PO - PÁ v 17:50 na Primě

Daniela Hosová (repríza)

Daniela ještě chodí na střední školu. Žije s rodiči, sestrou a přítelem v pěkném a moderně zařízeném rodinném domě s krásnou zahradou a bazénem v Liberci-Machníně.

V přízemí mají s přítelem dvě místnosti. Daniela je svá – rázná a energická. Má ráda pohyb a vaření. Účastí v pořadu chce sama sobě něco dokázat. Pokud by vyhrála, vzala by přítele na dovolenou k moři.

Charakter:

Je veselá, upovídaná, upřímná, energická, kritická, sebevědomá a soutěživá.

Zájmy:

Zumba, vaření, ráda posedí a poklábosí s přáteli.

Vztah k vaření:

Vaří od dětských let a náramně ji to baví. V kuchyni, kterou považuje za svoje silné místo, ráda relaxuje. Nejraději vaří pro dobré strávníky.

Chutě:

Jí skoro vše, není náročná.

Nesnáší:

Za odpudivé považuje syrové maso, mořské plody, houby.

Motto:

Vítězství? Hlavní je provařit se až do cíle!

Očekávání:

Těší na dobré jídlo a doufá, že potká dobrou partu, s níž zažije spoustu zábavy.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jako v závodní jídelně

 

VIDEO: Kde má kachna prsa

 

VIDEO: Negativní článek

 

VIDEO: Tohle není kung-pao

 

VIDEO: Napjatá atmosféra

 

Vaše názory

Lukáš - Brno
Danča na mě působí zatím 0 27.08.2012 20:50

Danča na mě působí zatím nejlepším dojmem , je vidět že něco umí , je pravda že hlavní chod nebylo kung-pao jak má být , mražená zelenina se dala dobře nahradit čerstvou , šťávy má být podstatně méně , a vařit vše 20 minut v pánvi je špatně. Každopádně reakce Vladimíra byla přehnaná a cílená... Moc přeji Danči výhru,ať se jí ve všem daří,je to milá a sympatická dívka :)

zivul
Ani se jí nedivím, že byla 1 10.08.2012 18:08

Ani se jí nedivím, že byla tak vytočená. Jediné, co vlastně Vladimírovi vadilo, byl název jídla. Jinak jí všechno chválili a oproti Nikole, která Daniele všechno kritizovala a sama nevěděla, kde má kachna prsa a že když koupí kachnu s droby, tak to znamená, že z ní vytáhne vnitřnosti, tak Nikola věděla, co v kuchyni dělá a všechno stíhala v pohodě. Vladimír zbytečně kritizoval a svým LEŤÍM ze sebe akorát udělal negramotu.

anonym
Vladimír měl pravdu, 13.08.2012 12:19

když pominu název, tak dusit kuřecí kousky a mraženou zeleninovou směs 20 minut (!), to musí být fakt lahůdka ! A titulování spolusoutěžící jako "blonďatá ..." je hodně přes čáru...

mekky-messer
Pane Vladimíre, 0 09.08.2012 19:18

máte naprostou pravdu. Dneska ty mladý nic neumí, ale jsou děsně chytrý, teď jsem taky viděl jednoho, co LEŤÍ s háčkem nad T. A vychování taky moc nemají, buranství považují za pravdomluvnost, přitom i výtka se dá podat elegantně a tak, aby se protistrana neurazila. K tomu kung-pau - na svých cestách jsem strávil víc jak rok v Číně a můžu vám říci, že je to prostě velká země a stejně velká je i rozmanitost kung-paa.

Anonymous Hanka
dandulo dobrý dost dobrý 1 09.08.2012 19:04

na tvůj věk paráda...rozhodně lepší jak ta pitomá co neuměla ani knedlík prostě nic...odkejvá Vladimírovi všechno..aniž by věděla co jí.. střevo co kritizuje... zatím se mi vždy splnilo očekávání...kdo kritizuje....neumí vařit...a co Vladimír ??? To jsem zvědavá co zvorá on..když je taková jednička a na všem a každým vidí chyby..počkám si na jeho.chyby.blbeček nic si z toho nedělej..ti dva se můžou vzít za ruce a jít do prd..jak jsou stejní.

takéanonym
Vladimír jí to vpálil správně 10.08.2012 16:14

I když má na vše vysoké nároky a široké spektrum rad a nápadů.Také budu zvědavá,jak se on vyšvihne a co předvede.Bývá totiž u těchto dobrým zvykem,že jejich vaření bývá fiaskem.Ráda bych se mýlila.

Anonymnym
Je tak ubohé do někoho se 0 09.08.2012 18:51

Je tak ubohé do někoho se navážet a sám neumí ani pravopis. Ve slově letím háček??? Chytráku..Hladu a polských vší..

Anonymous 02
Danielo, výborně ! tleskám ! 0 09.08.2012 18:29

Danielo, výborně ! tleskám ! výborně se při tvojí divadelní show bavím :DDD

takéanonym
tak tuhle zakyslou vokurku 3 09.08.2012 11:35

Rádoby chytrou fááákt nemusím.Včera jí to dokonce kolega řekl.Vadí jí její jednodušší kolegyně,ale sama se prezentuje jako co???!Někdo lepší???!V čem a jak???!!!

Anonymous 02
katastrofa, protivna jak 09.08.2012 18:15

katastrofa, protivna jak osina v prdeli :/

reklama