PO - PÁ v 17:50 na Primě

Barbora Halámková (repríza)

Prostřeno - 28.4. - Barbora Halámková Foto: Prostřeno - 28.4. - Barbora HalámkováFoto: All

Studentka Jihočeské univerzity si zatím vydělávala na brigádách, už ale vyzkoušela řadu profesí. Žije s rodiči a mladším bratrem ve vile 6 + 1.

Charakter:

Říká o sobě, že je tvrdohlavá, ale vždy s úsměvem na tváři. Je soutěživý typ a ráda vyhrává. Na druhých jí vadí přetvářka a falešné kamarádství. Sama ostatním říká pravdu.

Zájmy:

Má ráda hudbu, filmy, bowling, fotbal – fandí místnímu týmu, kde hraje její bratr.

Vztah k vaření:

Stále se učí, pomáhá mamince, ale na omáčku by si ještě netroufla. Peče buchty a sladkosti, knedlíky se jí zatím nepovedly. Vaří i svému příteli, ten ale není vybíravý. K plotně se postaví tak jednou týdně, peče častěji. Její silnou stránkou jsou palačinky.

Chutě:

Má nejraději českou kuchyni, karbanátky, kachnu, svíčkovou, plněné knedlíky. Ráda používá různá koření.

Nesnáší:

Bílé a sýrové omáčky, cokoli zapečeného se smetanou. Koprovku, křenovou a houbovku omáčku. Nemusí králíka. Považuje za vrchol neslušnosti, když si někdo při jídle čte nebo odejde od stolu dřív, než ostatní dojí.

Očekávání:

Chce si vyzkoušet, jak obstojí v konkurenci. Chce mamce dokázat, že na to má. Očekává také, že se naučí něco nového. Výhra by ji potěšila.

Motto:

Hlad tě naučí!

Vaše názory

Sandi
Skutečně, jak tady někdo už 0 01.05.2012 09:34

Skutečně, jak tady někdo už řekl, proč se lidi, kteří skoro nic nejí vůbec hlásí do soutěže, která je založena na jídle... Tomu vážně nerozumim. Co mě v pořadu hodně vytáčí je fakt, že každý, který je trošku mladší, musí slíznout takovou hořkou pilulku, protože si ostatní myslí, že ten dotyčný nic neumí. Tahle povrchnost lidí je mi fakt proti srsti a s..e mě. Přece i mladý člověk může umět vařit, mnohdy třeba i lépe, než jeho starší spoluobčané.

Lostindream
Náhodou 0 21.08.2011 05:01

Vůbec nevařila špatně, ba výborně. Navíc je mi povahou velmi blízká a k tomu ještě moc pěkná. Teď už mi jen zbývá najít jí podobnou... :-)

Hercules
Barbora je taky pěkné kvítko! 2 15.08.2011 13:45

Barbora je taky pěkné kvítko! Namyšlená, městská fiflena, která si hraje na něco, co není, ať, už jde o mluvu tak o inteligenci. Spíš bych řekla, že je vychytralá a promiňte mi ten výraz, až vychcaná a velmi dobře umí manipulovat s lidmi.

Menu měla velmi zvláštní, Wasabi křen je velmi ostrý a měla si při své inteligenci, kterou se neustále snažila předvádět, uvědomit, že tohle nebude to pravé, ořechové.

Nechápu, jak se jí mohla povést vysušená kůže u kuřecích stehen, to snad ani není možné vytvořit. I když, jak, už jsem v pořadu Prostřeno! viděla, je možné prakticky všechno. Kuře se má polévat vypečeným sosem a toto se přihodit zkrátka a dobře nemůže.

Možná, že palačinky byly jediné bez chyby. Nějakých 20 let v kuchyni bez nalepovacích nehtů a bude to vaření na jedničku.

Na návštěvě se do ní obuly dvě rýpalky od pohledu nepříjemná, namyšlená a zlo okolo sebe šířící Denisa a Hana, která se v pátek vydávala za skromnou. Babora si zaplakala, jak si z ní Hana s Denisou dělaly srandu, že má v kuchyni značky, kde se nachází kuchyň, sporák atd. Kdyby byla trochu inteligentnější, mohla jejich útok snadno odrazit.

NIkdo
:-) 16.08.2011 18:46

Nejste náhodou jedna ze soutěžících???

petička
no ale dost!!!Hercules!!! 19.08.2011 19:19

Barča byla skvělá kuchařka. Vůbec ne namyšlená, ale přesto milá.
Jak může někdo někoho posuzovat z pěti dnů????Na svůj věk byla skvělá kuchařka. I staří by se od ní mohli učit!!!

WK
Chování Barbory 1 12.08.2011 11:06

mi připadá naprosto nepřijatelné.Jídlo vůbec neochutná (což pro hostitele je velice urážlivé) co tedy hodnotí ? Zřejmě sympatie - Vojtěcha ignorovala, takže 4, u Jarky si zahrála na sociálně cítící, takže 10. Asi jí nikdo nevysvětlil, že je v soutěži o vaření (a toto stvoření studuje vysokou školu).

třeba já
myslím,že tam byly 13.08.2011 07:45

Daleko horší typy,hlavně taktizující,s přetvářkou a divným chováním.Barbora je zcela v pohodě,každý nejí určitě vše.Kór když nikdo neví,co druzí jí a nejí.Vám se nikdy nestalo,že jste se před návštěvou chtěla blýsknout a nikdo nepucoval talíře nadšením??!

upir2.123
Barunko, vařila jste výborně 2 12.08.2011 09:49

Barunko, vařila jste výborně a s přehledem a z těch " dam přechodek ", si nic nedělejte. To víte na někom si museli "vykompenzovat", odešlé mládí a pohasínající "krásu".

Kostelník
upíre, ale Denise bylo v době 12.08.2011 13:04

upíre, ale Denise bylo v době natáčení 34,takže to je mladice ještě!!!!!

upir2.123
:-) 12.08.2011 20:54

to musel být vtip, že?

reklama