PO - PÁ v 17:50 na Primě

Anna+Ladislav

Anna vystudovala střední zdravotní školu a pracovala jako zdravotní sestra. Nyní studuje dálkové studium lidských zdrojů a managementu. Pracuje dva roky jako personalistka v jedné IT firmě. Ladislav vystudoval střední průmyslovou školu strojírenskou.

Dříve pracoval jako plavčík a nyní pracuje jako technik. Anna se narodila v Praze a Ladislav pochází ze Sokolova. Jejich vztah trvá 6 měsíců a 4 měsíce společně bydlí. Do pořadu se přihlásili, protože si myslí, že by to mohla být zábava a životní zkušenost. Přihlásila je Anna a Ladislav souhlasil.

Charakter:

Anna říká o Ladislavovi, že je tolerantní, upřímný, milující, manuálně zručný a pracovitý. Někdy je bezprostřední. Ladislav si o Anně myslí, že je inteligentní, přitažlivá, energická, cílevědomá a milující žena.

Zájmy:

Oba mají rádi sport – společně jezdí na kolečkových bruslích a v zimě na zimních bruslích. Jezdí na hory lyžovat. Mají rádi procházky se psem. Oba rádi vaří. Anna má ráda tanec a za ošklivého počasí lenošení u filmu. Ladislav má rád kolektivní sporty, jako je hokej, baví ho kutilství a manuální práce.

Vztah k vaření:

Doma vaří oba dva, přes týden vaří ten, kdo má čas, a o víkendech vaří společně. Oba s vařením začali v období dospívání a vaření je stále baví. Anna nejčastěji vaří maso, pečené kuře a ovocné knedlíky. Ladislav nejčastěji připravuje těstoviny a to, na co má Anička zrovna chuť.

Chutě:

Anna má ráda veškeré maso, omáčky a dezerty. Ladislav má rád těstoviny, maso, rýži a vánoční cukroví. Anna si nejvíc pochutná na ovocných knedlíkách a pečeném kuřeti. Ladislav má nejraději lasagne.

Nesnáší:

Anně nechutnají vnitřnosti a kozí sýr, nikdy by nesnědla hmyz nebo vnitřnosti.Ladislav nejí játra, ryby a mozeček. Nikdy by nesnědl mořské plody nebo hmyz.

Motto:

Anna: Je důležité být pouze s takovým mužem, který je hrdý na to, že tě má. Dokázat lze vše, jen je zapotřebí najít správnou cestu. Ladislav: Chovej se tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti, zábavu a doufají ve výhru. Pokud vyhrají, pojedou společně na pěknou dovolenou.

Vaše názory

dobra duše
Lidi vzpamatujte se vžyt si 0 14.02.2015 07:12

Lidi vzpamatujte se vžyt si tady jen nadáváte,urážíte sebe i soutěžící o co jste lepší než taktizující hráči na které tady nadáváte a co se týče vzhledu lidí v Prostřenu,jak říká má babička,každého si stvořil bůh k obrazu svému.

Kritička
tahle fňukna Andula, že je 2 13.02.2015 17:52

tahle fňukna Andula, že je energická???? Další blbá blondýna, rajčata před loupáním nespaří a jídlo ze společného talíře od nich ostatní
odkoukali :-o

kareldvorak@gmail.com
Jsou to dva závistiví 13.02.2015 18:45

Jsou to dva závistiví tlusťoši. Nic se jim nelíbilo, nic jim nechutnalo.

fanda fajnový
přesně tak, Andula asi doma 14.02.2015 09:25

přesně tak, Andula asi doma běžně má jeden desetidílný servis navíc, kam by případně naservírovala úkol týdne, že? mohli být rádi, že to nemají z hrnce :DDD

pojedu zadem...
Jsou to fajn lidi,urážíte 1 13.02.2015 09:53

Jsou to fajn lidi,urážíte někoho koho neznáte,není to trapnoučké???Nebo si vanahrazujete,že jste si ho včera nevyhonili,nebot se nepostavil???Hezký den

ts.
Ty tak piš o tom, co je 13.02.2015 16:34

Ty tak piš o tom, co je trapné, šašku počmáraný.

listonoš
Pořad už je po letech 2 13.02.2015 09:28

Pořad už je po letech vysílání vyždímaný. Vnucování nablblého komerčního anglosaského svátku a zrežírové cicmání se otylých dvojic, mající pubertu dááávno za sebou, je nechutné. Vaření i kritika na jedno brdo, jako vždy.

***
listonoš Tak vypněte 13.02.2015 11:16

listonoš
Tak vypněte Prostřeno, dívejte se do zrcadla a budete mít klid!

ne.stea ...
zavri oci a podivej se do 13.02.2015 18:59

zavri oci a podivej se do zrcadla,jak vypada slepy strevo

Alexis1
Anička je zakřiknutá a 1 13.02.2015 09:08

Anička je zakřiknutá a zakomplexovaná, je ráda, že si někoho našla, Láďa je jednoduchá trupka, ale asi jim to spolu sedí.

reklama