PO - PÁ v 17:35 na Primě

Andrea Kabická - finalistka České Miss 2011

Andrea se narodila 9. září 1989 v Praze ve znamení Panny. Stále bydlí u rodičů v bytě 3 + 1 s velkou šatnou, kde má svoji garderobu a krásné boty. Druhým rokem studuje Fakultu humanitních studií na Karlově univerzitě.

Její zálibou je sport a sledování adrenalinových sportů. Sama se jako jedna z mála žen věnuje biketrialu, také běhu a lyžování. Andreinou oblíbenou historickou postavou je Tomáš Garrigue Masaryk, protože se nebál jít sám proti proudu a bojoval za práva českého národa.

Charakter:

Spolehlivá, přátelská a hodně upovídaná. Ráda se baví a poznává nové lidi a věci.

Zájmy:

Sport - biketrial, cestování, přátelé, filmy, hudba, nakupování a mnoho dalšího

Vztah k vaření:

Kladný, ale nemá k tomu mnoho příležitostí. V kuchyni se nejraději věnuje přípravě dezertů.

Chutě:

Miluje sladké – Andreina velká slabost. A taky všechny možné druhy salátů. Jinak není vybíravá.

Nesnáší:

Houby, vnitřnosti a celer.

Motto:

Já se řídím svým vědomím a svědomím – žádným mottem.

Očekávání:

Dobrá zábava a příjemný kolektiv. Co dalšího soutěž přinese, nechá se překvapit.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jak modelky vaří

 

VIDEO: Modelky a tatarák

 

VIDEO: Casting

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: První lásky


VIDEO: Rozhovor u jídla

 

Vaše názory

Teta Silfka
Vážená slečno Andreo, 0 03.04.2012 22:37

neodolala jsem a dnes jsem se na Vaše vaření podívala znovu,již po čtvrté. Už jsem Vám tu v minulých dnech jsem Vím psala,že pokud byste si otevřela ristorante,hned tam zavítám :o) A vážně, i po dnešku to platí. Mějte se krásně ! Silva

Katka P
Přijde mi závistivá a 0 29.03.2012 21:32

Přijde mi závistivá a nafoukaná... Nechápu proč Báře za její o dost složitější menu dala tak málo bodů. Hlavně, že cheesecake je nejlepší od ní a kuře po indicku od její maminky :o( Jinak super týden, všechny ostatní missky v pohodě a vaří a svůj věk dobře :o)

Anonymoun
nevím co si o sobě madam 2 29.03.2012 17:06

nevím co si o sobě madam myslí.. ale sama nepředvedla nic závratného, a bude ostatní hodnotit 7 nebo 8 body ? No to snad ne :)

Margotková
Děláte si srandu? 05.04.2012 17:14

Díl jsem ještě neviděla, ale nechápu nadávky na to, že hodnotí JEN 7 nebo 8 body. Osobně nechápu systém hodnocení, kdy všichni dávají 8, 9 (aby nebyli nařknuti z taktizování nebo ze špatnýho charakteru?). Na co tam jsou teda ostatní čísla? To by mohlo být spíš hodnocení od 1 do 3, protože by to mělo stejnej efekt, kolikrát někdo použil nižší číslo než 6? Mockrát asi ne.

Margotková
. 05.04.2012 17:15

Všichni dají hnedka hrr devítku, aniž by si nechali rezervu, kdyby přišlo něco lepšího. To je ale pak nespravedlivý vůči tomu, kdo udělá lepší jídlo, ale už se mu nedostává bodů na stupnici. Všichni vyplácají devítky na průměrná jídla, a když pak příjde něco fakt dobrýho, tak hodnocení bude přinejlepším stejný, jako to průměrný, protože už prostě NENÍ KAM ZVEDAT!! Toto je idiocie největší. Nechápu, proč jsou lidi tak tupí. Rozumnej člověk by jídlo ohodnotil rozumně.

spejbl
trapka 3 29.03.2012 16:39

trapka, hlavně že má rameno ven, teda kdo tebe zvolil za mis nusel být nejen vůl ale i blbý a slepý - škaredko, tuctovko takových podobných tobě je na E.. fůra, asi vedeš, nepěkná, kolo když parknu o tebe, važ si toho, kolo mám za 40 táců a jen tak někde neparknu..

H
Spejblovi 29.03.2012 17:27

Nevím sice,proč Andree tykáte a jste na ni sprostý,ale jaký máte asi názor na ostatní ženy , by se dalo celkem lehko odhadnout. Asi by vám byla po chuti nějaká prdelatá , umaštěná štěkna. A to byste se pak k sobě hodili. ( jo,ještě by musela jezdit na kole.)

anonym
spíš ona by ti nedala podržet 29.03.2012 17:30

spíš ona by ti nedala podržet ani tašku se starým chlebem ty dadýčku..já vím. Musí to být strašný pocit, že ti taková holka nedá..ale víš co:) prodej kolo a zkus to na tý E xx třeba ti za ty čtyři kilča nechají i šáhnout:)

Renousek
Jaká trapka!!!!! 29.03.2012 18:43

Z nich je nejlepší a na nic si nehraje. Nechte si ty komentáře. Holky jsou fajn, až na Jitku Válkovou, moc namalovaná. Nehádají se a je to fajn.Andrejka je krásná ženská. Závist lidí je hnus!!!!

gaia
Gnocchi 0 29.03.2012 14:04

Parlo italiano, e veramente in italiano si dice GNOCCHI - 'ŇOKI'! Ciao tutti :)

reklama