PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniel Fekete

Daniel podniká – zpracovává čerstvé ovoce a zeleninu do čerstvých džusů, smoothies a různých koktejlů k přímé konzumaci. Pochází ze Slovenska, má tři sourozence, kteří žijí v jeho rodném Bardějově. Do Brna se přistěhoval s nyní již bývalou přítelkyní a chodil zde na vysokou školu.

Město se mu zalíbilo a zůstal zde žít, má totiž rád lidi z Moravy, protože jsou dobrosrdeční a otevření. K účasti v pořadu ho motivovala kamarádka. Kdyby vyhrál, část peněz by investoval a část možná i rozdal. Daniel žije v Brně-Žabovřeskách, v bytě 4+1.

Charakter:

Považuje se za pozitivního, přátelského, svobodomyslného optimistu, který má rád své okolí a dobrodružství.

Zájmy:

Basketball, četba, výtvarné umění, hudba, vaření, jídlo a zdravý životní styl. Zajímá se o mystická místa a historii Slovanů.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velmi kladný, nejraději připravuje zeleninu.

Chutě:

Nejraději má zeleninu, ovoce, luštěniny a pomazánky. Jí většinou jídla pouze rostlinného původu, jaká připraví i v pořadu. Miluje brynzové halušky.

Nesnáší:

Škvarky, párek v rohlíku a nejí nic, „co má oči, mozek a nervovou soustavu“. U stolu mu vadí, když je málo židlí.

Motto:

Hey, don't worry; don't be afraid, ever, because this is just a ride. (Hele, neměj obavy, neboj se, nikdy, protože je to jen jízda. Bill Hicks)

Očekávání:

Doufá, že ho čeká dobrý zážitek a zkušenost. Těší se na zajímavé lidi, pohled do zákulisí a doufá, že se příjemně nají i pobaví.

Vaše názory

Anonym
Já jsem ráda že tam to video 0 15.04.2016 20:45

Já jsem ráda že tam to video dal. Nechápu proč jsou všichni pro zbytečný zabíjení .. aspoň mu nemusíte nadávat za to že projevil svůj názor..

Neřeknu ti
Je úsměvné, když taková fetka 0 03.04.2016 17:57

Je úsměvné, když taková fetka káže o zdravém životním stylu :) pěkný protiva tedy

Anonym
Fekete je největší krypl z 0 25.03.2016 12:27

Fekete je největší krypl z Brna, větší piču nikdo nezná, stačilo pár setkání s ním a ty jeho názory, kecy, to co provádí, jeden by z něj blil, vrchol všeho je, že se přihlásil do prostřeno, aspon, že v práci ho už nepotkáváme, všem se ulevilo

Anonym
Fekete je jako šmejdi. Taky 0 24.03.2016 10:37

Fekete je jako šmejdi. Taky vše vnucuje a nelze se ho zbavit. Odporná vlastnost.

Dana Mikulda
Dane, je velmi dobré, že 0 22.03.2016 19:50

Dane, je velmi dobré, že přemýšlíš jak přemýšlíš ale má to jedno velké ALE! Nelze někomu nutit svůj vlastní názor. Každý člověk si k podobnému vnímání musí vyšlapat cestu sám. Kdo sám chce, informace si najde, kdo nechce tak i kdyby si mu pustil ty nejhorší videa (a že jich na netu je) tak stejně budou zvířata zabíjet. Člověk je totiž tvor chamtivý, rozežraný, bezcitný (ne všichni) naštěstí. Ať se ti daří.

KatkaSK
Tento chlapec je totálny 1 22.03.2016 16:02

Tento chlapec je totálny výmet naozaj by potreboval liečenie ale také na ten svoj 1,5 kg mozog aj keď mne sa zdá že ten jeho je asi tak 200 gramový. ja som vegánka už pár rokov a nepotrebujem to niekomu trieskať o hlavu. Ja viem prečo sa takto stravujem a rešpektujem každého stravovacie návyky preto svojmu manželovi kľudne varím mäso keďže ho má rád.

Anonym
ja som proti kanibalismu, ale 24.03.2016 14:34

ja som proti kanibalismu, ale kľudne kanibalom uvarím ľudí, keďže ich majú radi...

Anonym
počúvaj jednoduchá Katarína! 1 21.03.2016 12:41

počúvaj jednoduchá Katarína! A priezvisko si kde nechala? Doma? Mala si napísať aj svoju adresu! Tiež premúdrelá a chápajúca!

Anonym
to sa ozval ten pravý ANONYM 01.04.2016 17:50

to sa ozval ten pravý ANONYM na zaplakanie :D

Vaše prasečí mozečky
Víte ono s ekoblby se to má 3 21.03.2016 06:36

Víte ono s ekoblby se to má úplně stejně jako s homokládama. Podle nich je jen jedna pravda a to je ta jejich. Nezáleží na tom že hlásají hovadiny nebo zvrhlosti.

reklama