PO - PÁ v 17:50 na Primě

Andrea Špičáková

Prostřeno VII (20) Vysočina 27.5. 2013 galerie - Andrea Špičáková Foto: Prostřeno VII (20) Vysočina 27.5. 2013 galerie - Andrea ŠpičákováFoto: All

Mladá paní Andrea stále studuje a občas chodí na brigády. Má dvojčata, dvouleté holčičky. Její manžel je voják. Jsou spolu už pět let, svatbu měli loni v létě.

Andrea původně pochází z Ostravy, dnes žije v Třebíči. Do soutěže se přihlásila sama, aby poznala nové lidi a jiné kuchyně. Pokud by vyhrála 50 000 korun, jela by s rodinou na dovolenou.

Co se stane tento týden? Prostřeno! přepadne vojenské komando! Více informací najdete TADY.

Charakter:

Usměvavá, většinou pozitivně naladěná, rodinný typ.

Zájmy:

Baví ji sport – volejbal a alpinning. Také četba, internet, procházky s dětmi.

Vztah k vaření:

Ještě nedávno moc nevařila, ale od té doby, co je s manželem, ji vaření začalo bavit. Často zkouší nové recepty, nejraději připravuje kuskus se zeleninou a masem.

Chutě:

Má ráda vše, co je zdravé a alespoň trochu dobré. Nejraději má ale rajskou od maminky.

Nesnáší:

Dušenou mrkev a celer, nepozře tučné maso. U stolu jí vadí srkání a špinavé prostírání.

Motto:

Ve dvou se to lépe táhne.

Očekávání:

Doufá v klidný pohodový týden a usměvavé lidi bez přetvářky, kteří řeknou své názory na rovinu.

 

Pro všechy milovníky jídla jsme právě spustili nový web o vaření Prima FRESH! Podívejte se a přidejte se k nám i na facebooku, ať vám neuniknou žádné novinky.


fresh screenshot, Foto:

 


 

Vaše názory

Estelka
Vaše sprosté jednání 0 10.06.2013 12:35

Madam , měla byste se ještě dodatečně omluvit paní Martě , za to, co jste si k ní dovolovala .Paní Marta je velmi hodný člověk .Pokud by ona vyhrála , z výhry by si nenechala ani korunu .Vy p.Martě nesaháte ani k palci u nohy .Paní Martu i její rodinu znám osobně několik desítek let .Vy , vážená - nevážená Andreo, se styďte . Jste hulvát a neumíte se chovat .

nechnech
Suchšší Andrea 2 01.06.2013 16:55

Její chování a hlavně vyjadřování vůči paní Martě bylo sprosté. Suchšší Andrea je nevychovaná a primitivní.Už by měla mít rozum a podle toho se také chovat. Styď se Chandreo.

anonym
Andreo ja vas nakonec obdivuji ze jste to ustala. 01.06.2013 21:27

Uz porad s tim chovanim k pani Marte jdete do haje. Jsem o hodne starsi, ale s revolverem u ucha by me tam varit nedostali. Pani Marta by urazila me, kdybych ja udelala salat jako Andrea a ona mi na to s plnou pusou odpovidala jak zvracela jednou z toho syra.Hoste okolo. Mela remcani nonstop. A to toho furu jiste vystrihali . Vubec se nedivim ze se do ni pustili ja bych ji u jidla poslouchat nemohla. Ta pani nic neji . Neji ostre ale ma rada pikantni, atd atd.

anonimm
Chování 03.06.2013 10:46

soutěžících hodnotit nebudu, ony si děvčata zřejmě nemají co vyčítat, kdo ví, co se při natáčení všechno dělo...ale co se týká chutí, tak já mám ráda také pikantní, tzn. výrazné chutě pokrmů, ale nevyhledávám ostré, tzn.pokrm jenom pálí a "pálivost" přebije jakákoliv kvality použitých ingrediencí, takže nemusím ladit druhy koření apod. - stačí zasypat pálivou paprikou, pepřem nebo feferonkami.

dopolosyta
Paní Špičáková, nemáte v 2 01.06.2013 15:04

Paní Špičáková, nemáte v žádných ohledech úroveň, ani ve vaření. Jste jen nevychovaná a hloupá mladá matka, která nemá úctu k druhým lidem.

Evik 54
Ano je to tak přesně 01.06.2013 15:42

Ano je to tak přesně napsáno,bohužel takových mladých a neuctivých žen je hodně,znám jednu a proti ni je Andrea milosrdná sestra.Jen doufám,že na takové taky někdy dojde,a ať si to pěkně děvenky užijí.

anonym
Re: dopolosyta 01.06.2013 21:33

Tak si k sobe tu Martu pozvete a tri dalsi lidi.
Andreo sem se chodi lide vydovadet, tady o vareni vubec nejde.
Varila jste dobre, ciste a prostirala hostile velmi dobre.
Ja vych se te pani zeptala proc je u me na navsteve, kdyz se neprizpusobi vubec nicemu.A vy jste mela u ostatnich pravo na lepsi jidlo nez vam predlozila jak ta pani tak ten pan.I ta Zdenka!
Proste si Vas tu tento tyden vybrali aby se meli do koho poustet, tot vse!

Majoranka a svickova
Andrea 5 01.06.2013 05:58

Pekna zena,vesela ,ZDRAVA, poradna, hodna matka a kamaradka. Hezky si zaridila zivot a vy to tu nemuzete prenest pres srdce. To jako mela nechat Martu carovat a ramcat a ramcat? Dobre ji to podvodnici rekla. Jeste ze si z vas tady nic nedela.

J.B.
Názor 01.06.2013 07:10

Tak to je síla,myslím to,napsat zdravá s velkými písmeny.Nikdo nikdy neví,kdy komu co osud nachystá.Posměch p. Andree vůči Martě se mně, jako divákovi, zdál dosti takový nechutný a vystupování p. Andree působilo jako povýšené.

eva54
Ty zelené vlasy, to se jí 01.06.2013 09:52

Ty zelené vlasy, to se jí něco nepovedlo, nebo to tak má být?

reklama