PO - PÁ v 17:50 na Primě

David Miluška

Číšník a barman David se nedávno rozvedl a s bývalou manželkou má dvě dcery, kterým se rád věnuje. Vyučil se v Mikulově, někdy pracuje u cateringových firem, které pořádají různé večírky. Má rád sport, je kutil a v novém, ještě ne zcela dodělaném domě v Měšicích u Prahy má stále dost práce.

Do pořadu Prostřeno! se přihlásil ze zvědavosti. Inspiroval ho kamarád, který už v pořadu účinkoval. David výzvu přijal a chce si vyzkoušet jaké to je vařit před televizní kamerou. Očekává, že se pobaví a možná i vyhraje. Pokud by se mu to povedlo, dovybavil by si bydlení a vzal by dcery na dovolenou.

Charakter:

Považuje se za nekonfliktního člověka, pokud je takové i jeho okolí. Pak i jeho pohár trpělivosti přeteče.

Zájmy:

Sport – běh, posilovna a plavání. Stává se z něj domácí kutil.

Vztah k vaření:

Kladný, baví ho to. Moc mu nechutná česká kuchyně, naopak ho baví pestrá a zdravá moderní kuchyně.

Chutě:

Má rád maso, zeleninu, nudle a těstoviny. Nebrání se žádným novým chutím.

Nesnáší:

Rozinky a kandované ovoce. U stolu mu vadí mlaskání a říhání.

Motto:

Přej, a bude ti přáno…

Očekávání:

Těší se na dobrou zábavu a nové zkušenosti.

Vaše názory

k@tk@
Davide, Vaše menu mi přišlo 0 13.06.2015 14:06

Davide, Vaše menu mi přišlo parádní, s chutí bych si dala! Klobouk dolů před Vámi, škoda všech těch intrik...

PatriciaVe
Všichni jsou nasr*ní, protože 1 02.06.2015 19:54

Všichni jsou nasr*ní, protože je taky nenapadlo, připravit si něco dopředu.. v pravidlech se to nezakazuje :) Chudák David, menu vypadalo výborně.

Petronelek
Souhlasím, už z těch pohledů 14.07.2015 13:04

Souhlasím, už z těch pohledů je to daný, co si myslí ani pusu otvírat nemusí :-D, každopádně asi teď má hodně fanynek, takže si myslím, že se mu to nakonec vyplatilo :-)

Sangrail
Je úplně normální připravovat 0 29.05.2015 12:07

Je úplně normální připravovat věci dopředu, zvlášť když čekáte hosty. Každý soutěžící si mohl naplánovat takové menu, na které by si něco předpřipravil. Nevím, co se tu řeší.

Lasička ;-)
Vše nej, hlavně zdravíčko.. i 0 18.05.2015 08:56

Vše nej, hlavně zdravíčko.. i celé Tvé rodině.. A hlavně si z toho nic nedělej, já vím (a Ty také), že se umíš otáčet :-)a to nejen v kuchyni :-)Posílám štěstí L.

Nikola Šedivá
Mně teda iritovalo, že neumí 0 26.04.2015 18:32

Mně teda iritovalo, že neumí mluvit pořádně. Většinu času jsem mu vůbec nerozuměla, vždycky jsem něco "brblal" a já zachytila každé páté slovo skoro.

Pejtas
Davide, za mě, musím říct, 0 21.04.2015 22:45

Davide, za mě, musím říct, klobouk dolů. Po dlouhé době opravdu nápadité, nekopírované menu a byl jste nejlepší. Akorát je to bohužel i o štěstí, musí se narazit na trochu normální partu lidí. Kdo řekl, že se něco nesmí připravit dopředu? Myslím, že to bylo zbytečné vyhledávání problému, protože jste byl evidentně nejlepší.

Anonymita
...nejlepsi menu za cely 0 20.04.2015 21:50

...nejlepsi menu za cely tyden, a ti falesnici, to byla sorta tedy zase! vsechno sezrali, boule za usima, ale o to vic pomlouvali! hnus!

fan club Rasisty
Posledni x měsíců zde 1 18.04.2015 17:42

Posledni x měsíců zde otravuje RASISTA.Humus nick.Je to obyčejná BEČKA HOVEN,které se mu melou v PALICI.JE TO ÚCHYLNÉ PRASE A MÁ VAZBY NA OBCHOD S TOU NEJODPORNĚJŠÍ PORNOGRAFII.RASISTA PATŘÍ DO ÚSTAVU ČI ZA KATR!!

fan club Rasisty
RASISTO-si úchyl přes děti a 18.04.2015 23:21

RASISTO-si úchyl přes děti a proto patříš do báni.NEJSME ŽÁDNÁ CATY,si normálně nejen úchylák,ale taky prach obyčejný blbýnek!!!

reklama