PO - PÁ v 17:50 na Primě

Aneta Pokorná

Mladá hostitelka Aneta, která o výhru zabojuje svým kuchařským uměním v úterý, je zasnoubená s přítelem, se kterým žije a se kterým už prošla jednou velkou životní zkouškou, o které na kameru promluví...Diváky pozve do bytu v Praze – Velké Ohradě.

Mezi její záliby patří focení, posilovna, její čivava a prohlašuje, že když někoho miluje, tak by se pro něho rozdala. Jinak je prý přátelská, ale někdy urážlivá. A rozhodně nechce taktizovat! Aneta nedávno dokončila střední školu ochrany životního prostředí a práva, nyní pracuje v bance. Přesto od ní nečekejte jakoukoli usedlost – Aneta je ztřeštěná mladá dívka, která podle svých slov někdy rychleji mluví, než přemýšlí. Na natáčení se tak těší, že si v práci zařídila celý týden dovolenou! Týden s Anetou bude rozhodně plný zajímavých situací, ze svého menu například tři jídla nikdy nevařila! Povedou se jí?

Charakter:

Spontánní a mladistvě ztřeštěná, plná emocí – umí být jak přátelská a hodná, tak urážlivá a konfliktní. Podle svých slov je Aneta náladová a přecitlivělá. Její nejlepší kamarádkou je její starší sestra a skvělý vztah má se svou maminkou, po které prý zdědila svůj elán a smysl pro humor.

Zájmy:

Cestování, focení, hlídání dětí své sestry, cvičení v posilovně, kam chodí i s přítelem denně po práci.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a často, ale musí mít pro koho.

Chutě:

Má ráda kuřecí maso, rýži, mořské plody, brambory, saláty. Nejí smažený sýr a smažená květák a nikdy by neochutnala tatarák.

Nesnáší:

U stolu jí kromě mlaskání vadí urejpaní a falešní lidé.

Motto:

Odpouštím, ale nezapomínám!

Očekávání:

Aneta sleduje pořad Prostřeno! od jeho začátků – vždy si chtěla roli hostitelky vyzkoušet. Nyní, když má svůj byt, chce pozvat hosty a zažít, jaké je vaření pod náporem stresu a časového limitu.

Vaše názory

AnonymousAndrea
Hloupost 1 07.10.2014 18:29

Varit neumi, v byte bordel, listecky na dverich, hloupa je, tvari se nemozne, s takovou bych si ke stolu nesedla. Nechapu, proc leze do televize.

kokta.p
Teda ty si kravka a s tebou 21.10.2014 16:07

Teda ty si kravka a s tebou ke stolu by si sedli vsichni ty namyslenko anonymusko potouchla .asi zamindrakovana bedarka co?

Bufety
Ta zelená polévka je blaf, 6 06.10.2014 08:37

Ta zelená polévka je blaf, opravdu. Složení receptu jsem si přečetla 2x a je to jak od pejska s kočičkou. Vzhledově odpudivé. Do vývaru citrón a kysaná smetana, která se srazila.. Panna Cotta jen vznešeně zní, ale jinak je to v podstatě ztužená smetana, s tím bych do TV nešla, a navíc pokud se nepovede, což byl tento případ.

ivana ticha
blaf? 06.10.2014 09:28

Chtela bych znat alespon jedno z vasich jidel.Zase jedna pani chytra.Dela ramena a mozna ze by jsme se vsichni divili nad jejim umenim v kuchyni!Pobavila jste me velmi a vite co?Prihlaste se a ukazte nam tu vasi nadheru!

Blinka
ivana tichá 06.10.2014 10:38

Jasně že to byl od Anety blaf. Bez barvy a možná se zápachem, na pohled humus.Losos s koprem byl pro ní jak koprovka a zelnačku s klobásou měla za vuřtguláš. Proč by měl někdo kdo má rozum chodit vařit takévýmhle lidem? Proč by podle vás nesměl ten, kdo umí vařit,či o tom něco ví, kritizovat neumětely co jdou jen po penezích a nestydí se za své chování? To těm patlalům máme tleskat podle vás? Nikdo je nenutil se jít předvádět.Asi jste jedna ze soutěžících co.

raději už bez jména
Ty Bufety a Blinky 07.10.2014 07:16

...jsou jen bufety a blinky ,cinky a ještě k tomu linky!

ta bez jména
Koukám asi,že bufety a 07.10.2014 07:19

Koukám asi,že bufety a blinka,to jsou asi zase zajisté opravdové kamarádky/upřimné/ slečny Anety.Anetko lidi jsou svině a tváří se jako kamarádi.Nezapomínejte na tohle rčení do života....

Bufety
Zelená polévka: maso, 07.10.2014 08:47

Zelená polévka: maso, zelenina, bujón - až na bujón OK. Ale do toho kari, plechovkové žampiony, k tomu citrón a kysaná smetana (logicky se v talířích srazila). Co TO probůh je? Pakombinace. A Panna Cotta je smetana s želatinou strčená do lendice. To neberu ani od toho italského kuchaře, který jistě umí vařit perfektně, protože zrovna tohle je úplně o ničem. Nemusím být kuchařská hvězda na to, abych si mohla udělat na něco názor. Nezralé avokádo byl další trapas.

Bufety
Z kuřete po kanadsku, ve 07.10.2014 08:58

Z kuřete po kanadsku, ve kterém jde o smíchání kečupu, octa, worcesterové omáčky a polévkového koření, mi je taky blbě. Páteční syrové papriky lehce zahřáté 5 minut v troubě, tudíž stále syrové a plněné plesnivým sýrem s kupovaným pečivem (ve srovnání s ostatními 4, kteří pečivo pekli vlastní), maso natřené hořčicí se sterilovanou okurkou a salámem, kupovaná zmrzlina. Když už lezu do TV, tak si snad pořádně rozmyslím s čím! Na výběr je tolik jídel a baba koupí zmrzlinu.

Marta574
Po bitke. 0 04.10.2014 12:31

Po bitke je každý generál. Myslím tým tie rady, čo mala Aneta urobiť, ako sa mala vzoprieť a lístočky schovať atď. Ale ako by sme sa zachovali my? Len si myslíme, že inak ...
Bol to divný týždeň, nepríjemní ľudia, ale všimla som si, že v piatok už Aneta nemala až tak smutné očká. Želám jej, aby jej život už nič zlé neprichystal.

reklama