PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniel Gonzalez

Prostřeno II - 15.12. Daniel Gonzalez Foto: Prostřeno II - 15.12. Daniel GonzalezFoto: Prima

Student VŠUP žije na Novém Městě v Praze a již pracuje jako designér. Pochází z Třince, má sestru a přítelkyni, která ho inspirovala, aby se přihlásil do pořadu Prostřeno!

Pokud by Daniel vyhrál, koupil by si dovolenou u moře. Uvaří v pětipokojovém bytě se dvěma koupelnami a záchody o rozloze 165 m2.

Charakter:

melancholický introvert, málomluvný.

Zájmy:

tanec, jízda na bruslích, hudba, umění a design, hra s jojo.

Vztah k vaření:

Sledoval, jak jeho otec vaří panamská jídla, babička a maminka zase dělaly speciality ze Slezska. Rád v kuchyni experimentuje.

Chutě:

Oblíbil si thajskou, vietnamskou, čínskou, indickou, českou a panamskou kuchyni.

Nesnáší:

Když se u stolu vedou zbytečné řeči.

Očekávání:

Zvednutí hladiny adrenalinu a konfrontaci svých kuchařských dovedností s ostatními.

Vaše názory

Mirka J.
Kulinářské úmění 0 20.12.2010 16:15

Na pořad Prostřeno se dívám pomárně se zaujetím. Sama ráda jím dobré, delikátní jídla či stará připravená novým způsobem. Je samozřejmé, že máme odlišné chutě a míra určité tolerance by slušela více lidem. Pokud určité jídlo nebo surovinu neznám, neznamená to, že je jídlo divné a mělo by být připraveno podle mého návodu (třeba z Podravky). Děkuji Danielovi za typy na přípravu nových desertů a představení nových jídel. A pokud konsistence bude nová a více bizarní, budu to považovat za úspěch. Apropo, byt s minimalistickým pojetím a pár designerskými kousky je skvělý!

jarina
Daniel sice uvařil 0 20.12.2010 09:33

Daniel sice uvařil nějakou "macro" stravu,ale bylo vidět,že normálně jí nevaří,protože dost v tom "plaval". Nakonec to je vidět i na jeho postavě a to by chtěl poučovat,jak se máme stravovat.

sofik
Dobrý den, nechápu tuto 1 19.12.2010 11:53

Dobrý den,

nechápu tuto soutěž, myslela jsem, že se hodnotí vaření, kreativita pokrmů, zkoušení různých nových chutí, ale ne, kdo jak bydlí. Chtěla bych vidět dámy, které se účastnily tohot kola, jak bydlely za studentských let, jestli se vůbec zmohly na vlastní bydlení.

Marta Janíková
Veliká škoda, 19.12.2010 15:47

že když už jste na 100% tušil , že nevyhrajete dal Gábině jen 9 bodů. Mohlo to být zajímavé a veselé - ty protáhlé obličeje tří kuchařských nul.

proso
M. Janíková 19.12.2010 16:41

Gábina byla příjemná a vaření se zhostila dobře, ale že by ty tři ostatní ženy byly úplné kuchařské nuly, to nemyslíte vážně! Mimochodem, na jakou známku se ceníte vy?

kerim4
Daniel 0 18.12.2010 23:05

Talíř vždy vylízal,chválil a hodnotil málo. Vím,proč dal Markétě tak málo bodů,bál se,že vyhraje,protože vařila výborně.Nadržoval Gabriele. Molekulární vaření bych jedla sama v koutku.Nevím,proč se přihlásil,resp. přihlásila jeho dívka. Je pomalý,nezkušený kuchtík.

19jenda67
... 0 17.12.2010 21:08

Líbila se mi Vaše osobitost a Váš byt,byl klasický byt kreativního studenta.Zápůsobil jste na mě jako sympaťák co mluví málo,a když, tak to sedí.. "molekula" mohla být zajímavá-ovšem, zkoušet to raději nebudu:-)přeji hezké Vánoce a úspěšný Nový rok.

nextvan@centrum.cz
inteligentní Daniel 0 17.12.2010 19:47

Dane, Vy jste ten, který to vyhrál, vaše inteligence
a slušnost ty tři chamtivý slípky(GÁBI byla sympatická)to jejich
zrní co sbírají v životě v tom jejich krku jednouz zůstane a udusí
se vlastní potravou. A ta z paneláku obklopená kýčema,
levnýma vázičkama zřejmě netuší, co je to jiný život v inteligentní
společnosti. Vy jste ten, kterého čeká kariéra a hodnotný život.
ivana

Pitrísek
Dan 0 17.12.2010 19:47

Myslím,že tento týden byl v Prostřeno zajímavý,projevily se různé osobnosti, vyvolaly diskusi, tak to mělo být.Dan měl nejoriginálnější jídlo.Ahoj :-)

Arabela
Daniel velice nadržoval 4 17.12.2010 19:03

Daniel velice nadržoval Gábině.Myslím si,že ty její jednoduché předkrmy-obzvlášť celý koupený předkrm! bych nepočítala za chod.(Srovnával s dnešní Markétou.)Ona by knedlík asi neuměla připravit.Pro mě by jistě vítězkou nebyla.

reklama