PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniela Hosová

Daniela ještě chodí na střední školu. Žije s rodiči, sestrou a přítelem v pěkném a moderně zařízeném rodinném domě s krásnou zahradou a bazénem v Liberci-Machníně.

V přízemí mají s přítelem dvě místnosti. Daniela je svá – rázná a energická. Má ráda pohyb a vaření. Účastí v pořadu chce sama sobě něco dokázat. Pokud by vyhrála, vzala by přítele na dovolenou k moři.

Charakter:

Je veselá, upovídaná, upřímná, energická, kritická, sebevědomá a soutěživá.

Zájmy:

Zumba, vaření, ráda posedí a poklábosí s přáteli.

Vztah k vaření:

Vaří od dětských let a náramně ji to baví. V kuchyni, kterou považuje za svoje silné místo, ráda relaxuje. Nejraději vaří pro dobré strávníky.

Chutě:

Jí skoro vše, není náročná.

Nesnáší:

Za odpudivé považuje syrové maso, mořské plody, houby.

Motto:

Vítězství? Hlavní je provařit se až do cíle!

Očekávání:

Těší na dobré jídlo a doufá, že potká dobrou partu, s níž zažije spoustu zábavy.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jako v závodní jídelně

 

VIDEO: Kde má kachna prsa

 

VIDEO: Negativní článek

 

VIDEO: Tohle není kung-pao

 

VIDEO: Napjatá atmosféra

 

Vaše názory

Jurajica
... to jeji vecny xichteny, 0 04.08.2014 14:28

... to jeji vecny xichteny, nabancit ti Danušo ;) jenom otravna krakorava slepice, divat se na tebe neda hvezdo!:D

aaaaaabbbbbbbbbbbcccccccccccc
myslim ze daniela si nema s 0 20.03.2014 16:49

myslim ze daniela si nema s vladimirem v chovani co vycitat, oba dva buraci na entou

Edinburgha
Nikol = čupka blonďatá? To 0 12.07.2013 10:30

Nikol = čupka blonďatá? To trochu nedomyslela. Je taky blond :D

Gholgota
paráda 0 25.11.2012 02:29

Sem rád že si naše společnost může dovolit pořady o vaření když se jinde "chcípe" hlady.. ještě se na cizí účet anonymně a s pompou pobavte v diskuzi..poplacejte se po rameni, jak tomu vsemu paradně rozumite a bežte si pustit další díl... ať se mate ve svých, jistě naplněných životech nad čím povyšovat.

Ewinna
Až na dvě světlé výjimky 0 23.05.2012 00:44

Až na dvě světlé výjimky (Jána a Filipa) si mohou podat ruce. Nikola by se měla někam na dlouho schovat, po jejím výkonu bych se hanbou propadla a u ostatních hostů pokorně mlčela. Sl. Daniela je hysterická a její úroveň.. Jen to, jak se vyjadřuje. Nicméně její jídlo bych ráda ochutnala, až tedy na "kung pao". Základem je, že do něj nepatří naprosto žádná zelenina a už vůbec ne mandle, nýbrž arašídy. A Vláďa? Trošku o něčem něco ví, ale tváří se jako mistr světa, chování prchavé a gramatika?

Veronika Kaulitz
Řeknu vám jen jedno. Možná to 0 27.03.2012 17:51

Řeknu vám jen jedno. Možná to neměla pojmenovat jako kung pao podle některých, ale určitě uvařila líp jak Nikola. Nikola tady kritizovala jak čekala na jídlo a přikláněla se na stranu Vladimíra, ale vůbec si asi neuvědomovala to, že ona uvařila 100x hůř. Jako to co Nikola uvařila a mě by to dala na stůl tak bych jí řekla asi jen to aby si to sežrala sama a jako sory, ale splést si celer a petržel tak to je pěkná ... Daniela prostě uvařila dobře a mě tohle dát na stůl tak jí klidně dám 10 bodů.

anonym
Danka vařila dobře. Co se 0 03.01.2012 22:58

Danka vařila dobře. Co se týká názvu, tak v tomto pořadu kde kdo dělá Tiramisu a není to Tiramisu a podobně. Soutěžící se měl jen zmínit, že kung pao zná jinak a ne o tom rozpoutat 20ti minutový monolog. V tu chvíli se ho najednou zastala "blondýna" Nikola, která se opravdu chová jak malá. Kritizovala jak musí čekat na hlavní chod a přitom se u ní čekalo na vše přes hodinu. Nejí, moc neochutnává jen si prsty pořád utírá ústa.

anonym
Až na hlavní chod vypadalo 0 20.12.2011 22:16

Až na hlavní chod vypadalo vše výborně a s chutí bych snědla .-) Hlavní chod byl opravdu jen jakási variace čínského jídla, kterou bych taky pozřela i s chutí, kdyby se to jmenovalo jinak, ale ty odporný instatntí nudle?????? Brrrrrr :-((( Rýže nebo rýžové nudle by byly lepší. Domeček, zahrádka a obývák nádherné, ale škoda, že se diváci nemohli pokochat pohledem na "skalku" ve svahu před domem ze starých pneumatik - to je vážně příšernost, pro mě nepochopitelná......

jak
vřele bych vám doporučila si 1 20.12.2011 18:31

vřele bych vám doporučila si na internetu najít obrázky, jak vypadá kung-pao - recepty se dají najít taky, oblastně se v něčem různí, ale podstata je stejná: rozhodně to neplave ve spoustě vody a VŽDY!!! se podává s rýží. To, co jste uvařila, mohlo být docela dobré, ale kung-pao to nebylo ani v pominutí smyslů. Nazvat to "čínská variace", problém by nebyl.

jak
a ještě drobnost 20.12.2011 18:33

Měla byste se naučit trochu ovládat, Danielo, mně by se taky nelíbilo celý týden vidět u stolu váš nafučený ksicht. Svým chováním jste si hodně ublížila - no, třeba na to časem přijdete sama, že jsou věci, které v kontaktu s druhými lidmi prostě neprojdou.

reklama