PO - PÁ v 17:50 na Primě

Dimitri Kanurkov (repríza)

Prostreno - 10.03.05 - Dimitri 1 Foto: Prostreno - 10.03.05 - Dimitri 1Foto: All

Rodák z Brna. Rodiče původem z Makedonie přijeli do Brna v roce 1953, když v Makedonii zuřila občanská válka. Ve svých 27 letech se přestěhoval do Ostravy.

Je rozvedený, má dvě dospělé dcery. Pracuje jako technik-kameraman. Rád rekonstruuje svůj byt, zajde do hudebních klubů a vyžívá se v silných vozech a miluje motocyklové závody.

Bydlí v Klimkovicích, malém třítisícovém městě před Ostravou. Nejzajímavější jsou na Klimkovicích lázně a historické náměstí se starou radnicí. Dimitri bydlí v části rodinného domku, který patří jeho tetě.

Charakter:
Extrovert, přistupuje k životu s nadhledem, má smysl pro humor a recesi. Není vyloženě vůdčí typ, ale rád se zapojuje do inteligentní smysluplné zábavy.

Vztah k vaření:
Dodnes čerpá z receptů babičky, která byla výborná kuchařka. Upřednostňuje balkánskou kuchyni, ale rád uvaří i česká jídla. Nevaří příliš často, ale s láskou.

Chutě:
Není vybíravý, má rád maso, hovězí steaky, smažené ryby, miluje rýži a těstoviny, koření, používá rád čubricu, pikantní jídla a hodně zeleniny.

Nesnáší:
Sladká jídla jako hlavní chod, nejvíc nesnáší zemlbábu.

Motto: S úsměvem jde všechno líp!

Očekávání:
Chce se dobře pobavit, potkat někoho zajímavého a ukázat, že umí vařit.

Vlastní ohodnocení: 10 bodů za vaření.

Vaše názory

OLALA
a kde je ten recept na 0 04.07.2011 09:38

a kde je ten recept na zapečené kuře s rýží?

AD
škoda,škoda škodičkaaaa 0 18.02.2011 16:35

ach jo,já tomu Dimitrimu taaak fandila a doufala jsem že si tu výhru odnese domů ale bohužeeel se to nestalo. ale co už no,někdo umí vařit líp. :(

anonym
dalas 1 09.01.2011 20:31

Napají mě 2 možnosti:
1. Nějaký puberťák nebo skupinka puberťáků si dala za cíl zlikvidovat tuto diskuzi. A baví se tím. Tipuji spíš skupinku. Občas sem z nich někdo vleze....
2. Někdo si zde s někým vyřizuje nějaký účet. A trochu se to vymklo. Přidali se další a už to jede. K nějakému konfliktu tady nebylo nikdy moc daleko. Prostě se to nabalilo jako sněhová koule. Anonym to začal, ale ty reakce nebyly uklidňující. Mám pocit, že vlastně nikdo neví kdo je kdo.

Máš jiné vysvětlení?

anonym
20.31 10.01.2011 10:31

Nevěřte tomu. Je to pouze jeden člověk, který je plný nenávisti ke každému. Jeho styl psaní je čitelný, i když píše jednou jako anonym a potom zneužívá cizí nicky. Jeho slovník: hovada, bolševický hovada, zkur..... hovada, a pořád dokola mele ty samé vurgality, je pravda, že je vždy smazán, ale začne vždy znovu. Není to skupinka lidí. Takový bl... se hned tak druhý nenajde.
Proto zde bohužel nelze diskutovat slušně a normálně. Jakmile bychom si opět začali vyměňovat recepty, tak tenhle podivín začne hned útočit. Baví ho hádky, ne slušná diskuse. Je to člověk zcela jistě starší generace,protože mladé lidi nezajímájí komunusti, bolševici. Ta osoba má asi velmi špatné svědomí a bův ví, co komu kdy provedla, tak se nyní realizuje zde. Je to směšné, ubohé, ale je to tak.

dalas
10.31 10.01.2011 10:39

V podstatě se s vaším názorem ztotožňuji.

anonym slušný
já také,je tu někdo,kdo si tu 10.01.2011 12:31

já také,je tu někdo,kdo si tu vybíjí svou zlost a mindráky.Divím se jen,že to admin nezatrhne,že mu ty strosťárny trpí.Od mala učím děti,že se takto sprostě nemluví,ale co tady padají za výrazy a nadávky,to nemůže b´ýt normální člověk

Dobrý den,

napište mi, který příspěvek je dle vás tím, co popisujete.
Děkuji
MODERÁTOR DISKUSÍ

Dalas
No právě, také admina 10.01.2011 12:51

No právě, také admina nechápu. Kolikrát maže nezávadné příspěvky, potom se vymlouvá na "strom příspěvků", ale ty nejsprostší a nejurážlivější příspěvky zde nechává vždy docela dlouho. Proto si říkám, zda-li právě admin v tomto nemá prsty. Napsala jsem třeba recept na knedlík. Někdo si jej žádal na stránce pana Merunky. Nebyly tam příspěvky, které by bylo nutno mazat. Prostě slušná diskuse. Recept zmiznul během deseti minut. Nevídané.
Pravdou zůstává, že na reprízy pořadu se asi dívá málokdo. Nové budou, předpokládám tak nejdříve v dubnu. Naštěstí Prima není jediná televizní stanice. Já stejně raději čtu.

Dobrý den,

ne ve všem musím mít prsty;o)

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Admine, to si snad děláte z 10.01.2011 13:20

Admine, to si snad děláte z diskutérů legraci. Víte moc dobře, že ty vulgární a urážlivé příspěvky jsou již vymazány. Tudíž sotva někdo uvede příklad. Akorát je zde necháváte často několik hodin. Aby si je každý mohl přečíst. Ostatní, méně závadové, mažete okamžitě. Tak si v tom konečně udělejte pořádek.

Dobrý den,

diskuse se čtou pozadu. Tudíž než pročtu všechny, tak to taky nějakou dobu trvá. Až se dostanu na ty nejaktuálnější, tak čas smazání je u těch nejstarších nejdelší a naopak. Navíc nepracuji 24 hodin denně.

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
to admin 10.01.2011 14:07

Ale ano,chápu vás, ale jen jsem chtěla upozornit, že vám sotva někdo napíše přesně, kdy který příspěvek byl až alarmující svoji vulgaritou, když je již smazán. O to šlo.

Tak v tom v případě nechápu, proč jste psal/a předchozí příspěvek.
Navíc než se zobrazí diskuse se smazanými příspěvky, tak to trvá i několik minut.

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
to admin 10.01.2011 16:05

Tak já ale zase nechápu vaší odpověd nicku "slušný anonym". Od této vaší odpovědi se vše začalo odvíjet. Nejste trochu mimo?
Nemám čas dohadovat se. Ale přemýšlejte.

reklama