PO - PÁ v 17:50 na Primě

Aneta Koukalová

Vdaná maminka Aneta z Moravské Nové Vsi vystudovala střední policejní školu a pracovala u Policie ČR. To byl její sen už od školy a její optimismus a ženskou empatii prý na policejním oddělení potřebují.

Nyní je na mateřské dovolené se čtrnáctiměsíční dcerou Emou, doma jim ještě dělá společnost kočka Elis. Aneta svůj život popisuje jako krásný a pohodový. S manželem – rovněž policistou - berou dcerku jako své štěstí a po jejím narození dostal jejich život nové ,,grády‘‘. Rodina podniká ráda výlety, v zimě jezdí na hory. Aneta se přihlásila hlavně ze zvědavosti, protože ji k tomu vyhecovala rodina. Pokud by vyhrála, finance by investovala do bydlení a dceři by pořídíla nový pokojíček.

Charakter:

Optimistka tělem i duší. Je veselá a pro každou srandu. Přátelská a empatická, pořádkumilovná a zodpovědná. Někdyvýbušná, když se jí něco nelíbí, neumí mlčet a řekne svůj názor.

Zájmy:

Největším koníčkem je pro Anetu momentálně dcera, s níž chodí na plavání. Ráda vaří.

Vztah k vaření:

Vřelý, vaří ráda a čas strávený v kuchyni považuje za relax. Nejradši připravuje českou kuchyni -např. knedlo-zelo-vepřo.

Chutě:

Má ráda českou klasiku, vepřové maso a brambory na všechny způsoby. Nejvíc si pochutná maminčině sekané.

Nesnáší:

Houby, nemusí ryby a jiné druhy masa než vepřové. Nikdy by nesnědla mořské plody. U stolu jí vadí neslušné chování, jako je mlaskání.

Motto:

Když nejde o život, tak jde o nic.

Očekávání:

Doufá ve výhru, těší se na nové zkušenosti a možná i nové přátele.

Historka z vaření:

Jednou, když dělala těsto na pizzu, tak marně čekala až vykyne. Ani po hodině nevykynulo. Nakonec si vzpomněla, že do těsta zapomněla dát kvasnice.

Vaše názory

pro klan
"KLan z bytovky" dooslavoval 1 09.05.2015 13:38

"KLan z bytovky" dooslavoval a vrhnul se do diskuze.Měla bodovat objektivně-o svoji "výhru"by stejně nepřišla a nemuseli/y/ byste ji tu plamenně obhajovat.Dát Markétě -o které tvrdila,že je jí sympatická,nejbližší a že by se mohla stát její přítelkyní 6 bodů-bylo nefér.Tak si přiznejte-chtěla vyhrát a to za každou cenu,takže pro jistotu nehodnotila objektivně.Byla falešná-byla.:-)

Hercuzski
3AK 3215 černé auto 15.05.2015 09:21

3AK 3215 černé auto

lydo
TAK ANETO ... jestli to není 1 08.05.2015 23:39

TAK ANETO ... jestli to není paruka, tak jděte honem znovu k holiči, vypadáte hrozně, jako stárá mladá, vůbec vám to nesluší, vypadáte jako zachovalá čtyřicítka a to asi záměr nebyl, že ...

Milena Plasy
Tmavé vlasy Vám přidaly 10 09.05.2015 09:43

Tmavé vlasy Vám přidaly 10 let, nesluší Vám to!

meduňka
Aneto, Markéta vařila lépe, 4 08.05.2015 22:23

Aneto, Markéta vařila lépe, vy jste ji poškodila, není to fér. Měla byste se s ní o výhru rozdělit.

klan
To je pořád jak na 08.05.2015 22:28

To je pořád jak na kolovrátku,i kdyby jí dala 8 , měla by 28 bodů !
Obraťte se na Mirka se 4 body!

anonym
Na jakého Mirka zase? Žádný 08.05.2015 22:33

Na jakého Mirka zase? Žádný Mirek tu celý týden nic nepředváděl.

klan
Promiňte,Martin ! To bude asi 08.05.2015 22:47

Promiňte,Martin !
To bude asi víckrát...

pro klan
To je sice pravda,Markéta by 09.05.2015 13:25

To je sice pravda,Markéta by nevyhrála -ale Aneta by hodnotila objektivně a její "výhru" by to stejně neohrozilo.Markétino menu na 6 bodů nebylo-náročností,troufám si tvrdit ,že ani chutí ne,zábava byla přiměřená.A protože hodnotila"budoucí přítelkyně"-to řekla sama Aneta,že je jí Markéta nejbližší-pak těch 6 bodů o chrakteru vypovídá dost.Tak co tu obhajujete?

Anonym
Nechápu,proč tak kritizujete 1 08.05.2015 22:19

Nechápu,proč tak kritizujete a odsuzujete člověka,když ho vůbec osobně neznáte.Dát na dojem při soutěžení je nečestné.Já Anetku znám osobně a velice mě uráží ty vaše názory a nadávky na její adresu.Každý si zameťte před vlastním prahem :-(

reklama