymous2929: Kterápak z 13.07.2014 18:54

Anonymous2929:

Kterápak z těch čtyř blbek ty jsi ?

anonymoi
to arkaj 13.07.2014 19:31

Je smutné, že se zřejmě nedokážete vyrovnat s tím, že může mít někdo naprosto odlišný názor než vy a nejste schopna se s tímto faktem vyrovnat.

JanaSvobodová
Omezení Čeští blbečci! 6 12.07.2014 09:55

VY VŠICHNI,co tu neustále vytahujete fakt,že je paní Alla Ruska apod. Chci Vám jen říct,že jste zřejmě ta část našeho národa,která je omezená a tupá!Slušný a ROZUMNÝ člověk by tohle v životě nenapsal!Jste omezení a stydím se za náš zlodějský" národ,jak to už zde bylo zmíněno!To co se stalo v minulosti s Ruskem,nikdo nepopírá,ale vytahovat národnost člověka,který za nic nemůže v pořadu o vaření?DEBILITA!!!

anonymáček
Je zajímavé, jak rychle se 12.07.2014 10:36

Je zajímavé, jak rychle se odpustilo jiným, se kterými jsme měli kdy co do činění. Rakušané nás poněmčovali několik století, Němci nás chtěli částečně vyhladit, částečně přesídlit na Sibiř (kolem 320 tisíc mrtvých byl jen začátek), Tataři drancovali Moravu, Maďaři dokončili pád Velké Moravy, Avaři napadali naše předky a Hunové nás dotlačili do středu Evropy. Nechcete je taky urážet - v diskusi kolem pořadu o vaření?

Anonymous x
Zajímalo by mě,jestli by jste 12.07.2014 13:46

Zajímalo by mě,jestli by jste napsaly stejné komentáře i v případě ,kdyby místo Rusky tam byla Romka.

Anonym poslední
anonymáčku, zapomněl jste na 12.07.2014 22:22

anonymáčku, zapomněl jste na osmanské Turky.

....../....................
Osobní zkušenost: rusky jsou 13.07.2014 20:51

Osobní zkušenost:
rusky jsou ......nečisté, nepořádné, nešikovné, líné, arogantní, hádavé, snobské, namyšlené, toužící po penězích, po moci a ovládnutí partnera, postrádají vkus i vychování,..... nedá se s nim žít, jedniné co je zajímá jsou "pakupky, davaj meňja, ja chaču". Od rusky ihned pryč.

reklama