PO - PÁ v 17:50 na Primě

Dana Jounová (repríza)

Prostřeno III - 16.3. 2011 Dana Jounová Foto: Prostřeno III - 16.3. 2011 Dana JounováFoto: Prima

Trojnásobná rozvedená maminka tří dětí žije s dcerou u kamarádky, která se také rozvedla. S Daninou pomocí se tedy starají o zděděný dům ve Lhenicích. Dana obývá 3 + 1.

Má blízko k přírodě, pracovala jako ovocnářka a včelařka, nyní je v invalidním důchodu po několika operacích páteře a srdce. Už dvacet let je vášnivá nimrodka. Do soutěže ji přihlásila kamarádka. Pokud vyhraje, děti si prý peníze okamžitě rozeberou.

Charakter:

Je pracovitá, kamarádská, někdy náladová.

Zájmy:

Baví ji vaření, houbaření, myslivost, lyžování, fotbal, zahrádka, práce kolem domu a aranžování květin.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, kulinářství holduje už dvacet let. Denně vaří hlavně pro děti. U stolu se jich sejde vždy minimálně pět a občas přijdou i hosté. Nejraději vaří zvěřinu a českou kuchyni, šumavské speciality z maminčiny a babiččiny kuchařky. Občas udělá zeleninový salát nebo sladké pro syna. Umí improvizovat podle potřeb a zásob.

Chutě:

Je omáčková, miluje svíčkovou, ale také minutky. Do zahraničních specialit se nehrne. Diet si užila dosyta v nemocnicích.

Nesnáší:

Netíhne k hrachu a brokolici. U stolu jí vadí srkání a krkání.

Motto:

Člověk jí očima a hlad je nejlepší kuchař.

Očekávání:

Legrace a vybočení ze stereotypu.

Vaše názory

Petra ¨Pořická
Julie dokázala si minimálně 6 0 15.03.2013 23:51

Julie dokázala si minimálně 6 000 000 lidem v republice jaký máš mindrák! Chováš se jako malé dítě kterému sebrali hračku! řeknou ti pravdu a pravda bolí že ?
na to že jsi nezaměstnaná tak máš doma opravdu nepořádek! chudáci tvé děti !jsi egoistka která si myslí že je nej na světě ,když jsi za komárů někde vařila nebo co ! ale upřímně ! zamysli se nad sebou !a styď se ,že jsi někdy dělala v gastronomii!

Evie
Mnam 1 07.07.2012 20:00

Dana uvařila jistě samá vynikající jídla, ale ta Julie... . V životě jsem tak vylízaného člověka snad neviděla.

Anonymous
Musela do mít moc 08.07.2012 22:13

Musela do mít moc dobrý,protože už od pohledu z obrazovky to jídlo vypadalo moc dobře, a poté i komentář soutežících byl dobrý.Ikdyž nevečeřím jak Julie(pimpulína),tak tohle bych zblazla a možná bych chtěla i přidat. Julie ta je na facku hodí se asi opravdu do hospody,a když dá každý den 3 piviska tak je to jasná alkoholička a taková osoba nikoho nemůže urazit.Obdivuji soutěžící ,že to s ní vydrželi.
Jinak blahopřejí k výhře.

fifty
Dana na mě působí dojmem 1 07.07.2012 13:06

Dana na mě působí dojmem velmi pracovitého člověka. Zřejmě plní funkci táty-mámy a nemá čas řešit lakování nehtů a manikůru. Vaření bylo dle mého názoru luxusní a jídlo musela být mňamka!Držím palce do dalšího života a přeji trochu životního štěstíčka.

Anon
Jídlo paní Dany 09.07.2012 09:33

vypadalo dobře.Jinak mi moc společenská nepřipadala.Navezla se do Julie a ta se zas navážela do ní, to si mohly odpustit, obě kazily atmosféru u stolu. (A i když není čas - manikúru nahradit okusováním nehtů, mi nepřipadá vhodné řešení.)

Šelma kočkovitá
Paní Dana 4 06.07.2012 19:15

uvařila dobře,ale asi bych si ji za kamarádku nevybrala.Jak už tady někdo psal,vypadá jako studený psí čumák.No jo,ale je to o vaření....

Anonymous
Ona by si zcela určitě 06.07.2012 20:05

Ona by si zcela určitě nevybrala tebe za kamarádku. Tvůj komentář tě označuje za velmi hloupou ženskou, a kdo by chtěl kamarádit s hlupákem, že?
Paní Dano jste vynikající kuchařka a také sympatická žena.

Anonymous
I já myslím, že paní Dana je 07.07.2012 01:09

I já myslím, že paní Dana je velmi sympatická a hodná žena, uvařila luxusně, a jejím kamarádům je určitě potěšením, že ji znají.
Všichni zlí a zapšklí ať si svoje komentáře strčí za klobouk a kamarádí se třeba s kyselou Julií.

anonymous
žena,která hraje v domácnosti 07.07.2012 11:19

žena,která hraje v domácnosti muže

Anony
Souhlasím s Šelmou kočkovitou 09.07.2012 09:40

a v jejím komentáři nevidím nic hloupého ani zlého. Každý jsme nějaký, ale paní Danu jsem neviděla se snad ani jednou usmát za celý týden a nechápu, proč pořád řešila Juliin binec, přece s ní nemusí žít.Uvařila dobře, ale to je tak všechno...

reklama