PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eva Barešová

Prostřeno II - 14.12. Eva Barešová Foto: Prostřeno II - 14.12. Eva BarešováFoto: Prima

Eva také pracovala jako účetní, dnes je v domácnosti. Žije ve Vrbové Lhotě u Poděbrad v rodinném domě 5 + 1 se svým druhem a synem. Je postižený a Eva se o něj stará. Do pořadu ji přihlásil přítel. Kdyby vyhrála, peníze by věnovala na charitu.

Charakter:

tolerantní, spolehlivá a dochvilná.

Zájmy:

vaření, pes, cvičení a zahrada.

Vztah k vaření:

největší koníček.

Chutě:

Sní prý téměř vše.

Nesnáší:

Nikdy by nepozřela červy nebo brouky. U stolu není nic, co by jí vadilo.

Očekávání:

Chce ostatním předvést svoje kuchařské umění.

Vaše názory

Anizhor
Pozdrav. 0 20.12.2010 15:57

Paní Evě jsem fandila i tomu lososu,ale byla jsem pak nemile překvapená.
Myslím si,že by dámy(jistě i panove)měli mít u stolu upravené ruce-ČISTÉ NEHTY!!!Jak kamera ukázala na ruce u jídla,to bylo něco.
Ruce mohou být upracované,ale čisté!

milunka
paní Eva 1 17.12.2010 15:20

ASI SE TOŠIČKU ZAMYSLET A NEKRITIZOVAT STUDENTY,TAKÉ JSTE STUDOVALA.V TOMTO TÝDNU JSTE SE CHOVALA JAKO PIPKA.

Maruscha
:-) 20.12.2010 15:22

Paní Eva o sobě uvádí, že je tolerantní, několikrát opakovala, jak je výborná kuchařka i hostitelka, neboť často hostí přátele.
Škoda, že nic z uvedeného se jí nepodařilo ukázat v pořadu "Prostřeno",
byla zbytečně jedovatá,zákeřná a netolerantní vůči Gabriele i Danymu, že by jí vadilo mládí?
Eva se jako host neuměla chovat, pokud je stejně tak dobrou hostitelkou, jako byla hostem, pak se jedná o samochválu a to jak je známo .....
... závistivá, nepřející zapšchlá, netolerantní ženská - pipipi...

rampouch
mamino 0 17.12.2010 13:58

vám recepty na slovensku připadají zajímavé, ale slovákům přijdou stejně zajímavé a nevšední recepty ty naše

kapitán morgan
už běžte do . 0 17.12.2010 10:53

přepněte si na slováky a dejte s tím už pokoj, když vás české prostřeno, které má jiný scénář nebaví, nedívejte se, ty soutěžící za to nemohou, dělají a říkají co mají

majana
slepice 1 17.12.2010 08:39

Myslím, že nejenom ty tři jsou zapšklé slepice jak jste je nazvali. Protože kolik z Vás tady osočuje někoho za jeho názor? Je to snad diskuze o pořadu a ne abyste se tady navzájem napadali za názory!!

mamka
PARÁDA 17.12.2010 09:00

na slovákách je taky takový pořad co u nás.Jenže tam je radost se dívat,protože hodnocení a chování lidí je jiné,zábavnější.U nás v prostřeno jen kritika,pomluvy druhých a přitom každý z nich vaří jinak a stejně.Ještě jsem zatím neviděla žádný zvláštní recept, až na jednu, která všem gurmánům uvařila z plechovek a ani jeden frajírek,plný kritik to nepoznal!!Kritizují stejně jen ti,co jsou prd hovna.Prostě,úroveň čechů!!!!

Liška původní
Mamino, 2x jsem se na ten 17.12.2010 12:20

Mamino, 2x jsem se na ten pořad na Slovensku podívala. Žádný kulinářský zážitek to nebyl. Bavili se tam, jak puberťáci. Dejte už se Slováky pokoj. Jsme každý jiný stát, tak s tím nezačínejte, stačí, kolik jich je tu napakovaných, chtěli se trhnout, kvůli "specifíkám", tak ať si tam žijí spokojeně a nepoučují nás. Slovenčina se mi líbí, ale čeho je moc, toho je příliš.

anonym
Mamko 17.12.2010 14:30

Jen se dívejte dál na Slováky,nikdo Vám v tom nebrání.Ale protože se Vám nejvíc líbí gurmet,co vaří z konzerv,asi na naší televizi pro sebe vhodný pořad nenajdete.Proto nalaďte nějakou stanici ( rozvojové země ),tam třeba z konzerv vařit budou.Jen nevím,jestli budou mluvit tak sprostě jako vy.

anonym
Eva 0 16.12.2010 23:46

Eva je taky závistivá komedie,která se válí v luxusu a nemůže pochopit mladý lidi.Myslí si,jak uvařila perfektně,ale byly to blafy,který vydává za super jídlo.Dobře že nevyhraje.

reklama