PO - PÁ v 17:50 na Primě

Dana Šabacká

REPRÍZA: Dosti svérázná paní Dana je vyučená elektromechanička strojů a zařízení. Momentálně je ze zdravotních důvodů nezaměstnaná.

S manželem jsou spolu už 28 let a žijí v bytě 2 + 1 v Brně-Husovicích. Dana se nechce před soupeři zmiňovat o dětech, ale na kameru prozradila, že jsou kvůli finančním potížím rodiny v dětském domově. Prý to neměla lehké – „život je pes“. Dana chová dvě kočky. Do pořadu se přihlásila sama pro zpestření, přestože nerada vaří. Chce dokázat, že někteří ,,gurmáni“ nemají častokrát pravdu. Kdyby náhodou vyhrála, peníze by věnovala do rekonstrukce bydlení a možná i nákupu nových elektrospotřebičů.

REPRÍZA!

 

Charakter:

Prý je jako pravý Štír jedovatá a „prská olej a síru“, když ji někdo naštve.

Zájmy:

Kočky, hry na play-station, dívá se na Formule 1. Má ráda jídlo, zábavu a dobré pivo.

Vztah k vaření:

Jídlo miluje, jen když jí ho někdo připraví. Sama vaří nerada. Když už, tak českou kuchyni.

Chutě:

Oblíbila si pečená a smažená masa, nejraději vepřové či řízek s bramborovým salátem. U stolu jí vadí pošťuchování, nadměrné povídání, mlaskání a krkání.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy!

Očekávání:

Těší se na povyražení v monotónním životě. Má radost, že pozná nové lidi. O výhru jí prý až tolik nejde.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vaříme nebo paříme

 

VIDEO: Dlaždič

 

VIDEO: Útěk před deštěm

 

VIDEO: Vyučená řeznice

 

VIDEO: Nádherné prostřeno

 

Vaše názory

nara
vvv 0 29.06.2014 11:50

Bez komentáře, raději.Jak asi tato "dáma" mluví, když tam nemá kamery.

Legie
ach jo 1 28.06.2014 18:32

Dlouho jsem se s ženou tak nezasmál,jako u Dany,její hlášky někdy použiju:D Líbilo se mi,když se nedařilo,nevzdala to a snažila se to dohrát a o tom myslím že většina soutěží je.Nicméně,mít doma kočky,to něco stojí,raději se uskromním,než bych dal děti do děcáku,to je fakt mazec,lidi mají dnes převrácené hodnoty.Není špatné mít doma nějakého mazlíčka,přece jen je to v rodině oživení,je to další člen rodiny,ale v životě by mě nenapadlo dát zvířeti přednost před rodinou či před vlastními dětmi!

notrends
děti 01.07.2014 13:38

tyhle díly už byly ne? Nicméně by mě zajímalo kolik těm dětem je, když paní je 28 let ve vztahu a navíc asi ani nebude z nejmladších.

Trudy
Dana 0 28.06.2014 11:51

opravdu není žádný zázrak, ale byli už v pořadu Prostřeno daleko horší. Ona se alespoň nemstila a uznala, že se ji to nepovedlo. Netrucovala a nikomu nevyhrožovala.

kuchařka Irena
Paní Dano 5 28.06.2014 06:05

jedním slovem hnus, děti jste vyměnila za hrnce, vařit evidentně neumíte a chování hulvátské, sprosté.
Jste křivá a falešná osoba. Snad jste opravdu nečekala výhru?
Jestli doma nemáte zrcadlo ráda Vám nějaké dám, snad se při pohledu na sebe do zrcadla nad sebou zamyslíte, ale s tím chováním Vám už asi nikdo nepomůže. Vlasy, dekolt, oblečení opravdu Vám je 48?Nemělo tam být 68?Vaření stolování strašné

Majdapajda
trapné 28.06.2014 09:35

Vážení, vedete tady trapné řeči,když se Vám to nelíbí,nekoukejte nato.A ne, že se tady vybíjete ubožáci, Dana počítač nemá a Vy ji to tu nandáváte.Představte si,nebýt tento týden v Prostřenu Dana, tak by vše šlapalo jako hodinky, bylo by to fádní.Zpestření musí být.Mě se líbí jak si ničíte nervy, není to zbytečné?

anonyma
A já jsem zase ráda Majdopajdo,že 28.06.2014 10:02

se tu tak často vyjadřuješ a já se bavím,protože tolik chyb dokáže v krátkém textu nasekat pouze blb jako ty.Hahaha

Matava
Hnusná ženská 28.06.2014 11:32

chová se jako prase,a vzhled mi evokuje vyžilou starou štětku.Komentáře k jídlu to je něco.Vařit neumí, ale chlemtat pivo to jí jde velice dobře.

To snad není možné
Dana nemá pc? 28.06.2014 13:06

jak se tedy přihlásila? Přes internetovou kavárnu? Když vidím ty krabice z předváděček, tak si umím představit ty úvěrové smlouvy na jednotlivé kastroly i na ten komp. A to "plakání"??? Žádné slzy jsem neviděla a po dětech už vůůůůůůbec ne!!!!!!!

Anonymous jarka
děti 29.06.2014 17:13

Souhlasím s paní Danou.Ta paní když se již zmínila o dětech tak by si měla Vyčistit hlavu.

reklama