PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna Svobodová

Anna vystudovala střední církevní školu, obor sociální činnost. Pracovala jako školitelka komunikace, psychologie prodeje a typologie lidí. V současnosti je na mateřské dovolené s dcerou Karolínou.

S manželem Honzou žijí ve Znojmě v bytě 3+1 a často navštěvují babičku s dědou. Do pořadu se přihlásily navzájem se sestrou, vyšlo to Aničce. Pokud by vyhrála, peníze by přidala na vysněné auto.

 

Tento týden se bude taktizovat a bude dusno. Již nyní si můžete přečíst více zde.

 

Charakter:

Považuje se za příjemnou ženu se smyslem pro humor. Tvrdohlavá, soutěživá, někdy neústupná a až moc upřímná.

Zájmy:

Sport – jízda na kole, plavání. Procházky, rodina.

Vztah k vaření:

Ráda vaří českou kuchyni, griluje a objevuje nové chutě.

Chutě:

Má ráda čočkovou polévku a francouzské brambory. Miluje brambory a jídla z nich.

Nesnáší:

Rýži a vnitřnosti. U stolu jí vadí mlaskání, a když je stůl moc přeplácaný.

Motto:

Bez práce nejsou koláče. Nikdy neříkej nikdy.

Očekávání:

Těší se na příjemnou společnost lidí, výborné jídlo a výhru.

Vaše názory

AminaH
Tady je vidět na povaze 0 31.12.2013 21:37

Tady je vidět na povaze člověka, který chodil do církevní školy, že církev s vírou jako takovou nemá společného nic. Chování Anny jako závistivé nepřející husy, bylo trapné,takhle by se věřící člověk nikdy nechoval a jak si někdy říkám, že nemůžeme vědět skutečně co se tam děje, tak tady očividně ano. Toho pána u stolu vůbec nekomentuju,ty jeho narážky byly totálně trapné,manželka z něj musí mít radost, jak se předvedl a paní Zdena, ksichtila se celých pět dní jak nějaká madam nafrněná.

Sl.Anet
Všichni ostatní uvařili 0 04.12.2013 01:50

Všichni ostatní uvařili mnohem lépe než vy.Nejvíc mi bylo líto Evičky, vy se s ní nemůžete vůbec ale vůbec rovnat.Jsem ráda, že to nakonec vyhrála Zdena,i když po Vás mi přišla další nesympatická ženská a taktizérka. Ale zase se musí nechat,že vařit umí.Když jste nevyhrála spadl Vám úsměv Aspoň vidíte,že křiváctví se Vám nevyplatilo.Pokud jste taková i v životě, nezávidím.Tak snad se poučíte!Věřím tomu,že díky svému vystoupení v Prostřeno budete mít hodně nepřátel.

Wanduna
Paní Anno, prosím Vás, kolik 0 02.12.2013 14:34

Paní Anno, prosím Vás, kolik je Vám let, že nevíte, že nůž zásadně nedáváme do úst!! To byl otřesný zážitek Vás sledovat!
W.

anonymka123
Taková mladá a už tak 0 01.12.2013 16:16

Taková mladá a už tak zkažená?!

merrylou123
Jo, 0 01.12.2013 08:53

tak tahle osoba vystudovala církevní školu - je "nenažraná" jako naše pedofilní církev. Tady se také projevila "skromnost a láska k bližnímu".

teta z moravy
Tak nepřejícnou ženskou už 0 30.11.2013 18:50

Tak nepřejícnou ženskou už jsem dlouho neviděla,kvůli takovým už se přestávám na Prostřeno dívat,vím,že každému nechutná všechno,ale ona bodovala ne podle jídla,ale podle toho,aby ostatním těch bodů dala co nejméně.

zewa1
fuj 1 30.11.2013 17:55

Andula předvedla národu, jaká je hnusná křivá závistivá nána...

Mystique
nechutnost 02.12.2013 03:51

Anno,
jsi zlá ženská, která se zesměšnila po celé ČR.
V pondělí jsi mi přišla vcelku normální. Nicméně v průběhu týdne jsi se projevila jako naprosto bezcharakterní a s prominutím "vychcaný" člověk. Jsem ráda, žes to nevyhrála.
Doufám, že Tvé činy Tě budou pronásledovat i v reálném životě. Odpouštět se sice má.....ale v Tvém případě to neexixtuje. Nebude se Ti usínat lehce....

Uršula
Církevní škola a takovýhle 0 30.11.2013 16:42

Církevní škola a takovýhle křivák z ní vyjde? To je smutné.

mellissa
Sebevědomí na 110% 0 30.11.2013 15:15

Chápu, že v dnešní době je trend být sebevědomý..ale trochu soudnosti ještě nikoho nezabilo...a mladá dáma měla sebevědomí na 110%...a k tomu bezdůvodně...

reklama