PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniela Gruberová

Paní Daniela z Lužin (3+kk) pracovala od roku 1969 ve Filmovém studiu Barrandov v produkci a režii celovečerních filmů, naposledy dělala jedenáct let skriptku.

Také pracovala pro bytový podnik v kanceláři ředitele na úseku kontrolní činnost a od roku 1995 působila u Policie ČR, od prosince 2014 je v důchodu. Je podruhé vdaná, první manžel jí zemřel. Její rodinu kromě čtyř dětí a jejich partnerů doplňují čtyři vnoučata. Daniela je stále velmi aktivní, pohodička v důchodu jí není úplně vlastní. Do pořadu se přihlásila sama, protože si to chce vyzkoušet a je zvědavá, zda potká nějaké „exoty“, jaké občas vidí v Prostřeno!, které sleduje skoro denně. Pokud by vyhrála, vyrazila by s vnoučaty někam do světa.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je veselá pohodářka, ale když jí někdo ublíží, tak dokáže i seknout. Je upřímná a snaží se říkat lidem kolem sebe pravdu.

Zájmy:

Ráda cestuje do exotických zemí, miluje moře a teplo, baví ji fotografovat. Doma se stará o dvě kočky z útulku.

Vztah k vaření:

Je to koníček, kterého si užívá celý rok a u něhož relaxuje. Ráda připravuje českou kuchyni.

Chutě:

Má ráda převážně česká jídla, maso, ale občas v kuchyni i experimentuje. Nejraději má kachnu a knedlo vepřo zelo.

Nesnáší:

Pálivé pokrmy a tvrdé maso.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Doufá, že potká nějaké zajímavé lidi a okusí něco nového.

Historka z vaření:

Často doma připravuje domácí nudle a těstoviny, vždy ve velkém množství. Jednou, když vyválela pracně placky a dala je sušit na stůl, tak kocour vyskočil a vykonal na připravené těstoviny svoji potřebu.

Vaše názory

Anonym
Předkrm nám kamarádka dala 0 20.04.2016 20:22

Předkrm nám kamarádka dala na oslavě, housky i plněné rajče.... a nic lepšího jsem ještě nejedla!! Luxusní :-)

Libuše Černá
Paní Gruberová uvařila zřejmě 0 13.04.2016 09:34

Paní Gruberová uvařila zřejmě velice dobře,již od pohledu se mi vše líbilo.Je mi70,jsem již dost pomalá,tak bych do pořadu v žádném případě nešla.Mám jen malou poznámku k hlavnímu jídlu.Paní si jej údajně vymyslela,ovšem já mám tento recept od kamarádky kuchařky již od r.1965 pod názvem kuře a la Tabaco,prý podle herce Olega Tabacova. Zřejmě to paní v Bulharsku jedla,popř. v Hradci Králové Aldisu,paní Kendzierská Alena tam vařila.Bohužel již není mezi námi,aby mi toto potvrdila

Anonym
Tatarka neunese názory na 0 05.04.2016 11:58

Tatarka neunese názory na sebe? Ubožačka!

anonym
Pro dceru. Paní, vaše matka s 0 04.04.2016 09:59

Pro dceru. Paní, vaše matka s tím, že se ne každému zavděčí, šla. Tudíž vaše komentáře jsou nepatřičné. Mě osobně je to úplně jedno, že vyhrála vaše matka. Alespoň se ukázalo, že tak zavrhované přísady, jaké použila paní, dodají chut a jídlo chutnalo. Ale vaše příspěvky nahrávají diskutujícím, kterým paní příjemná nebyla. Vy se vyjadřujete tak ošklivě, když někdo má jiný pohled na věc, že se přikláním k vašim odpůrcům.

anonym
Zcela odporná osoba.Ještě, že 2 03.04.2016 13:53

Zcela odporná osoba.Ještě, že už ,hvězda, zmizela z tv. Kvůli ní jsem raději přepínala.

Dcera
A kdy se predvedes ty... 03.04.2016 20:54

A kdy se predvedes ty... Nadhero.. Na to si po... Aby si do toho sla co!!??

Anonym
A že se na to díváš vůbec, Ty 04.04.2016 07:56

A že se na to díváš vůbec, Ty se toho věku vůbec nedožiješ a hlavně bys neuměl-a takto navařit v tomto věku.Zahrabej si raději svoji palici do písku a nevylízej.

Anonym
Bajaja sliboval že se s 7 02.04.2016 16:15

Bajaja sliboval že se s výhrou rozdělí a bábina nedala ani každému tisícovku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonym
Anonym99, ale ta baba vyhrála 02.04.2016 17:58

Anonym99, ale ta baba vyhrála díky ostatním, ale hladovost a bezohlednost holt je přednější. Oni měli také s tím vydání a shrábne to jen jeden, ale s tím tam šli, to je také pravda.

Anonym
Jo, a kolik? 03.04.2016 11:27

Jo, a kolik?

reklama