PO - PÁ v 17:50 na Primě

Barbora Měkotová

Bára studuje učitelství češtiny jako cizího jazyka na Karlově univerzitě. Učí tedy cizince češtinu a našince angličtinu. Také už hlídala děti, dabovala v televizi a vedla dramatický kroužek, protože s přáteli provozuje ochotnický divadelní spolek Hlad.

Jejím snem jsou prkna, která znamenají svět. Má prý skvělou rodinu a vede skvělý život. Je šťastně zadaná, s přítelem žijí už pět let, těší ji nový pejsek Googleš. Přihlásit se do Prostřeno! byl jeden z jejích bláznivých nápadů. Ráda totiž vaří. A také ji to donutilo uklidit nový dům, kam se nastěhovala teprve před dvěma měsíci. Pokud by zvítězila, část výhry by padla na letní dovolenou na kolech v Norsku a část na retroskútr.

Charakter:

Společenská, komunikativní, energická, ale i náladová a bohužel prý nepořádná a líná.

Zájmy:

Divadlo, herectví, moderování, hudba, zpěv, hra na klarinet, cestování. Sport: badminton, horská turistika, jízda na kole, vodáctví, běžky a jízda na snowboardu.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a experimentuje s nevyzkoušenými recepty. Těší ji, když se jídlo podaří a hosté mají v bříšku jako v pokojíčku.

Chutě:

Nejraději má jídlo od maminky a babičky.

Nesnáší:

Syrové maso, vnitřnosti, jazyk, mořské plody, tlačenku, zabijačkovou polévku a jitrnice. U stolu jí vadí hltání, srkání, mlaskání a vlasy v jídle.

Motto:

Život je takový, jak ho vnímáme. Pocit štěstí je stav pozitivní mysli.

Očekávání:

Ráda pozná nové lidi, kteří se nepřijdou hádat a pomlouvat, ale prostě vařit a bavit se. Tajně doufá, že vyhraje…

 

 

Vaše názory

Tomáš Kašpar
Barčo, pro mě jsi výherce ty! 0 01.02.2015 11:33

Barčo, pro mě jsi výherce ty! Máš skvělé meny, jsi šiková! Obdivuji Tvou trpělivost vařit pro bandu pitomců a falešných lidí!!!

Petra 83
Barčo byla jsi nejlepší a na 2 08.01.2014 21:27

Barčo byla jsi nejlepší a na ty tvoje namyšlené,falešné a závistivé soupeře se vykašli :-) Super jsi uvařila,super servírovala.jen na světě jsou bohužel mezi námi zlí lidé... ale pro mě jsi byla nejlepší!A vy ostatní namyšlenci ze soutěže styďte se! je to o vaření a ne o tom jak se vám kdo líbí!

Guapa32
Přesne tak ... bohužel je 16.01.2014 11:08

Přesne tak ... bohužel je mezi námi tolik zavisti . Nechápu kde se to v té české náruře bere ... BYLA JSI NEJLEPŠÍ.

anonym
Bára byla nejlepší a měla 18.02.2014 21:29

Bára byla nejlepší a měla plné právo tento díl soutěže vyhrát, nikdo
nepředvedl lepší kuchařské umění, kreativitu, snahu v kuchyni, aby
druhým nabídl nevšední kulinářský zážitek. Netuším kde přistálo UFO, které z jiné dimenze dopravilo Dominiku, závistivou, retardovanou blbku, která sebou při pádu na Ukrajině přibrala ještě Irinu, aby vylepšila score... Dramaturgové by se měli vážně zamyslet, protože
zde se nehodnotilo kuchařské umění, ale zcela nepokrytě majetkové poměry...

Lída Maršálková
Co na to říct... 1 12.07.2013 17:11

Výhru získal týpek,který na začátku machroval,pak se z něj vyklubal "ňuňánek".Bára-vnesla do soutěže zajímavé tipy na recepty a(až na tu zábavu)byl celý večer super.Nechápu kritiku na její povahu.Asi kdyby celý týden chodila se zkříženýma rukama,mračila se a řekla dohromady 10 vět,vyhovovalo by to více.A k jejímu jídlu můžu říct jedině tohle: Máte chuť na tuctový český jídla přecpaný solí?Tak si to uvařte a nechoďte si zvyšovat ego do televize kritikou lidí,kteří jsou v kuchyni nápadití.Howgh!:)

Nella,..
Vetsinou se taky nevyjadruji, 01.08.2013 19:23

Vetsinou se taky nevyjadruji, ale zarazi me ta Ceska zavist a fales. Jsem si jista, ze Bara se s tim to setka jeste vicekrat hold uspech se v Cesju neodpousti..:). Baro preji vam hodne stesti do zivota. Uvarila jste nejlip..;)

Leoš Bubeníček
Velký zklamání. Ale narozdíl 1 30.06.2013 14:11

Velký zklamání. Ale narozdíl od Báry, která se v životě určitě neztratí, se zbytek teamu možná vyjma Marka , ztrapnil před celým národem. Tomuhle já říkám odpad společnosti.

Bára měla menu nejlepší, ale to všichni víme. Takže taky všichni víme , kdo se stal doopravdy vítězem , i když bez finanční odměny.

Bára Měkotová
Mockrát vám děkuju za milá 11.07.2013 15:11

Mockrát vám děkuju za milá slova, dnes mi to zvedlo náladu.:)

Majsi
lidská závist je fakt nechutná 1 27.06.2013 19:49

Chudák Bára! .....,slušná, chytrá inteligentní, vychovaná, spravedlivá a navíc asi i dobrá kuchařka. Škoda jen že bydlí už tak mladá v tak pěkným domečku.... viďte, ostatní dámy - tedy jestli Vás tak vůbec mohu nazvat. Protože jinak by jste ji asi nechaly vyhrát. Takže ikdyž Vám uvařila luxusně a jedly jste jak najaté, tak ji přece nemůžete nechat vyhrát.... má přece dost, že? Jste ubohý!!!

Bára Měkotová
díky, to je milé- i tak 11.07.2013 15:12

díky, to je milé- i tak dlouho po vysílání..

reklama