PO - PÁ v 17:50 na Primě

Blanka Andělová

První soutěžící je už v důchodu. Celý život pracovala jako servírka v restauracích, jako číšnice se také vyučila. Je rozvedená a má tři dospělé děti a dvě vnoučata, třetí je na cestě. Paní Blanka žije sama v útulném bytě 2+1 ve Kbelích se psem, svým věrným společníkem.

Do pořadu se přihlásila sama, protože Prostřeno! pravidelně sleduje a chce si to vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud by první hostitelka vyhrála, jela by na dovolenou a koupila si něco pěkného do bytu.

Charakter:
Klidná až flegmatická, jen tak ji něco nerozhodí. Když už se naštve, tak to prý pak stojí za to! Má ráda společnost a dobrou zábavu.

Zájmy:
Procházky se psem, ruční práce – pletení, četba, televizní seriály, pořady o vaření.

Vztah k vaření:
Stále kladný, ráda připravuje spíš rychlá jídla, minutky.

Chutě:
Má ráda maso, brambory a zeleninové saláty, nejvíce si pochutná na bifteku s hranolky.

Nesnáší:
Houby, mlékovou a rajskou polévku, mořské plody, mrkev. U stolování jí vadí špína a nepořádek.

Motto:
Láska prochází žaludkem.

Očekávání:
Doufá, že potká fajn lidi, se kterými zažije dobrou zábavu.

Vaše názory

Anonym
Kuchařské umění nic moc na 0 29.07.2016 17:53

Kuchařské umění nic moc na její věk, znalosti o jiných kuchyních nula - do špaget se mrkev nedává a rizoto není jen rýže :D Pro info,do bolonských se mrkev DÁVÁ a italské rizoto vypadá tak,jak bylo servírováno,ten hrášek a ostatní s..ačky jsou počeštěná záležitost. Hafo mě vytáčela tou kritikou, jak kdyby ona sama předvedla kdo ví co. Ale hlavně byla falešná. U stolu říkala, že je to dobrý a ok a na kameru padala slova jako kejda a hnus a takový. No prostě se předvedla stará zapšklá panna!

Anonym
Tak to jsi asi blbko Andělko 0 11.06.2016 15:48

Tak to jsi asi blbko Andělko čuměla, jaký následoval pěkný týden.Všichni byli mladí, žádná rašple, která neumí vařit jim to nekazila.Ty jsi měla nejjednodušší menu,hanba, když už máš věk, měla bys dokázat víc.O ostatních byla jen od tebe stále slyšet kritika, jednoducjé menu.Otravovala jsi s tím a nasírala lidi.Jsi protivná babka a vůbec se nedivím, že jsi sama, nikdo tě nechce.

Anonym
Potěškoště, s takovýmto menu 0 08.06.2016 15:37

Potěškoště, s takovýmto menu jde babka do soutěže.

Anonym
Paní Blanko,jak jste s tímto 0 06.06.2016 20:33

Paní Blanko,jak jste s tímto ksichtem vrásčitým si dovolila lézt před kameru.Tou tříbarevnou kebulí to nezachráníte.Lépe více v hlavě než na hlavě.

bbb333
To se sešli inteligenti, pět 0 06.06.2016 12:38

To se sešli inteligenti, pět jich je u stolu a žádný neví, že kuře je pták.
Apropo, ta Slovenka se nedá poslouchat, ať mluví slovensky nebo radši mlčí.

Anonym
Paní Blanka navařila stejně 0 06.06.2016 12:15

Paní Blanka navařila stejně jako Martin dobře,oba se chovali společensky a kritika do tohoto pořadu patří ,stejně jako chvála.Ty tři holky jeden děs a hrůza,nevzmůžou se ani na českou kuchyni a chtěly by někoho udivovat zahraniční,zkrátka hlou.pé pipiny.

Anonym
Už po x-té: mluviti stříbro, 0 06.06.2016 11:30

Už po x-té: mluviti stříbro, mlčeti zlato. Paní Blanko, proč vy jste se šla zviditelnit, nechápu. Vaření nic moc, chování nic a rádoby moudrostí moc. Chjo, trochu soudnosti a hned by bylo lépe všem okolo.

Anonym
Tato baba je ohizná, ošklivá 0 06.06.2016 10:03

Tato baba je ohizná, ošklivá striga.

Milena 1
Chování Blanky přesně 0 06.06.2016 10:02

Chování Blanky přesně odpovídá servírce v 5. cenové skupině. Už ta její přezdívka, kterou se tak hloupě pochlubila, mluví za vše- vyžilá ožralka, která díky chlastu v 59 vypadá na 70. I to zařízení obýváku ve stylu baru je hnus. Uvařila podprůměrně, kritizovala jídla, o kterých ve své omezenosti ani nikdy neslyšela.

Anonym
Nevím, proč se paní do 0 05.06.2016 22:57

Nevím, proč se paní do Prostřena vlastně přihlásila. Jako hosta bych ji nechtěla ani náhodou. Rýpavá dáma, která si myslí, že je pupkem - nevím čeho a že jen její chuť je ta správná v celém šírém světě! OH!

reklama