PO - PÁ v 17:50 na Primě

Andrea Viktorová

Andrea vystudovala střední zemědělskou školu. Většinou pracovala jako floristka v různých květinářstvích, dnes už vlastní krámek, kde také pracuje.

Její práce je pro ni velkým koníčkem. Je 22 let šťastně vdaná. S manželem mají tři děti. Nejstarší dcera Bára studuje v Olomouci antropologii, která zajímá i maminku. Mladší syn Robin letos maturuje. Nejmladší Pepča chodí do druhé třídy na základní školu. Bydlí v rodinném domě v Karviné v bytě 3+1. Pokud by vyhrála, tak by výhru využila na cestování, možná i do Mongolska. Pořad Prostřeno! sleduje od prvního dílu a moc ji baví. Nechala se rodinou vyhecovat a řekla si, že to sama taky zkusí.

Charakter:

Veselá, otevřená, přátelská, upřímná a empatická. Nerada se účastní konfliktních situací a snaží se sporům vyvarovat. Občas je náladová, ale zásadová.

Zájmy:

Rodina a práce. Příroda, četba cestopisů, sci-fi, knih o tajemnu, šamanech, inklinuje k buddhismu. Ráda si s přáteli zazpívá u táboráku. Turistika, cyklistika.

Vztah k vaření:

Vaří od té doby, co se vdala. Stále se snaží nalézat nové recepty a chutě.

Chutě:

Má ráda polévky, a to především vývary. Také ji vždy potěší nejrůznější zapékané pochoutky.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku, syrové maso a bůček. Také jí vadí velké kusy nedodělané cibule. Nikdy by nesnědla syrové maso. U stolu jí vadí mluvení s plnou pusou a srkání.

Motto:

Neřídí se v životě žádným mottem, každá životní situace je pro ni originál.

Očekávání:

Těší se na adrenalinový zážitek u plotny s kamerou za zády. Doufá, že potká bezva partu lidí a ochutná nové chutě.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Sám mám málo

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Taktizování?

 

VIDEO: Sázené vejce

 

Vaše názory

fwro
Moc mě mrzí, že jste Andrejko 0 04.04.2013 09:52

Moc mě mrzí, že jste Andrejko nevyhrála. Byla jste na všechny milá, i na ty co si tou nezasloužili, hodnotila jste spravedlivě a netaktizovala jste, v jídle jste se nešťourala a skoro pořád chválila. Škoda, že vyhrála ta protivná nafoukaná Sylva, těší mě jen, že se dělila o výhru s Pavlem.

Pájina 111
:-)) 5 26.10.2012 22:11

Andreo souhlasím s ostatníma,vy jste to měla vyhrát.Byla jste nejlepší:-)) spravedlivě hodnotila a nekritizovala,jen proto abyste mohla dát méně bodů.s takovými lidmi by se mělo prostřeno točit,jenže bohužel diváky zajímá spíše hádky a rýpání..

anonym
Re:22:11 27.10.2012 06:23

Souhlas.

salima
Paní Andreo,byla jste nejmilejším účastníkem tohoto týdne 27.10.2012 12:31

i mnoha předchozích.Držela jsem vám palce,váš předkrm měl nápad,bylo to zase něco nového a zákusek také vypadal lákavě.¨
Bohužel díky taktice jiné soutěžící jste nevyhrála,to mě mrzí.

anonymní sněhulák
Jo, jo, Andreo, Vy a Pavel(ne 27.10.2012 14:44

Jo, jo, Andreo, Vy a Pavel(ne ten ožrala) jste měli vyhrát.
No alespoň si tu můžete přečíst pěkné příspěvky, narozdíl od Silvy. :)

evik52
Andrejko vám jsem přála výhru 28.10.2012 08:38

Andrejko vám jsem přála výhru nejvíce.Mějre se moc hezky.Eva

Anonymous
hodně bodů 31.10.2012 18:58

Všichni dávali málo bodů.Jenom vy jste všem dala hodně.Proto jste nevyhrála.Oni taktizovali.

Marta574
Prekvapenie. 2 26.10.2012 21:48

Tento týždeň mi doniesol dve prekvapenia - jednak vyhral človek ktorý netaktizoval, a jednak som poznala usmievavú a milú Andreu Viktorovú, ktorá by sa svojím správaním viac hodila do VIP. Naozaj príjemná pani.

anonym
Marto 27.10.2012 06:22

Asi jste se nekoukala poradne. Ta Sylva co vyhrala, ta taktizovala od zacatku, hned jak uvarila. Takze se podivejte jeste jednou. Skoda ze to alespone nevyhral cele ten Pavel, ovsem zase k vuli te Sylve. Nerikejte mi, ze by normalni clovek dal sest bodu. Take se musi ocenit co varil, jak a kde a atd. Ovsem Andrejka byla ta ktere to vetsina divaku prala. Kdyby ta tam nebyla, tak bych se ani nedivala z poloviny.

Marta574
Zle. 27.10.2012 08:22

Anonym - zle som to napísala. Tým netaktizujúcim človekom som myslela Pavla Gelnara, Silvie bola jeho pravý opak, práve kvôli nej a jej podobným si chcem dať prestávku v pozeraní, či to vydržím neviem.

reklama