PO - PÁ v 17:35 na Primě

David Žáček

David vystudoval střední hotelovou školu – obor hotelnictví a cestovní ruch. Nyní pracuje jako barman, tomuto oboru se věnoval už během studia, a práce ho baví.

Je svobodný, bezdětný, pochází z Uherského Hradiště a nyní bydlí už skoro rok v Praze na Chodově ve 4+1 ještě se třemi spolubydlícími. Do pořadu ho přihlásili právě oni, protože si myslí, že David umí dobře vařit, ale nic mu předem neřekli. Překvapený David se rozhodl, že to zkusí. Kdyby vyhrál, peníze by využil na cestování a zorganizoval by velkou párty.

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je přátelský, komunikativní, samostatný, občas i výbušný. Má rád výzvy, do všeho jde po hlavě na sto procent.

Zájmy:
Práce a vše kolem ní. Jinak se jako většina mladých lidí rád schází s přáteli a podniká společně různé akce.

Vztah k vaření:
Už v dětství ho vaření bavilo, učil se od babičky. Při studiu na hotelové škole také něco pochytil, ale největší pokroky v kuchyni udělal, když se osamostatnil. Rád připravuje maso a sladké dezerty.

Chutě:
Miluje kuřecí řízky s vánočním bramborovým salátem od babičky.

Nesnáší:
Tlačenku, tučná masa a zabijačkové produkty.

Motto:
Bez prohry není vítězství, bez chyb není správných rozhodnutí, bez pádu na zem nepoznáš dotek nebe.

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, že se zase něčemu přiučí a pozná nové lidi.

Vaše názory

Anonym
Namachrovanej pitomecek. 0 02.10.2016 21:22

Namachrovanej pitomecek. Minimalne ozrala, ale verim, ze rad lupne i neco jineho. Typickej ubozacek z dediny, co se prestehovanim do Prahy citi jako mistr sveta. Pry rozhodl jsem se, ze budu cestovat, no nejdal dojel na Vaclavak pod ocas :-D
Nevychovanej, prilis si o sobe myslici, nehezkej blb.

Darina Rysava
prostoduchý chlapec závislý 0 16.09.2016 18:53

prostoduchý chlapec závislý na nějakých dobrotách a decentně zákeřný.

S.23
Namachrovaný frajer, který se 0 12.09.2016 23:56

Namachrovaný frajer, který se nezmohl na nic jiného než, klasika, jednoduché a babičkovské. Ještě to jeho chmýří pod nosem, no mám dost

Anonym
Davidova taktika nevyšla. To 0 12.09.2016 23:21

Davidova taktika nevyšla. To bylo překvapení.

Anonym
Včerejší ukázka jeho "umění" 1 12.09.2016 11:31

Včerejší ukázka jeho "umění" v gastronomii - byla opravdovým obrazem současných hotelových škol. Dnes už nepochybuji, že to, co předvedl, nebylo ani z jeho hlavy, ani kreace jeho osobnosti, coby číšníka. Učitelé, kteří ho učili museli být hodně pod tlakem, že vůbec odmaturoval.

Anonym
Blbec, který neuměl přečíst 12.09.2016 16:37

Blbec, který neuměl přečíst natož rozumět receptu. Ale namachrovaný a nagelovaný frajer až na půdu. Hnus...Od takového bych si nenechal nalít ani sifón bez sirupu.

Pallele
Kdyby nebyl tak skažený, dalo 1 12.09.2016 08:03

Kdyby nebyl tak skažený, dalo by se na něj koukat. Bohužel uznávání povrchních hodnot a společnost ve které se pohybuje z něj udělalo vyčůraného, sobeckého a oplzlého člověka. Naneštěstí, si to málokdy takový typ dokáže uvědomit. Nechtěla bych u něj večeřet...

anonym
Někdo má problémy s chováním, 12.09.2016 15:07

Někdo má problémy s chováním, někdo s gramatikou, jsme holt jenom lidi.

Anonym
je zvyklý na jídlo vyšší 1 11.09.2016 20:06

je zvyklý na jídlo vyšší úrovně v luxusním podniku, ale oproti ostatním jedl u Zuzany salát s nožem, holt úroveň neandertálce

Andulička
:-):-):-):-) 11.09.2016 21:30

:-):-):-):-)

reklama