PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eliška Boevová

Prostřeno IV - 2.9. 2011 - Eliška Boevová Foto: Prostřeno IV - 2.9. 2011 - Eliška BoevováFoto: Prima

Eliška se specializuje na právní poradenství a má firmu na pořádání společenských akcí. Také plánuje organizování svatebních cest na Bali a vlastní půjčovnu šperků a společenské bižuterie.

Zatím žije sama v devátém patře pestrého panelákového 2 + 1, ale už šest let má přítele a možná se brzy sestěhují. Chová dva kocoury, výstavní plemena. Pokud by vyhrála, tak si nechá udělat elegantní www stránky pro své podnikání.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je hrozně ukecaná, někdy je náladová a dokáže být prý i pokrytecká.

Zájmy:

Chovatelství, vaření, esoterika, četba – považuje se za knihomola.

Očekávání:

Pořad se jí líbí a chce si to vyzkoušet. Doufá, že zažije dobrou zábavu, dobře se nají a zvládne pohostit soupeře.

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda, často a s chutí hostí přátele.

Chutě:

Jí skoro vše, miluje syrové věci – maso, vajíčka a ryby.

Nesnáší:

Játra a květákový mozeček, nemá ráda slivovici, červené víno a mlčení u stolu.

Motto: 

Co tě nezabije, to tě posílí.

Vaše názory

Petr67
náhodou 0 26.03.2012 11:56

Náhodou Eliška není tak špatná, jak to vypadá. Za prvé se mi vyloženě líbí a za druhé z té sms udělali zbytečnej trapas. Nic tak hrozného neudělala. Každej ať si sáhne do svědommí:)

Paila
Eliška 0 04.10.2011 10:58

Eliška mě opravdu hodně zklamala co by hostitelka byla dost nepříjemná a plánovala pomstu vůči Veronice, což se obrátilo proti ní.
Pokud jde o menu, tak k tomu nemám výtky. Předkrm a dezert byli sice až moc jednoduché, ale hlavní jídlo vypadalo dobře. V tomto pořadu soutěží normální lidé, ne profesionální kuchaři, takže občas nějaká ta nedokonalost ve vaření je snad omluvitelná, ale ta hra na pravdu a vykládaní karet s postojem, že ona má navrh, se mi opravdu nelibíl.

Hercules
Falešník č. 2 1 19.09.2011 22:37

Eliška je stejně falešná jako Falešník. Taktik, až na půdu. Každému, lidově řečeno, podkuřovala, aby se zalíbila. To, že Falešníkovi poslala SMS, bylo čirá taktika, která směřovala pouze k tomu, aby jí, nezkušený mlaďas, kterého měla za blbce, který jí neprokoukne, ohodnotil vysokým počtem bodů. Co se mi velmi líbilo, že Falešník není takový pitomec, za kterého ho měla a bonzul ji přímo u stolu. Osobně nesouhlasím ani s tím, co udělal Falešník, ovšem, to, co udělala soutěžící, absolutně ne, ubohost sama. V tomto duchu chápu rozhořčení Veroniky, že jednání Elišky, je absolutní sviňárna!

Jediné, co nechápu, jak je možné, že soutěžící si mohou vyměnit čísla na mobilní telefony. Pokud má být soutěž nestranná a neovlivnitelná, tak by k tomuto dojít v žádném případě nemělo!

Možná, že podle někoho bylo krásné, jak orvala růže a z jejich květů vytvořil "působivě" trapnou šipku, ke svému bytu. Zřejmě měla za to, že soutěž vyhraje.

Zapnout přístroj a připravit Raclette zvládne každý, pokud ví, jak se přístroj zapíná, že, Eliško!

Risotto po Italsku se musí umět připravit a ne ho rozvařit ve šlichtu nebo naopak upražit.

Koupit kokosovou zmrzlinu, na ní hodit maliny a posypat to perličkami, tvrdými jako štoverk, které se k tomuto dezertu absolutně nehodí, to je ukázka "vyšší" gastronomie!

Jestli Eliška někdy bude umět uvařit něco pořádného, tak to bude zázrak!

anitka
akorát jsem shlédla celý díl, 20.09.2011 21:24

akorát jsem shlédla celý díl, tipuji, že za přezdívkou Herkules, se schovává malý nenápadný člověk, který umí chrlit jen urážlivé řeči.
Osobně si nemyslím, že tím, že Eliška udělala něco špatně tím, že napsala mladému studentíkovi, co bude připravovat k večeři ona, přeci jenom karty byly už dost rozdané přes týden a jestli jste si nevšiml, přesto, že nejedl zeleninu, Eliška ji vařila! v mém případě, kdybych nejedla krupicovou kaši a den před natáčením mi napsal soupeř, že ji vaří, jaksi by u mě nestoupl ani nic jiného, jen bych to brala jako pouhou informaci, abych se na daný večer připravila.
Pokud se nemýlím, pořad prostřeno hodnotí připravenost soutěžícího, připravený pokrm atp., ovšem aby zde měl někdo právo hodnotit osobnost druhého, na to nikdo nemá. Vyjádřit se o někom, že je osobnost naprd, je dost urážející a může si to dovolit pouze člověk, který danou osobu zná, proto si naopak myslím, že slečna Veronika se neumí vůbec chovat, je afektovaná a hrát si na uraženou před celým národem, je opravdu nedomyšlené. Na jednu stranu si hraje na to, jak to má v hlavě srovnané a dopředu ví, jací lidé jsou, to ale neví nikdo a její přecitlivělé chování? pardon....odcházím...

btw by ráda obdržela link, na díl, kde soutěžíte Vy, pane mistr, z těch řečí, zníte jako odborník :p

Kukačka
Eliška... 1 09.09.2011 14:32

...když ve čtvrtek řekla, že budou všichni koukat, opravdu jsem očekávala naprostou bombu. Uvařila dobře, myslím si, že jídlo bylo velice chutné, ale ... obyčejné. Je to ještě mladá holka, její vykon byl pro ni vrchol umu, časem přijde to mistrovské dílo, ikdyž u některých se nedostaví nikdy :o). Každopádně "hra na pravdu" vše co udělala jen pokazila a myslím si, že ona samotná nečekala takové útoky, které pak bravurně předváděla "upřímná Veronika"...

Anita Komárková
souhlas 22.09.2011 13:11

souhlas

anonym
Eliška se snažila, 2 05.09.2011 13:56

jídlo mohlo být docela chutné, na výhru to nebylo. Losos s rýží je dobrá kombinace (já mám raději rýži sypkou, lepkavý druh nevařím). Vadila mně ta hra "na pravdu", k posezení u večeře se vůbec nehodí.To lidi opravdu nezvládnou 5 večerů být k sobě zdvořilí, klidně konverzovat na neutrální téma a po večeři věcně a bez emocí zhodnotit jídlo?!? Proč pořád musí jeden druhého umravňovat, napomínat, převychovávat - vždyť po ukončení soutěže se už nemusí nikdy potkat. Všichni si počínají, jako kdyby spolu měli trávit zbytek života.

T...
Mám podobný názor a začíná mě 05.09.2011 21:07

Mám podobný názor a začíná mě mrzet že díl od dílu se více kritizuje povaha člověka než gastronomické umění.Hodnotit by se mělo ,vaření ,prostírání a nápaditost celého večera....A to že někteří volí taktiky ,tak to odjakživa k soutěžení a k soupeření patřilo.

Milijá
bohužel 08.09.2011 21:10

Bohužel takové jsou reality show ... kdyby v týmu soutěžících nebyl ani jeden, který by rozvrátil, kritizoval, ponižoval,....a různé podloviny.... klesla by sledovanost a to si televize nemůže dovolit ... zřejmě proto vybírá takové lidi a takové kombinace soutěžících, jaké zde častěji a častěji vidíme :( To je jako z Ano, šéfe... kdyby mluvil slušně a jedna slušně, koukalo by na to daleko míň lidí :¨/

nekiru
Podle mě Eliška se svým menu 5 05.09.2011 13:10

Podle mě Eliška se svým menu neměla moc šancí na výhru.Určitě poctivé suroviny,ale s tím rizotem by mě také nenedchla.Asi by byly chutnější jednoduše připravené těstoviny.Nějaký salátek by také nebyl marný.No a ta sladká tečka by chtěla také trochu fantazie.Určitě by zvládla udělat domácí kokosovou zmrzlinu.A jako jen povolené ovoce z mrazáku,to je také moc odbyté.Hodilo by se spíš nějaké exotické ovoce s troškou nějakého likérku.Prostě si s tím jídlem trošku pohrát.K chování Elišky a Veroniky,ale i toho studenta mám jediné-jsou přehnaně sebevědomí,nezkušené a proto jejich počínání nakonec vyzní hodně hloupě.Lucie si výhru zasloužila.Eva je velmi příjemná a šikovná mladá žena.

reklama