PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniel Procházka

Mladší Daniel se vyučil jako číšník a toto povolání také vykonává. Žije v menším panelákovém bytě s partnerkou, která má z předchozího manželství pětiletou holčičku.

Petr Heřmánek (21)
Petr se vyučil číšníkem a tuto profesi vykonává. Je zatím svobodný a bezdětný, má dvě sestry a bratra. Uvaří na Třeboňsku v bytě 4 + 1. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval právě do svého bydlení. Do pořadu se přihlásil sám.
Charakter: Tvrdí o sobě, že je poctivý, slušný, přátelský a přející.
Zájmy: Práce na zahradě, příroda. Rád si zajde posedět s přáteli nebo se koukne na dobrý film. Baví ho nakupování.
Vztah k vaření: Kladný. Nejradši připravuje minutky, českou kuchyni, rád zkouší nové věci.
Chutě: Miluje kuřecí maso a hranolky.
Nesnáší: Zvěřinu. U stolu mu vadí kouření.
Motto: Přej a bude ti přáno.
Očekávání: Chce poznat vlastní limity, nové lidi, nové zkušenosti, očekává hlavně adrenalin.

Jeho život je velmi pestrý, rád chodí s přítelkyní do kina nebo někam za zábavou. Zajímá se o gastronomii, a pokud by vyhrál, peníze by investoval do rekonstrukce bytu. Do pořadu ho přihlásila přítelkyně, protože má prý všem ukázat, jak se to v kuchyni dělá. Jako kuchař si věří.

Charakter:

Považuje se za vyrovnaného muže, který se nebojí ozvat, když se mu něco nelíbí.

Zájmy:

Nejvíc volného času věnuje rodině. Rád chodí plavat, občas si zajde do fitness, baví ho vaření a gastronomie všeobecně.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, své přítelkyni vaří často a rád maso na všechny způsoby a těstoviny.

Chutě:

Nejradši má tatarský biftek.

Nesnáší:

Teplá rajčata. U stolu mu vadí mlaskání.

Motto:

Nezapomeň, že jsi jen člověk.

Očekávání:

Nové kulinářské zkušenosti, inspirace, výhra.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vývar nebo polévka

 

VIDEO: Zkřížené nohy

 

VIDEO: Spálená bábovka
 

VIDEO: Co to je?

 

VIDEO: Rýpal

 

VIDEO: Předkrm

 

Vaše názory

Petr 132
trapárna 0 10.10.2014 12:32

Byli na nej domluveni a basta, o tech spinavych priborech apod... bych ani radeji nemluvil, proc to kamera nezabrala tedy do detailu, kdyz to teda meli vsichni tak spinave?? trapaci, normalni komedie, blahopreju stabu, delaj z lidi debily. Dan varil nejlip a nejvic jidlu rozumnel. Jsou to zmrrdi jako prrase.

Kájík67
trapáci 0 28.01.2013 15:16

Mě se líbilo, že Dan umí vařit, umí przentovat. Měl to absolutně nejzajímavější a věřím, že i dobré. To s tím nepořádkem apod... Přišlo mi, že se spíš na něj domluvili, ale to je jen můj názor. Dane palec nahoru a nic si z toho nedělej.

Ninini
Zounar 0 30.12.2012 12:46

Tak jsem dumala, koho mi pan Daniel pripomina...tim, jak mluvi, jak se zadychava...prisla jsem na to az ve stredu - pana Zounara, resp. jeho postavu z Ordinace :-)

Lentilinka
pan chytrý 0 19.12.2012 13:46

tak jsem konečně zhlédla poslední díl této série, všichni účastníci byli fajn, ale pan Procházka se předvedl jako totální pablb. Kritizovat jídlo jen podle toho, že má utkvělou představu že se tak vařilo za Husáka, proto ho nenadchlo. Sám vypadá jak řezník z ladových obrázků tak, ale raději nic...................... já bych se takového inteligenta styděla přivést domů.

K.V.
Re: D.P. 0 17.12.2012 06:23

Jste sikovny chlap, kteremu utika etika.........skoda.
Jste agresivne zablokovany, neobstaly kritiky na svou osobu a to z vas dela dost velkeho ablba. Moc mluvite, nesoustredujete se ani na okoli jak jim se dari. Kazdy vari podle sebe,mozna kdyby jste se smiril s tim ,ze vsem jde o vyhru vypadal by jste vic pratelsky. Bodoval jste pod uroven pane Prochazko, jeste ze Vam to nebylo nic platne.Ty tri body Vam stab mel nakreslit na celo,jak by Kopecky rekl, "vy k r a ....nebeska.

Ronie2
dětský pokoj? 0 15.12.2012 17:41

Tak nejvíc mě dostalo, jak si Dan "malý" s přítelkyní zařídili ložnici a dcerce nechali takový malý "kamrlík"? Je to vůbec možné? Vždyť to ani pokojíček nepřipomínalo!!!! Bylo mi té holčičky trochu líto. Sobecké rodiče nesnáším, jsem sama rodič a my sami jsme se uskromnili a nechali dětem velký pokoj.

Nejsemanonym
dan 3 15.12.2012 13:58

Co blbnete vy ste snad přáli výhru tomuhle troubovy, si děláte srandu ne. Dával nejnižší body u Dana starší furt kecel jak už to všechno jedl a nejen on i Husák .
No debil je to

liška původní
Ano, hodnotil nízko, byl 15.12.2012 19:41

Ano, hodnotil nízko, byl nesympatický, nevzhledný, protivný. Ale snad se hodnotí vaření. A jeho jídlo bylo podstatně lepší, než to kuchtění pí. Alžběty a p. Martina. A mimochodem, p. Martin byl také pěkně protivný. Tím nechci říct, že bych byla jeho obhájkyní, zavinil si to bodování sám svým chováním.

udivená
liška původní 15.12.2012 21:05

no, ale vyhrál velký Dan a tak není co řešit

Šidítko
Vždyť je to dement. Jednou si 17.12.2012 22:17

Vždyť je to dement. Jednou si sám spadne do tý jámy, kterou kope.

reklama