PO - PÁ v 17:50 na Primě

Antonín Zimčík

Pan Antonín pracoval jako číšník, poté jako vedoucí PVS, instruktor, koordinátor a drobný podnikatel. Od roku 2011 je nezaměstnaný, ale studuje a doplňuje si kvalifikaci

Antonín Zimčík (53)
Pan Antonín pracoval jako číšník, poté jako vedoucí PVS, instruktor, koordinátor a dobrý podnikatel. Od roku 2011 je nezaměstnaný, ale studuje a doplňuje si kvalifikaci. S manželkou vychovali dvě dospělé děti, díky nim je již také dědečkem. Do pořadu ho přihlásila dcera. Bydlí a uvaří ve vesničce Drásov, ve svém úplně novém moderním domě, kam se právě nastěhovali. Kdyby Tonda vyhrál, část peněz by věnoval na opravu zdejšího kostela.
Charakter: Prý veselý cholerik. Údajně má čisté svědomí, malé sebeovládání, dokonalé sebepoznání a přiměřené sebehodnocení.
Zájmy: Práce všeho druhu, sebevzdělávání a získávání nových zkušeností.
Vztah k vaření: Vaří rád, tudíž kladný. Nejraději vaří přírodní masa a sváteční jídla.
Chutě: Každé jídlo je jeho oblíbené.
Nesnáší: Neví o ničem, co by neochutnal a na čem by si nepochutnal. U stolu mu vadí pouze plný popelník a špinavý ubrus.
Motto: Čiň dobro a vyhýbej se zlu.
Očekávání: Hlavně nové zkušenosti a možná i výhra. Prý „v porovnání s příjmy politiků tak malá, že nemá cenu o ní diskutovat.“

S manželkou vychovali dvě dospělé děti, díky nim je již také dědečkem. Do pořadu ho přihlásila dcera. Bydlí a uvaří ve vesničce Drásov, ve svém úplně novém moderním domě, kam se právě nastěhovali. Kdyby Tonda vyhrál, část peněz by věnoval na opravu zdejšího kostela.

Charakter:

Prý veselý cholerik. Údajně má čisté svědomí, malé sebeovládání, dokonalé sebepoznání a přiměřené sebehodnocení.

Zájmy:

Práce všeho druhu, sebevzdělávání a získávání nových zkušeností.

Vztah k vaření:

Vaří rád, tudíž kladný. Nejraději vaří přírodní masa a sváteční jídla.

Chutě:

Každé jídlo je jeho oblíbené.

Nesnáší:

Neví o ničem, co by neochutnal a na čem by si nepochutnal. U stolu mu vadí pouze plný popelník a špinavý ubrus.

Motto:

Čiň dobro a vyhýbej se zlu.

Očekávání:

Hlavně nové zkušenosti a možná i výhra. Prý „v porovnání s příjmy politiků tak malá, že nemá cenu o ní diskutovat.“

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kritika

 

VIDEO: Netopýři

 

VIDEO: Čubrica

 

VIDEO: Nakládaná mozarella


VIDEO: Bydlení

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Svačiny

 

VIDEO: Hádka u dezertu

 

VIDEO: Houbová omáčka

 

VIDEO: Monice nakonec chutnalo


VIDEO: Jitka

 

Vaše názory

Sandi
Ta Petra je kr*ta, to snad 4 22.10.2012 20:18

Ta Petra je kr*ta, to snad nemyslí vážně, to existuje někdo, kdo nepochopí, když někdo řekne, že jí za dva??? Mohla to pochopit tak, že je Monika v jiným stavu, ale když už předtím řekla, že ne, tak si to mohla odpustit. Antonín uvařil dobře a je příjemný, snažil se vtipkovat a nebyl na ostatní zákeřný.

Sandi
Omlouvám se za hrubé slovo, 22.10.2012 20:24

Omlouvám se za hrubé slovo, ale mě dokáže vždycky vytočit, když někdo hodnotí člověka podle toho, jak vypadá. A tohle bylo už příliš. Tolik jízlivosti jsem snad ještě neviděla.

Anonymous
Taky si myslím, že to Petra 25.10.2012 15:58

Taky si myslím, že to Petra přehnala..člověk se má hodnotit podle krásy vnitřní a ne vnější..pan Tonda uvařil dobře..Jitka kritizuje všecko..jen ona je ta nej..co už..i takoví jsou mezi námi...

evelyna1
To je moc hezké, co tu 27.03.2013 15:17

To je moc hezké, co tu píšete, ale už jste to někdy zažil v reálu? Že jsou lidi hodnoceni podle vnitřní krásy, ne podle zevnějšku?

a.b.c.
Jojo, stačí jen si spočítat 28.03.2013 10:15

Jojo, stačí jen si spočítat všechny miss soutěže a mrs. a co já vím co ještě. A stačí hledat práci.

An
Pan Antonín 3 22.10.2012 10:37

si zřejmě spletl soutěž s charitativní akcí.Paní Petru poškodil při bodování, hlavně, že to zdůvodnil svým sociálním cítěním. Nemůžu říci, že by mě takové chování připadalo slušné.

kostiha
jak poškodil? 22.10.2012 11:42

Petra dostala od něj slušných 8 bodů, Arur dal 8 bodů, Jitka 6 bodů a sama Petra prohlásila, že se jí chod nepodařil. Pokud někdo poškodil, tak to byla Jitka. Která 8 víc poškodila Petru od Zimčáka nebo od Artura? Pokud někdo zvýhodnil, tak to byla Monika, která jak Zimčáka, tak Petru nadhodnotila.

An
Netvrdila jsem, 22.10.2012 12:59

že 8 bodů je špatných. Komentovala jsem bodování pana Antonína, který sám řekl, proč Monice dal víc bodů a nadhodnotil její vaření...

Anonymous
An, píšeš, že tím, že dal osm 23.10.2012 00:33

An, píšeš, že tím, že dal osm bodů poškodil Petru. TAky nechápu jak.
Vždyť jí nedal nikdo víc. Kromě Moniky hodnotil všechny stejným metrem. A Monika na vítězství stejně nedosáhla, tak o co jde.

alena š
Pane Tondo, 1 21.10.2012 14:06

ted jse si přečetla vzkaz pro Artura.je to krása,to tu ještě nebylo!ještě existují slušní lidé a to mě těší.přeji vám jen to dobré.

reklama