PO - PÁ v 17:50 na Primě

Dušan Hulman

Dušan vystudoval střední školu, obor veřejnosprávní činnost. Dnes se živí jako distributor krabičkové diety. Bydlí s rodiči a sestrou v rodinném domě na okraji Olomouce.

V Dušanově životě hrají velkou roli jeho přátelé a sport. Vaří tak rád, že by případnou výhru investoval do kuchyňských pomůcek.

Charakter:

Je přátelský, svědomitý, cílevědomý, lehce cholerický, chápavý a otevřený. Umí si tvrdě stát za svým názorem. Hráč.

Zájmy:

Žije pro sport: hokej a fotbal. Občas má rád hazard a poker. Těší ho vaření a cestování.

Vztah k vaření:

Vaří rád, v kuchyni improvizuje a vymýšlí nové chutě. Nejradši by byl profesionálním kuchařem nebo kritikem jídla, to by ho asi bavilo nejvíc.

Chutě:

Miluje těstoviny s parmazánem, masem a zeleninou. Lahodné pečeně s bramborem. Ovocné omáčky se steaky, letní grilování. Nejraději ze všeho má boloňské lazaně.

Nesnáší:

Vadí mu olivy, červená řepa, rajská omáčka, olomoucké tvarůžky, některé mořské plody a jehněčí maso. U stolu mlaskání, krkání a přehnaná gestikulace.

Motto:

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

Očekávání:

Do pořadu se přihlásil sám, účast bere jako výzvu změřit své kuchařské dovednosti s ostatními. Touží něčeho dosáhnout a vyhrát 40 000 korun.

SMS soutěž s Prostřenem! ZDE.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Bábovka

 

VIDEO: Vaření, nebo pečení?

 

VIDEO: Smetanová omáčka

 

VIDEO: Vaření v křesle

 

VIDEO: Lahodná krkovička


VIDEO: Jak uplést pomlázku


VIDEO: Řízeček s rýží


VIDEO: Tuňák s houbovou omáčkou


VIDEO: Sushi


VIDEO: Otlučené nádobí

Vaše názory

fluffy
HULMAN :DD 0 25.01.2013 17:33

HULMAN :DD

Jana Loucká
Prostě frajer. 0 02.06.2012 22:04

Nevím,ale mně se Vaše vaření vůbec nelíbilo.Choval jste se jako frajer,ale nepředvedl jste skoro nic.

karamelka.
Berte moje názory jako výplod 3 02.06.2012 17:40

Berte moje názory jako výplod chorého mozku. Mou omluvou je novodobé rčení, že "karamel" je cukr, který se už neuzdraví. Prosím tedy o toleranci.

karamelka ..
já mám tečky dvě 03.06.2012 11:00

ubohý zloději nicků

karamelka ..
.. a já taky, heč ! Mám dvě 03.06.2012 11:30

.. a já taky, heč ! Mám dvě tečky.

karamelka ..
Bez teček ani ránu,taky 03.06.2012 11:32

Bez teček ani ránu,taky vlastním stejný počet jako vy. Jo to bude mela, když se vzteká Karamela.

Latice
Re:Dusan 4 02.06.2012 00:41

Dusan je velmi slusny clovek, s tim bodovanim to je uplne jina zalezitost. Nerozumim jak jste tady vsichni sprosti v nadavkach,asi jste si nevsimli ze je to soutez a pro nektere lidi i o skutecne dost velikou caskou penez. Tak se tu mirnete v nadavkach.
Co se tyka vareni tak neuvaril dobre ani jeden z nich. No a nekldo to vyhrat musel, i kdyz jsme to prali Jarmilce pro nevsedni jeji menu, take nas zklamala. Ale slusni byli vsichni a nepomlouvacni take.

anonym
Latice 02.06.2012 07:08

Neházejte všechny do jednoho pytle , např. já a nejen já jsme se Dušana zastávali proti závistivý zlý lůze v této diskusi. Dušan je šikovný příjemný kluk, má dobré zázemí, a zřejmě spokojený život. A to prostě někdo nemůže vydýchat. Všimněte si příspěvků, které se ho snaží urážet, vždyť se jedná o primitivy hrubého zrna. Tento týden se sešla fajn parta. Nutno říct, že každý z nich má v osobním životě nějakého nepřítele, a ten si to tady užil. Chudák.

takyanonym
Připojuju se k anonymovi. Na 02.06.2012 14:06

Připojuju se k anonymovi. Na Dušanu se tu lidé slétli doslova jako supi. Jejich cílem bylo ublížit mu, protože zas tak katastrofálně nevařil, choval se slušně a bodoval přijatelně. Ale je to tak, že každý týden jeden ze soutěžících se stává obětí davu a pak to jede.

tyjo
Je to jednoduché. První den 02.06.2012 17:15

Je to jednoduché. První den ho všichni chválili, později když to vypadalo, že je adept na výhru, tak vylezli najednou jeho jakoby známí a kamarádi, kteří by to zřejmě nepřenesli přes srdce. Malí přízemní čecháčkové nikdy nezradí, že? Dle příspěvků to stejně vypadá tak nanejvýš na dvě osoby, nějací mindráci.

reklama