PO - PÁ v 17:50 na Primě

Andrea Kubečková

Kadeřnice Andrea je momentálně na mateřské. Má jednu dceru, milujícího manžela a ještě se dvěma pejsky si spokojeně žijí ve strakonickém bytečku.

Do něj by také Andrea investovala, kdyby se finále vydařilo podle jejích představ. Do menu zařadila svá nejoblíbenější jídla.

 

Tento týden bude v režii žen! Co vše se stane? Už nyní si o celém týdnu přečtěte zde!

 

Charakter:

Tvrdí o sobě, že je přátelská, sympatická, společenská a „pro každou srandu“.

Zájmy:

Rodina, práce a pejsci.

Vztah k vaření:

Výborný, v kuchyni ji to baví a vaří moc ráda.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na plněných paprikách od maminky.

Nesnáší:

Ledvinky a syrovou cibuli. U stolu jí vadí rýpání v jídle.

Motto:

Ber vše s humorem a nadhledem.

Očekávání:

Těší se na zábavu a zážitky. Ráda si odpočine od všedních povinností maminky na mateřské.

Vaše názory

Fanula
prostreno 7 19.10.2013 13:02

Začínám být alergický na otázku:,, Je to domácí?" Nový fenomén dnešní doby.Myslím, že se to přehání.

anonym
Ano, a to dosti dost. 19.10.2013 14:28

Ano, a to dosti dost.

alive
Oni se tím chtějí 19.10.2013 15:08

zeptat, jestli to soutěžící dělal a kolik mu to dalo práce, ale při bodování to ještě nikdo neocenil, takže je jedno jestli je to kupované nebo doma dělané

Anonymousč
To jste hodný, že jste nám to 19.10.2013 21:15

To jste hodný, že jste nám to objasnil.

Martina687
Také mě zlobí,když se stále 20.10.2013 09:48

Také mě zlobí,když se stále ptají,jestli je to domácí,kolik procent měla smetana apod.Při jídle by si měli spolu povídat o jiných věcech,např.jako když jíte v restauraci,a potom jen zhodnotit,jestli to bylo dobré,nebo jim nechutnalo.

anonymáč
martina 687 20.10.2013 11:51

ježiš,ty jsi trubice.Mají se bavit o jiných věcech a nemyslet na to co žerou,přestože jsou v soutěži kde jde hlavně o vaření.O čem by se podle tebe měly bavit? O nesmrtenosti chrousta?

oškeruše
Když se vydávají za znalkyně 20.10.2013 18:07

Když se vydávají za znalkyně v oboru, měly by poznat, co je domácí houska a že v polévce je mléko a ne smetana. A ta nesmrtelnost chrousta je, mimochodem, dobrý nápad.

anonimm
Otázka ".....je domácí ?" 21.10.2013 09:44

je zajímavá třeba u šlehačky. Co se týká pečiva, tak by měli soutěžící alespoň poznat jestli jde o housku, či o bagetu. A úplně nejlepší je, že nudle do polévky se lustrují (koupené jsou neodpustitelné), ale u přílohy stačí napsat název těstovin italsky...že by někdo připravil např. DOMÁCÍ široké nudle, to už je zřejmě nad možnosti jejich chápání i kuchařského umu.

Aned
Již poněkolikáté jsem poslala 6 19.10.2013 10:05

Již poněkolikáté jsem poslala sms k soutěži, již nejméně 2x pan Vydra, kterého mám mimo jiné moc ráda i jeho ženu Janu, řekl, že každý, kdo pošle sms, dostane dárek - nikdy se tak nestalo. A nejen to, nikde nemohu, ať dělám co dělám, najít výherce těchto soutěží. Může mi někdo poradit, kde to hledat? Děkuji mnohokrát za ochotu a laskavost. aned
DOBRÝ DEN, VÝHERCE NALEZNETE NA STRÁNKÁCH PROSTŘENO, V ZÁLOŽCE PROSTŘETE SI. KONKRÉTNĚ JMÉNA SOUČASNÝCH VÝHERCŮ NALEZNETE ZDE: http://www.iprima.cz/prostreno/prostrete-si/zname-viteze-souteze-o-pomoc.... HEZKÝ DEN.

na-bena
a to je přesně můj případ - 19.10.2013 10:13

a to je přesně můj případ - také jsem poprvé poslala SMS a nikde nemohu najít jména výherců. A ten dárek od Zepter - to je jen pro pražáky, samozřejně jako vždy - musíte se dostavit na prezentaci jejich zboží, datum je tam uveden proukázat se odeslanou SMS, vyslechnout si kecy o nádobí a snad vám nějaký dáreček dají.
DOBRÝ DEN, VÝHERCE NALEZNETE NA STRÁNKÁCH PROSTŘENO, V ZÁLOŽCE PROSTŘETE SI. JE TAM VŽDY JAK ZADÁNÍ SOUTĚŽE, TAK POTÉ I JMÉNA VÝHERCŮ. KONKRÉTNĚ JMÉNA SOUČASNÝCH VÝHERCŮ NALEZNETE ZDE: http://www.iprima.cz/prostreno/prostrete-si/zname-viteze-souteze-o-pomoc.... HEZKÝ DEN.

reklama