PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna Bosáková

Paní Anna je již v důchodu, a aby se doma ve Spáňově nenudila, občas chodí na brigády. Vyučila se jako pradlena, poté pracovala v chemické čistírně, také jako ošetřovatelka dojnic a prodavačka v lahůdkách.

S manželem mají tři dospělé děti a je hrdou babičkou sedmi vnoučat. Do pořadu ji přihlásila jedna vnučka, protože jí chutná babiččino jídlo. Pokud by Anna vyhrála, tak si pořídí do bytu nová okna a zbytek peněz rozdělí mezi vnoučata.

Co se bude dít celý týden v Prostřenu na Plzeňsku? Věřte, že určitě nebude zklamaní! Více zde.


 

Charakter:

Společenská, upovídaná, občas paličatá a splašená.

Zájmy:

Pěší turistika, cestování po Evropě a za dechovkou.

Vztah k vaření:

Pokud nemusí vymýšlet, co bude vařit, vaří moc ráda. Nejčastěji českou kuchyni a maso.

Chutě:

Vždy si pochutná na mase, nejlépe dobrém řízku.

Nesnáší:

Nemusí hrachovou polévku, kterou špatně tráví, nebo slivovici. U stolu jí vadí krkání apod.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí. Užívej si každého dne, jako by byl poslední.

Očekávání:

Těší se na poznání nových lidí a jejich neznámé kuchyně, také ji zajímá prostředí, kde ostatní žijí.

Vaše názory

bahad
Byla jste pěkně skoupí v 8 16.11.2013 08:58

Byla jste pěkně skoupí v pátek na body chtěla jste vyhrát Vaše menu nebylo také nic moc s Vámi měla vyhrát také p.Mila ale díky Vám nevyhrála

EvaKo
Přesně, 16.11.2013 11:00

bála se, že by nemusela vyhrát. To byla vyčůranost.

Lilus
Menu tak na hypertenzy, 16.11.2013 12:57

Menu tak na hypertenzy, infarkt, mozgovou mrtvici.

anonym
Ty jsi tedy mozeg). 16.11.2013 21:50

Ty jsi tedy mozeg).

renča1234
jděte 17.11.2013 12:08

..se vycpat. Takovou babičku polovina z vás, neg. kritiků, zaručeně nemá a chtěla by mít, jen blbě žvaníte, závidíte, chtěli byste pomník a umíte h..!Tak se pojďte předvést a uvidíme-nemáte totiž ani páru, jak je natáčení pro všechny zúčastněné náročné!Paní to zvládla úplně super.Takovou babičku bych si moc přála. Přeju jí hodně zdraví a štěstí.

ach jo...
pro renča 1234 18.11.2013 11:21

Možná máte v něčem pravdu, mě se také vaření paní Anny i vše co bylo kolem líbilo, ale váš názor jde vyjádřit i slušně, ne jak jste to prezentovala vy. To bohužel vypovídá něco o vašich kvalitách. Ale teď mě napadlo, nejste vy z rodiny paní Anny, že jste tak informovaná a zastáváte se babičky? Chápu. A jaký je rozdíl mezi řízky naruby s bramborem a kachnou se zelím a knedlíkem?

Anonymous...
hele achjo, ja v tech dvou 18.11.2013 14:36

hele achjo, ja v tech dvou jidlech vidim rozdil teda celkem velky, a pokud ty ne tak se mozna do kritiky jidel ani nepoustej :P

mellissa
:-) 18.11.2013 16:42

Nevím který z vás konzumujete husu nebo kachnu každý den se šesti a k tomu pivo.Já tedy ne...takže chytračení o hypertenzi a infartu nejsou na místě. A kdo má obavy...ať to " nežere"...možná bude problém v tom, že ne každý to dokáže uvařit...aby chutnalo....

ach jo...
Tak hele anonymousi, já to 19.11.2013 00:19

Tak hele anonymousi, já to nekritizuju, ale pro nás je smaženej řízek naruby stejnej záhul na zažívání jako ta kachna, ale jednou jistý je, že obojí je bašta!

mellissa
Paráda 4 14.11.2013 17:34

U paní Anny se dělaly všem " boule" za ušima..Milovníci dobrého jídla si určitě přišli na své.Ostatně, kdo dnes má doma všechno domácí,od vajíček po zelí.Bylo by smutné, kdyby to někdo neocenil.

reklama