PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna Čápová

Anna je dva roky vdaná, s manželem jsou spolu ale ještě o další dva roky déle. Děti sice nemají, do budoucna je však plánují. Společnost jim zatím doma dělá kočka. Anna pracovala jako servírka a barmanka.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop  vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

 

Momentálně je nezaměstnaná. Jako výherkyně může být o to šťastnější, že se na Prostřeno dívá pravidelně a už dlouho hledala cestu, jak si zvýšit sebevědomí. A toto byla ideální příležitost.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je upovídaná, nenechá si nic líbit a umí se bránit. Pokud vznikne nějaký konflikt,mohla by být jednou z těch, která bude věc řešit. Je vtipná a nebojácná.

Zájmy:

Anna má na ženu poněkud neobvyklé zájmy. Jejím největším koníčkem jsou auta – jak na dálkové ovládání, tak i velká auta, která s manželem opravují a věnují se tuningu. Paradoxně ani Anna, ani její manžel nemají řidičský průkaz a neřídí. Dalším Anniným koníčkem je elektronika – baví ji práce na počítači, umí opravit telefon i počítač.

Vztah k vaření:

Vaří od dětství – asi od 10 let. Maminka všechny postupně učila vařit, umí uvařit v podstatě vše.Ráda připravuje českou kuchyni – rajskou omáčku, svíčkovou a guláš.

Chutě:

Má ráda maso na všechny způsoby, chutná jí dušená zelenina a má ráda houby.Jejím nejoblíbenějším jídlem je koprová omáčka s masem.

Nesnáší:

Nemá ráda mořské plody. Nikdy by nesnědla vnitřnosti, jako jsou plíčka, srdce apod.

Motto:

Poslouchej sama sebe.

Očekávání:

Těší se, že se podívá do jiných domácností, pozná nové lidi a ochutná nové chutě.

Vaše názory

SabinaSabrina
Myslím, že holka jako ona si 0 28.02.2015 12:10

Myslím, že holka jako ona si zvedne sebevědomí už jen tím, že vystoupí v televizi. Podle toho jak si počíná v kuchyni je vidět, že je dobrá kuchařka a že už v životě něco uvařila. Je to sympatická holka a byla by to fajn kámoška.

Klára Pecháčková
Je pravda, že slečna Anna 0 22.02.2015 14:57

Je pravda, že slečna Anna vypadá jako moc milá holka do nepohody, asi s ní bude i veliká zábava, o tom žádná, nicméně všimli jste si někdo té špíny, co měla doma? Jen krátký pohled na digestoř či plech, na který dávala předkrmové žampiony.. fuj!

malina29
Takhle si chtěla zlepšit 0 06.12.2014 21:58

Takhle si chtěla zlepšit sebevědomí??? To nechápu, chtěla zažít fůru kritiky na to jak vypadá a proč nemá děti? Nadhled a úsudek ji asi zdaleka oběhli.

Ronaldina
Anna 0 11.11.2014 00:19

Ten jeji manzel musi bejt ale poradne perverzni uchyl. Ten se musi v tom jejim sadle pekne vyzivat. Hnus.

Ronaldina
Anna 0 11.11.2014 00:18

Ten jeji manzel musi bejt ale poradne perverzni uchyl. Ten se musi v tom jejim sadle pekne vyzivat. Hnus.

Ostropestřec
Je tlustá,ale jinak hezká 0 02.11.2014 00:02

Je tlustá,ale jinak hezká fajn bába.

Reni28
Sympatická byla do dneška,ale 1 31.10.2014 18:55

Sympatická byla do dneška,ale s tou trojkou to přehnala.

Kritička
to Reni28 01.11.2014 00:24

Andule dodneska nedošlo, že je Tomáš gay :-))

Daniela Janouchová
Anča je aspoň v pohodě 11 31.10.2014 14:40

Vy, co tady jenom pořád řešíte, jak Anča vypadá, jak je tlustá, oblečená atd., je mi vás fakt líto! Všimli jste si vůbec toho, že je slušná, upřímná a boduje podle mě spravedlivě??? Nemá závistivé kecy, nikoho neshazuje. V tom tkví myslím hodnota člověka a ne jestli má 50 nebo 160 kg hmotnosti.

Vlasťule
Anna 31.10.2014 15:28

je sympatická moc, určitě hodná dívka. Přesto by měla se sebou něco dělat. Vždyť to nemůže být plnohodnotný život! Copak může jít třeba na ples, nebo cestovat, sednout do letadla. Co takhle koupání v moři
nebo v bazénu, všechny oči na ní upřený. Ze zdravotních důvodů to bude další problém. Neumim si to představit.

reklama