PO - PÁ v 17:35 na Primě

Diana Rugovacová

Diana je zadaná, ale zatím žije sama v bytě 2+1 se svými domácími zvířaty – dvěma kočkami a psem z útulku. Vdávat se ještě nechce, moc ji baví její práce, v níž se „našla“. Vystudoval VOŠ zdravotní, obor nutriční terapeut.

Se svými klienty chodí cvičit a radí jim v jídle – sama jde příkladem. S hubnutím má vlastní zkušenosti, měla nadváhu 85 kg, ale sportem a nízkokalorickou zdravou stravou se jí úspěšně zbavila. Denně vstává v pět hodin, aby si stihla zaběhat. Za svůj největší úspěch považuje maraton na dráze o 105 kolečkách. Účastní se v průměru 15 závodů v sezoně. V soutěži chce ukázat, že se dá vařit rychle, dobře a zdravě. S výhrou moc nepočítá, ale doufá, že ostatní přiučí něčemu novému.

Charakter:

Považuje se za extroverta. Má silnou vůli, a když si něco umane, tak chce svého cíle také dosáhnut. Ví, že to lze. Kritiku snáší dobře, ale musí být upřímná.

Zájmy:

Vyhovuje jí pevný režim a řád. Mezi její koníčky a vášeň patří práce, zdravá výživa a sport – hodně ráda běhá, sportuje denně.

Vztah k vaření:

Vařit začala v sedmnácti, kdy se rozhodla být vegetariánkou. To jí vydrželo pět let, nyní už maso jí, i když ne moc často. Ráda připravuje zdravá jídla.

Chutě:

Jako nutriční terapeutka pořád přemýšlí nad tím, co a proč jíst, ale jedno nejoblíbenější jídlo nemá.

Nesnáší:

Fast food, nikdy by nesnědla koňské nebo tlusté maso, dršťky a brouky. U stolu jí vadí brblání a hledání chyb.

Motto:

Co se má stát, stane se, osud nezměníme.

Očekávání:

Nejvíc se těší, až své hosty bude moct pohostit a ochutnají její recepty. Je zvědavá na jejich reakce a případnou kritiku, sama očekává nové zkušenosti.

Vaše názory

Kiera
Skvělé recepty, škoda že jich 0 15.03.2016 14:37

Skvělé recepty, škoda že jich nebylo více :)

LaraP.
Prostě typická česká závist 0 09.03.2016 09:41

Prostě typická česká závist tady. Sami neumíte ani usmažit vaječinu. Ale kecy a pomluvy, to vám jde skvěle. Je mi z vás všech na blití.

Petra Dobiášová,Plzeň
Je to vychcaná falešnice ale 1 26.02.2016 23:58

Je to vychcaná falešnice ale za čas skončí v propadlišti dějin jak morová nákaza,akorát si nejsem jista kdo ublížil lidstvu více.Koukněte na FB jaké tam valí bludy o tom jak sportuje a pak ji potkáte jak zas nakupuje ty svoje lososy,asi má bio dovozce,kdyby byla zodpovědná,tak by o tom věděla co v tom je za jedy.

Anonym
Líná Dobiášová pohaní 23.09.2016 12:17

Líná Dobiášová pohaní jakýhokoliv sportovce.

Katka Mahuzier
Dneska bych si pochutnalal, 3 23.02.2016 01:54

Dneska bych si pochutnalal, jidlo meho stylu, urcite vyzkousim dezert a krekry ! Mnam ! Ta kritika tady zavani neco mezi zavisti a nespokojenosti nad svym vlastnim zivotem, blbe komenty slepych a jednostrannych lidi, kteri neznaji, ale kritizuji. Sama si ted dodelavam fitness a nutricni kurz, zdrava strava jeste neznamena dieta nebo ze ma nekdo 40 kilo !

Adriana,instruktorka.
Jen ten kdo je neschopný 23.02.2016 14:37

Jen ten kdo je neschopný svému tělu rozumět si nechá namluvit komerční bludy vypočítavých lidí,a přtom se kurzy a věci ohledně stravování a fitnes nabízejí zcela zdarma,stačí se zapsat.Ti rádoby poradci si to nechají od blbců zaplatit a jen mávají certifikáty,které jsou jen obyčejnou reklamou.Mám zkušenost ze zahraničí a během roku,když na to máte,tak lze udělat takových a i jiných kurzů s certifikátem trěba 20.Pak stačí najít pár blbců a pěníze se jen hrnou.

Anonym
Ty jsi stejná Píč. jako 26.02.2016 21:11

Ty jsi stejná Píč. jako všichni ti co mají fitnes kurz,jsou dementní,žerou sračky a chemky a pak jen debylně kecají o něčem čemu nerozumí.Stejně chcípneš na raka z toho co žereš krávo....Jo a na netu máš dost trapné fotky ty brejlovče s křivíma zubama...

Anonym
Katka Mahuzier Jak někdo jako 26.02.2016 23:07

Katka Mahuzier
Jak někdo jako ty chce někomu radit a přitom mít takový spackaný život.Měla by ses podívat na to jak se chováš a vystupuješ na veřejnosti a nikdo neni zvědavý na ty tvoje pindy co valíš na FB,hlavně si každého přidej do přátel ty k....,a nezapomeň to zas probírat na netu ty ubohá a dutá nádobo.

Anonym
Ta má teda zmalovaný ksicht 1 22.02.2016 22:01

Ta má teda zmalovaný ksicht jak klaun v cirkuse a ty její povislé ochablé ruce a nohy,no ostuda.Ta sportuje leda tak hubou,je to opravdu dutá nádoba.

Katka Mahuzier
Sportovat jeste neznamena 23.02.2016 01:58

Sportovat jeste neznamena silove posilovat, kazdy ma jine svalove dispozice a zalezi, cemu konkretne se nekdo venuje. Diana je krasna a jestli mela makeup, je jeji vec ! Ma krasne a pevne telo z behu !

reklama