PO - PÁ v 17:50 na Primě

Andrea+David

Andrea vystudovala SOŠ a SOU řemesel obor podnikání. Pracuje jako obchodní zástupce v jedné cestovní kanceláři v Praze. David vystudoval stejnou školu jako Andrea a pracuje jako obchodní zástupce v Kolíně. Andrea a David spolu chodí 8 let.

Společně si zrekonstruovali byt v Drahobudicích, ve kterém žijí 4 roky. Před necelými 2 lety si pořídila pejska, pražského krysaříka. Volný čas rádi tráví s přáteli, se kterými pořádají různé výlety, jezdí společně na hory a v létě na hudební festivaly a k moři. Svatbu ani děti zatím neplánují, protože se jim život líbí tak, jak to mají doposud. Davida přihlásila do pořadu kolegyně z práce a poté přišla nabídka, aby se zúčastnili speciálního týdne pro páry. Andreu tato myšlenka nadchla, a tak Davida přemluvila, aby to zkusili.

Charakter:

Andrea o Davidovi říká, že je uvážlivý a usměrněný. David je nekonfliktní a přátelský chlap se smyslem pro humor. Andrea bere Davida jako zábavného společníka v partnerském životě. David o Andree tvrdí, že je velice přátelská žena, která se ráda obětuje pro druhé, vyniká citlivostí a empatií. Umí se dobře přizpůsobit okolí, a přitom zůstat svá. Andrea je hodně optimistická a přátele i Davida nabíjí dobrou energií.

Zájmy:

Andrea ráda lyžuje, chodí plavat, hraje nohejbal a chodí na procházky s pejskem. David má rád jízdu na motorce a společně s Andreou jezdí na hory a hrají nohejbal.

Vztah k vaření:

Doma nejčastěji vaří Andrea. Společně moc často nevaří. Andrea ráda připravuje těstoviny na různé způsoby, pečeného králíka na cibulce a pečenou kachnu s knedlíkem a zelím. David připravuje nejčastěji steaky, pečená masa a kachnu.

Chutě:

Andrea i David jedí vše, nejsou vybíraví. Andrea má nejraději steaky, roastbeef a těstoviny. David si nejvíc pochutná na steaku, pečené kachně a pečeném masu.

Nesnáší:

Andrea nemá ráda plíčky a dršťky a David sní úplně vše.U stolu jim vadí, když někdo ohrnuje nos nad jídlem, které ještě neochutnal.

Motto:

Andrea: Neporovnávej se s ostatními, porovnávej se s tím, kým jsi byl včera. David: S blbcem se nikdy nepři, někdo by si nemusel všimnout, že je mezi vámi rozdíl.

Očekávání:

Očekávají poznání nových lidí, těší se, že zjistí, jak probíhá natáčení pořadu, a hlavně překonají sami sebe a postaví se stresu, jelikož stres je podle nich největší nepřítel člověka. A co by udělali s výhrou? Zatím o tom, jak by s penězi naložili, nepřemýšleli. Budou rádi, když se úspěšně zúčastní a dotáhnou vše ve zdraví do finále.

Vaše názory

cerise
Boli príjemní a prirodzení a 1 15.02.2015 18:01

Boli príjemní a prirodzení a najmä uvarili najlepšie. Bodovali férovo. Blahoželám:-)))

Anonymous Maruš
Nevím ale z tohoto týdne se 15.02.2015 19:37

Nevím ale z tohoto týdne se mi nelíbil nikdo.No prostě Valentýn se nějak nepovedl.Myslím,že si byli rovni.

Drahobudický občan:-D
Mně teda sympatičtí jsou, 0 14.02.2015 16:57

Mně teda sympatičtí jsou, výhru jsem jim přála. :-) A opravdu nechápu některé komentáře...

:-))
Opět zlé příspěvky 3 14.02.2015 11:45

Opět zlé příspěvky závistivých malých ubohých lidiček.
Tento pár mi nebyl ze začátku moc sympatický. Ale každopádně, jelikož jsem soudná, musím uznat, že uvařili velmi dobře a výhru si zasloužili. Na tom nic nezmění pár pitomečků v této diskuzi nediskuzi.
Jinak doporučuji, neservírovat jídlo na zemi, není to ani vkusné, ani vtipné. Hezký den Andreo a Davide.

anonym
A ty jsi, huso, moc?? :-))) 14.02.2015 11:46

A ty jsi, huso, moc?? :-)))

Kritička
to :-)) jenže to má jedno 14.02.2015 12:37

to :-))

jenže to má jedno velké ALE. Prostřeno je reality show a tak je vaření až na druhém místě. Když pominu jejich závistivé bodování v pátek, servírování jídla na zemi, kde celé dny pobíhá pes, je nejen nevkusné, ale velké "fo pa", snad nejhorší prohřešek proti etiketě stolování :-((

cerise
mne sa zdá, že to jedlo tam 15.02.2015 22:17

mne sa zdá, že to jedlo tam iba nakladali, servírovali ho až na stole... tiež by som to nerobila, ale možno ich k tomu donutili okolnosti, nezdali sa mi ako špindíry...

Anonym KK
To byla zase 0 13.02.2015 23:20

To byla zase hvězda,sebevědomá,ale jinak nic moc

ocet
zase vyhráli ti,co nejmíň 1 13.02.2015 20:46

zase vyhráli ti,co nejmíň bodovali.

ouha
Jak nečekané... 14.02.2015 15:25

Jak nečekané...

reklama