PO - PÁ v 17:50 na Primě

Emília Slezáková

Emília pochází ze Slovenska, v Čechách žije od roku 2009. Je rozvedená a má tříletého syna, kterého má s bývalým manželem ve střídavé péči. Bydlí v Přelouči v bytě 2+1 a pracuje jako vedoucí expedice v pekárně. Do pořadu se přihlásila sama, aby si to vyzkoušela.

Týden si chce užít a tvrdí, že výhra pro ní není priorita. Do pořadu Emíliu přihlásila její dobrá kamarádka, kterou by pozvala i s dětmi na víkendový pobyt, kdyby 50 000 korun vyhrála právě ona.

Charakter:

Považuje se za obyčejnou neobyčejnou ženu se smyslem pro humor a realitu.

Zájmy:

Miluje jízdu na koni, rychlá auta, motorky, plavání a největším koníčkem je pro ni její syn. Má ráda zábavu, dobrou společnost a dny strávené se synem a přáteli.

Vztah k vaření:

Vaření má moc ráda, a když je naštvaná, výborně se v kuchyni odreaguje. Ráda připravuje palačinky, jednoduchá jídla, polévky.

Chutě:

Má ráda skoro vše, ale nejvíce ze všeho lososa.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku, aspik, nikdy by nesnědla brouky. U stolu jí vadí mlaskání a prázdné skleničky.

Motto:

Pro sebe a své dítě, ne pro druhé.

Očekávání:

Těší se, že se dobře nají, pozná nové lidi, atmosféru natáčení a vyzkouší si, jaké je adrenalinové vaření před televizní kamerou.

Vaše názory

BabaJagga
„Byla jsem v IZRAELU.“ - Tak 0 27.03.2016 01:27

„Byla jsem v IZRAELU.“ - Tak to opravdu mluví za vše.

magdicic
Emi,ještě nikdy jsem nepsala 0 17.02.2016 17:52

Emi,ještě nikdy jsem nepsala žádný komentár,ale po shlédnutí tohoto týdne, je mi opravdu smutno z lidi,kteří se pořadu účastni a vlastně jsou všude kolem nás. Byla jste moc sympaticka a mila, jako jedina z těch otresnych blbců, za ktere mi bylo trapne. Nic si z toho nedělejte,myslím, že všichni do jednoho se vytrestali sami svým ucinkovanim v pořadu. Měla jste bohužel smůlu,ze jste schytala takovou partu falešných,hloupych a zlych lidi

Anonym
Tenhle páteční díl byla fakt 0 25.01.2016 01:39

Tenhle páteční díl byla fakt sranda! Tolik tupých lidí pohromadě se jen tak nevidí. Napřed mi za ně bylo i trapně, ale ke konci jsem se už jenom smála. Dívím se, že jim nevadí, dělat si takovou ostudu v televizi. A to závěrečné hodnocení - 1 bod za to, že je to tupá ženská ... divím se, že paní hostitelka svoje "hosty" nevyhodila z bytu, ať se jdou najíst do hospody, po tom divadýlku, co jí tam polovina z nich předvedla. Body už byly stejně ztracené, tak bych to klidně udělala :D

anonym
Milá Emo, vyfasovala jste 0 22.01.2016 21:50

Milá Emo, vyfasovala jste pekne hyeny... Jidlo nemohu posoudit. Ne vse se asi povedlo, jak by jste chtela. Stejne vas povazuju za viteze. Po lidske strance urcite! At se dari..

dast
zdar Emo, tys teda chytla 0 15.01.2016 14:02

zdar Emo, tys teda chytla particku slepic:) smula. Ale bylas nad veci i tak... Kdyby tam nebyl ten buzik co ho doma zena nejspis bije, tak by se i ty dalsi holky vic ovladaly...ale tys byla urcite nejvic v pohode. cus

Sis
Paní Emo, těch Vašich slz 0 12.01.2016 13:36

Paní Emo, těch Vašich slz byla opravdu škoda pro takového hulváta. Nic si z těch lidí nedělejte, a zůstaňte taková, jaká jste.

Anonym
Totalni ubozacka co nepozna 1 10.01.2016 08:59

Totalni ubozacka co nepozna rozdil mezi tvarohem a tvarohovym syrem. Navic IQ pod bodem mrazu. Vetsi blbku jsem dlouho nevidel.

Anonym
Přesně tak. A mnozí (spíš 15.01.2016 17:26

Přesně tak. A mnozí (spíš mnohé) diskutující se jí podle mě zastávají prostě proto, že je rozvedená matka samoživitelka. Což nemá s vařením nic společného. Marian mi osobně nemusí být sympatický, ale Emilii vyvedlo z míry, že racionálně kritizoval některé reálné nedostatky. Srovnejte si to s dílem, kde vařil Marian a všechny čtyři ženské se mu najednou u dezertu iracionálně rozesmály a vyvedly ho tím z míry. To mi přijde mnohem méně férový způsob útoku, než jaký v tomhle díle předvedl Marian.

Anonym
Byla jste skvělá a suprová. I 1 08.01.2016 14:57

Byla jste skvělá a suprová. I když se vaření možná nepovedlo, já bych si Vaše jídlo dala s chutí, hlavně hlavní chod a dezert :-) Klobouk dolů, že jste se takto držela před tim blbem a tou mladou blbkou, která nemá ani přátele. Vy jste se mi líbila z celého týdne nejvíc.

Anonym
Souhlasím! Ema se mi líbila 11.01.2016 19:59

Souhlasím!
Ema se mi líbila nejvíc. Ačkoli se jí chody nepovedly úplně na jedničku, byla mi ze soutěžících nejsympatičtější. Osobně si myslím, že jen málokdo by vydržel hulvátské chování pana Mariana, aniž by se ostře neohradil.

reklama