PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna Horáčková

Anna vystudovala obor evropská studia na Mendelově univerzitě v Brně. Obor studovala v anglickém jazyce a během pobytu v USA poznala svého partnera, který se s ní vrátil do České republiky, a usadili se spolu v Brně-Veveří. Mají zajímavý byteček 2+kk a hlavně pětiměsíční dceru Olívii.

Před rodičovskou dovolenou Anna pracovala jako manažerka v obchodech s textilem. Do pořadu se přihlásila, aby poznala něco nového. Pokud by vyhrála, peníze by utratila za cestování, které zůstalo její velkou vášní.

Charakter:

Šarmantní optimistka, která nikdy nezkazí žádnou zábavu a miluje nové výzvy.

Zájmy:

Cestování, divadlo, má ráda svou práci.

Vztah k vaření:

Kladný, i když se stále učí a klasickou českou kuchyni neovládá, vaří ráda. Nejraději připravuje polévky.

Chutě:

Miluje sladká jídla.

Nesnáší:

Mořské plody (u opravdu čerstvých a lákavě připravených udělá výjimku).U stolu jí vadí krkání a kouření.

Motto:

Chybami se člověk učí.

Očekávání:

Těší se na dobré jídlo, poznání nových lidí a skvělou zábavu.

Vaše názory

Michelleb
:-) 1 19.05.2014 20:38

Paní Anno,

je mne velmi líto ubohých příspěvku, Vaše vaření a osoba byla pro mne osvěžením dne...Moc Vám chválím Vaš vkus a hl. kuchyň..Kdyby Vás to neobtěžovalo mohla by jste mi prozradit výrobce? A Děkuji michaelamertova@seznam.cz

anonym
Jste naivní, namyšlená 19.05.2014 23:31

Jste naivní, namyšlená Horáčková do diskuze nezabrousí, protože to je pod její úroveň a dále jste velmi neopatrná, že sem dávate všanc kdejakému lumpovi svoji adresu. Všichni nejsou slušní a hodní, to už byste měla vědět.

An. to shrne
Pro Horáčkovou to skončilo obrovskou ostudou 6 16.05.2014 16:43

Slizká Horáčková si vylosovala pondělí a zvolila tuto taktiku:
1) V pondělí se přetvařovat, být milá a získat hodně bodů
2) Od úterý rozeštvávat ostatní, aby si pak všechny dávaly málo bodů
3) V pátek slavit vítězství
NAŠTĚSTÍ SPRAVEDLNOST EXISTUJE A BRADAWYCI PYSKOWE SE TO NEPOVEDLO!
Jako oběť si zvolila paní Marcelu, které byla právě oslabena velkými zdravotními problémy v rodině. Za takovou podlost si BRADAWYCA PYSKOWA koleduje o trest - např. o těžké zdravotní problémy pro svou dcerku.

Anna_Horackova
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu... 16.05.2014 21:51

Byla jsem upozorněna přáteli na opakující se výhrůžky na adresu mé dcery. Třikrát jsem toto přešla s tím, že se jedná o mladickou nerozvážnost, přeci jen oslovování příjmením a poukazování na kosmetické "nedostatky", s tím jsem se naposledy setkala na základní škole. Všechny komentáře odeslané pod jmény An. to shrne; Jana Fr.; leguánek; divačka Sára; Fanynka Lenky; Karla L.; Františka C; Anonymous má zase pravdu; Ivana Ž; pravda je pravda; a také pod mnoha ukradenými jmény jsou odeslány ze stejný IP adresy a tedy jednoduše identifikovatelné. Proto bych tuto osobu chtěla varovat. Na mne si útočte jak chcete, ale jeden jediný komentář o mé dceři a odcházím na policii podat trestní oznámení opírající se o Trestní zákoník č. 40/2009 Sb. § 353 Nebezpečné vyhrožování, jelikož jste se tohoto dopustil vůči dítěti, bude se Vás týkat ods. 2,tedy odnětí svobody až na tři léta.

Hanka Linar.
Milá Ančo, komentář "An. to 16.05.2014 23:30

Milá Ančo, komentář "An. to shrne" není vyhrožováním. To si budete muset k trestnímu zákoníku ještě přečíst jeho komentář. Někdo Vám tu prostě píše, že posmívat se a šikanovat někoho, kdo má problémy, je velice podlé a sprosté..... "koledovat si o trest" NENÍ vyhrožování! Jen Vám někdo naznačuje, že se Vám takové věci mohou vrátit. Prosím, zamyslete se nad sebou a neponižujte ostatní lidi, kteří jsou na tom hůř než Vy.

lidošek
Hanka linar 17.05.2014 18:25

Tak Ančo, teď Ti to tady Hanka linar pěkně natřela. Koledovala sis o to. Dobře Ti tak. Slušný a inteligentní člověk nikdy nehoní machra. Nazdar!!!

Anonymous nikomu nevyhrožoval
Varování před bezstarostným ubližováním jiným není vyhrožování 17.05.2014 19:06

Paní Marcela má velké problémy se zdravotním stavem svého syna. Místo alespoň trocha radosti a odreagování se v soutěži ji ostatní soutěžící před kamerou ponížily a dovedly až k pláči. A příští den ji dokonce vyhodily od stolu. Toto chování ostatních soutěžících bylo ostudné - ubližovat lidem v zoufalé životní situaci se nemá. Anonymous pouze varoval před ubližováním lidem v těžké osobní situaci - nikomu nikdy nevyhrožoval.

Trudy
Anna 17.05.2014 21:52

nikomu neubližovala a nikomu se neposmívala. Na rozdíl od napadání zde na diskuzi její osoby. Pokud někdo něco takového tvrdí, tak musel vidět jiný pořad. Žádné posměšky na nikoho nebyly.

Osky
Nechápu! 21.05.2014 23:13

Zase nechápu osoby Vašeho typu, které sedí jen za počítačem a mají tu drzost tu někoho ponižovat a obviňovat z nejasných důvodů. Musel jsem si kvůli Vašich komentářů zhlédnout Prostřeno z předminulého týdne abych pochopil o co se jedná. Paní Anna mi přišla jako jedna z NEJsympatičtějších osob jaké jsem kdy v tomto pořadu viděl! Byla upřímná a nefrflala jako ostatní a ještě k tomu příjemně a hlavně férově bodovala. Ani v jednou dílu jsem si nevšiml podlosti, zákeřnosti či snad nějaké přetvářky. Co se týče paní Marcely, tak ta pro mě představuje sedlačku, která v 60-ti letech neví co se sluší a patří vypustit z pusy, navíc ještě u stolu. Absolutně nezvládla kritiku, což při její úžasné free osoby nechápu a ještě dělala scény, navíc dva dny :D sorry, ale byla pěkná psychopatka. Panní Anno, nenechte se takovýma primitivama, kteří tu píšou (nechápu, že vůbec dokážou používat internet při jejich inteligenci) vykolejit, protože Vám nesahají ani po kotníky. Mějte se moc fajn a zdravím do Brna :-)

romčaaaaaaa
Vařila z polotovarů - neuměla 2 13.05.2014 19:15

Vařila z polotovarů - neuměla ani základní věc tortillu, pečivo jí upekli v pekárně na objednávku, tortilly koupené.... Tomu říkáte umění? Převzaté recepty z usa a polotovary. Mě okouzlila Milka a Dominika, tato paní ne.

reklama