PO - PÁ v 17:50 na Primě

Antonín Kollár

Antonín žije v Domě na půli cesty, což je startovací bydlení pro děti z dětských domovů. Od 10 let byl v dětském domově, s matkou se nestýká a otce nikdy neviděl. S bývalou přítelkyní má dceru Natálku, které jsou 3 roky, nyní je jeho nová přítelkyně těhotná.

Antonín vystudoval střední odborné učiliště obor farmářské práce.Nejčastěji pracoval jako řidič nebo číšník, v současné době rozváží pizzu. Je flegmatik. Sám to o sobě ví a snaží se s tím trochu bojovat. Motivací přihlásit se do pořadu byla samozřejmě výhra, část by chtěl věnovat Domu, ve kterém žije, ale také si chce dokázat, že to zvládne.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je flegmatik. Je klidný a nic ho nevyvede z míry.

Zájmy:

Rád hraje ping pong, chodí na procházky a jeho největším koníčkem je vaření.

Vztah k vaření:

Okolnosti ho přinutilyvařit, takže vaří a stará se o sebe celkem dlouho, ale nepopsal by se jako vynikající kuchař. Nicméně vaření ho velmi baví, je to jeho koníček. Rád připravuje těstoviny na různé způsoby.

Chutě:

Má rád těstoviny a pizzu.

Nesnáší:

Nemá rád a nikdy by nesnědl želatinu nebo rosol.

Motto:

Co tě nezabije, to tě jednoduše zešílí.

Očekávání:

Očekává především výhru. Část by věnoval Domu na půli cesty, kde žije, a zbytek by investoval do nového bydlení.

Vaše názory

Pavlína Lišková
Nechci Antonína nikterak 0 31.01.2015 13:04

Nechci Antonína nikterak odsuzovat či kritizovat, rozhodně nemůže za to, v jaké rodině se narodil a v jakých podmínkách žije. Naopak je pozoruhodné, že se snaží a vypadá jako slušný člověk. Nicméně přes toto všechno mě velmi zaráží, když během "svého" dílu prohlásil, že nemá troubu, jelikož je chudý a přesto ve svých 23 letech má již 3-leté dítě s bývalou přítelkyní a s tou aktuální má na další již "zaděláno"...

meduňka
Nejdřív jsem si také myslela, 0 14.12.2014 17:43

Nejdřív jsem si také myslela, že si to měl natrénovat, všechna jídla předem uvařit, ale pak mě napadlo, že on nemá peníze na to, aby si nakoupil suroviny a jen tak si zkoušel vařit. Měl si vybrat jednoduché menu. Já když dělám svíčkovou, tak si to rozdělím na dva dny, jinak oběd špatně stíhám na čas.

Rasmus
Je mi líto, že ti Tondo 0 14.12.2014 15:08

Je mi líto, že ti Tondo nemohu fandit. Nemám rád nezodpovědné lidi. Nezodpovědně se přihlásíš do soutěže a nikdo ti nestojí za to si jídlo předem vyzkoušet. Nezodpovědně přivádíš na svět děti, evidentně střídáš často zaměstnání. V tom domě na půl cesty si již dost dlouho, možná bys měl začít uvažovat co dál. To co se ti možná promine v mládí ti v pozdějším věku nikdo nepromine.

alena z NY
Antonín se všechno chce učit. 0 13.12.2014 16:42

Antonín se všechno chce učit.

alena z NY
Kuchařky v děcáku je do 0 13.12.2014 16:41

Kuchařky v děcáku je do kuchyně nepustily a ne, že by je ještě něco učily. Děcka ani nevědí, že se prodává mouka a že se z ní peče např. chléb, že ten se musí nakrájet a že existuje máslo, které se maže na chleba ... Kolik z nás muselo po dosažení 18 let odejít z domu? Oni musí, nikdo se je neptá a nikdo je nepřipraví pro praktický život. Musí se s tím poprat, někteří to nezvládnou a jdou tam kde se jim zase někdo postará o jídlo, praní, bydlení - do vězení, protože jinak to nevědí.

alena z NY
Nečetla jsem všechny 2 13.12.2014 16:40

Nečetla jsem všechny příspěvky, ale v případě Antonína bych byla zdrženlivá s kritikou. Nemůžeme soudit my, co jsme vyrůstali v normálních rodinách, kde jsme mohli vidět mámu, otce nebo babičku při vaření, mohli se něčemu přiučit, něco odkoukat... Nám přijde mnoho věcí co se vaření a pečení týče samozřejmých, ale pro lidi co vyrůstali v děcáku jsou běžné věci novum.

Lojza.
To sice chápu, ale nevím, 13.12.2014 17:18

To sice chápu, ale nevím, proč tedy lezl do Prostřena. O těch dvou dětech pomlčím.

Anonymous Maruš
Ano máte pravdu.Ale znám 13.12.2014 21:00

Ano máte pravdu.Ale znám spoustu kuchařů ,kteří se vyučili a stejně vařit neumí,protože jejich výuka spočívala v tom,že škrábali brambory ,nebo byli ve studené kuchyni.Proto souhlasíma nesoudím.Moc jsem mu fandila za odvahu,že do toho šel.

MENU domů by Koko
Ahoj Tondo, ráda bych trochu 0 12.12.2014 19:29

Ahoj Tondo, ráda bych trochu pomohla, ozvi se, Koko (www.MENUdomu.cz)

Kodada
Tondo,jste citlivy a hodny 0 12.12.2014 19:04

Tondo,jste citlivy a hodny kluk,preji Vam v zivote stesti a rodinne zazemi.

reklama