PO - PÁ v 17:50 na Primě

Dita Chmelařová

Pohledná blondýnka pracuje jako obchodní referentka. Zajišťuje chod pobočky jedné rakouské firmy, která se zabývá prodejem materiálů pro reklamu.

Dita je zatím svobodná a bezdětná, ale má přítele. Žijí spolu střídavě u něj v Kuřimi, kde Dita uvaří, nebo v jejím brněnském bytě, který je ale momentálně v rekonstrukci a kam by též směřovala případná výhra 40 000 korun. Ditě záleží na hezkém partnerském vztahu a lidech, které má ráda. Do pořadu ji přihlásil přítel a bylo to pro ni skutečné překvapení.

Charakter:

Nekonfliktní, přátelská a pohodová. Spíš introvertka a samotářka, nevyhledává „babince“. Má ráda lidi sobě podobné, nezákeřné a zajímavé.

Zájmy:

Ráda jezdí na kole a plave v moři. Často sleduje pořady o jídle, baví ji četba receptů.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, nejraději pro přítele, který je zároveň i největším kritikem jejích výtvorů. Nejraději připravuje pokrmy z masa.

Chutě:

Jejím favoritem je hovězí na červeném víně, které uvaří.

Nesnáší:

Ryby, dršťkovou polévku a netradiční části zvířat. U stolu jí vadí mlaskání, říhání a nechutné hovory, které ničí chuť k jídlu.

Motto:

Když ti život nabízí citron, tak si řekni o tequillu.

Očekávání:

Těší se na dobré jídlo, fajn lidi a nové zkušenosti.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vaříme nebo paříme

 

VIDEO: Dlaždič

 

VIDEO: Útěk před deštěm

 

VIDEO: Vyučená řeznice

 

VIDEO: Nádherné prostřeno

 

Vaše názory

Fíša10
Mě si přišla výborná, a jsi 0 18.09.2012 17:02

Mě si přišla výborná, a jsi hodná holka taková prima:)

abeceda
Můj originální nick mně snad 5 03.09.2012 05:27

Můj originální nick mně snad nikdo nevezme. Zaregistrovat se neumím, ale vězte, Dana byla ze všech nejlepší.

anonymousxyz
To tedy já vskutku nevím. 03.09.2012 10:37

To tedy já vskutku nevím.

anonymyš
Držím vám palce,protože 03.09.2012 12:54

Držím vám palce,protože "kopíráky" nicků se to tady jenom hemží

zuzaves
Ty hlupínku ty se neumíš ani 03.09.2012 17:34

Ty hlupínku ty se neumíš ani zaregistrovat?Tak proč tady prudíš šmudlo?Dana je na stejné úrovní jako ty proto ty vzájemné sympatie

anonymyš
pro zuzaves 04.09.2012 08:05

Proč pořád prudíte s tím zaregistrováním?Vždyť to není povinnost.rozhodně není nic světoborného ukrást nick a pak se s ním prsit jen proto,že jste si ho zaregistrovala.věřím,že máte zuzaves+abecedu najednou a prudíte dvojnásobně.a slovo "hlupínku" - ježiš kolik vám je?

anonymyš
zuzaves 04.09.2012 16:11

slova mírnější prosím,ale slova pitomá,která ani čeština nezná to už ne.A o tuposti se s Vámi asi nemá cenu bavit,stačí Váš způsob vyjadřování,který mnohé napoví o Vašem IQ.

anonymouska
Dito,mě jste se líbila,jste 2 02.09.2012 19:53

Dito,mě jste se líbila,jste velmi sympatická a to,že jste Daně řekla svůj názor Vám jen schvaluji.Já bych byla ostřejší.Takový člověk nemá s takové soutěži co dělat. Nedovedu si představit,že bych s Danou měla sedět jeden večer u stolu,natož celý týden.To bych nedala a Vás obdivuji

zuzaves
Tak tohle napsala Dita, má 03.09.2012 05:24

Tak tohle napsala Dita, má vztek že nevyhrála k vůli Daně. Ty její výrazy"to dáš to nedáš", prozradila ses hlupínku. Ale že vás tři Dana hezky utřela, za to ji tleskám, šikovná ženská.

anonymouska
zuzaves 03.09.2012 17:23

Holka,ty jednou píšeš jako normální ženská a pak zase napíšeš takový blábol.Mě se Dita líbila a ty si klidně tady napadej jak divá.Je mi tě líto hlupínko

reklama