PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna Černá

Anna je atraktivní a stále usměvavá dívka, která umí i kritiku podat tak, že neublíží. Vystudovala vyšší odbornou školu obor daně a účetnictví, nyní pracuje jako asistentka ředitele. Rodina Anny pochází ze severu Čech, kde také do svých 22 let žila.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop  vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

 

Nyní žije pátým rokem s přítelem, který je zubař, v Plzni. Přes týden jim na koníčky moc času nezbývá, protože oba pracují. O víkendu jezdí za svými rodinami na sever Čech nebo zůstávají v Plzni, kde tráví čas s přáteli.Společnost doma Anně a jejímu příteli dělá pes Chuck.

 

Prostřeno se dnes objeví i v seriálu Svatby v Benátkách: A je to domácí, Aloisi? Odpověď najdete zde!


Charakter:

Sama o sobě říká, že je veselá, společenská, nekonfliktní a přátelská.

Zájmy:

S přítelem rádi jezdí na výlety na kole nebo se schází s přáteli a hrají různé společenské hry. Ráda chodí na procházky se psem. Velkým koníčkem je cestování. Chodí plavat a hrát bowling.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velmi pozitivní, od mala pomáhala mamince v kuchyni. Ráda připravuje nové recepty, protože když se prý bojí, že se jí jídlo nepovede, tak se naopak povede! Anna často vaří guláš, protože ten prý umí připravit i ze zavřenýma očima.

Chutě:

Jí téměř vše, má ráda ovoce a zeleninu, maso a mléčné výrobky. Vždy si pochutná na bramborových knedlících se špenátem.

Nesnáší:

Nemusí moc houby, zvěřinu a sladkovodní ryby. Nikdy by nesnědla fazolové lusky, mořské plody, červy a něco, co by se na talíři hýbalo.U stolu jí vadí, když někdo dochucuje jídlo, aniž by ho předtím ochutnal. Nemá ráda neslušné chování, jako je třeba srkání.

Motto:

Netrap se věcmi, které nemůžeš změnit!

Očekávání:

Očekává zábavu, stres a zkušenost. Anna chce také vidět, jak bude vypadat v televizi.

Vaše názory

PaveLi
Sympatická a milá holka, jako 2 22.11.2014 15:19

Sympatická a milá holka, jako jedna z mála soutěžících tohoto týdne disponující sebeúsudkem. Její vaření nebylo nic moc, ale v pohodě to sama uznala, to se mi na ní líbilo. Jo, kéž by to v tomhle pořadu dovedlo víc lidí...

Estela
Souhlas, je to milá a 22.11.2014 21:07

Souhlas, je to milá a sympatická holka, navíc hezká a zajímavá. Hodně štěstí do života Aničko.

EvickaM
kdyby byli všichni soutěžící 23.11.2014 20:48

kdyby byli všichni soutěžící takoví, tak by to za chvíli byla taková nuda, že by Prostřeno za pár týdnu skončilo. Naštěstí blbců, kteří se do pořadu hlásí je pořád dost....

Nitas
Aničko, jste milá, příjemná a 0 22.11.2014 12:21

Aničko, jste milá, příjemná a vnímavá dívka. Tento týden byl celkem "něžný". Pan Miroslav perlil - některé jeho myšlenkové pochody by mohli v sestřihu dávat na Silvestra. Zajímalo by mě, jestli soutěžící předkládají více verzí svého menu nebo jen jednu?! Děkuji.

mostecky
Brisi z Plzně.Anna se mi 5 21.11.2014 14:51

Brisi z Plzně.Anna se mi nelíbí,silikonky také ne.Líbí se mi typy třeba Marušky.Rozumíš,ne tedy hubenky atd.Ale chápu, že naše kritéria jsou nesmírně difúzní,různá. Vždyť to znáš.
Mám asistenku,no jako lusk a neskonale šikovnou,umí i moderní sanskrt a moderní hindí,tedy mimo skvělou asistenční činnost.A je normální !
Ahoj.

čočkačervená
M o s te c k ý Ty vole, 21.11.2014 15:00

M o s te c k ý Ty vole, jakým stupněm schizofrenie trpíš? Teď je dobré to sem napsat, ostatní zasvěcené báby v psychologii ti rády poradí.
Byl jsi učitel, lékař, tělocvikář, úředník ,sestra, teď jen nechápu ? že by nějaký guru. A léčíš se? Víš jak to potom dopadá.

anonym.
No jo, mostecky je člověk 21.11.2014 15:14

No jo, mostecky je člověk mnoha tváří.

??????????????
Mostecky je v první řadě bez 21.11.2014 15:32

Mostecky je v první řadě bez koulí, rádoby muž trpící maniodepresivními stavy, svou mužskou nedostatečnost si léčí v této diskuzi. Co komentář, to perla, chudák, nechte ho ať se vykecá, třeba najde ztracené mužské sebevědomí.

51anonym
Jo Maruška, to je žena krev a 21.11.2014 15:34

Jo Maruška, to je žena krev a mlíko, a k tomu je příjemná, milá a normální.

i will comment
hmm me se nejvic libi adelka 12.01.2015 21:23

hmm me se nejvic libi adelka :)

reklama