PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eva Ježová

Důchodkyně Eva vystudovala střední hotelovou školu v Opavě – obor hotelnictví a cestovní ruch. Pracovala jako servírka, barmanka, později jako inspektorka provozu a vedoucí hospodářského střediska.

Žije s přítelem v útulném rodinném domku v Ostravě, z předchozího manželství má dceru. Její partner má také děti, takže už se společně těší ze čtyř vnoučat. Eva je aktivní, vede pestrý život. Do pořadu se přihlásila sama, protože chce zjistit, zda je tak dobrá kuchařka, jak tvrdí její rodina a přátelé. Pokud by vyhrála, pozvala by partnera na hezkou dovolenou.

Co se bude dít na Ostravsku v Prostřenu? A kdo co nejí? Více se dočtete zde!

Charakter:

Veselá, společenská, spolehlivá, zodpovědná, ale velmi kritická.

Zájmy:

V zimě lyžuje, jaro a podzim tráví na chatě v Beskydech, kde jezdí na kole. Léto tráví na Slezské Hartě, kde mají plachetnici. Baví ji zahradničení, vaření, divadlo. Hodně času tráví s vnoučky, také luští křížovky a sudoku.

Vztah k vaření:

Kladný, vaření je Evin koníček. V kuchyni ráda experimentuje. Nejraději vaří partnerovi maso a omáčky.

Chutě:

Má ráda cizí kuchyně, ale nejradši ze všeho smažené rybí filé.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku. U stolu jí vadí mlaskání a srkání.

Motto:

Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě...

Očekávání:

Chce poznat nové a zajímavé lidi, získat další inspiraci k vaření a zvítězit!

 

 

Vaše názory

Esik
Eva- Gizela 0 17.05.2013 11:18

Nepřipomíná vám tato paní Gizelu ? Ta vařila asi někdy na začátku roku...Chování atd....

Levka
velice nepříjemný člověk 0 16.05.2013 11:05

Tak mě tato paní nejvíce "dostala" svým sebestředným a hloupým chováním a svým neuvěřitelným negativismem. Tak nepříjemného a negativního člověka jsem na obrazovce už dlouho neviděla. Samozřejmě, co se týká vaření, špatně nevařila, ale jak už tu kdosi napsal - lepší průměr, který lépe uvaří i mladší ročníky. Svým chováním a tím, jak všechny ostatní nazývala slepicemi sama sobě udělala tu nejhorší reklamu, jakou mohla :(((

anonym
Eva 5 11.05.2013 06:32

Tato pani neuvarila hure nez vsichni v te parte. Mela smulu ze varila prvni. Jinak proti ni nic nemame a take nam do toho nic neni kolik ji je a pod. Kam na ty komentare lidicky chodite. Stydim se za Vas

salima
vařila jako třetí,ale 11.05.2013 08:18

souhlasím,že určitě uvařila lépe,než vítězka,ta její hořčicová omáčka a dezert slepený ze sušenek opravu výhru nezasloužilo.Eva měla menu daleko pracnější

jana.barca
No a uvařit pudink bez žmolků 11.05.2013 17:35

No a uvařit pudink bez žmolků umí i dospívající dítě-ona ho musela cedit, A k tomu, co nazývala palačinky se nevyjadřuju-ty hrubé a tvrdé nazval ten mladík správně - vypadalo to jako kravinec.A chlubit se věkem? No myslím si, že má víc -vypadá tak ne 65 a vaří na ůrovni hodně mladých soutěžících.Děsná sebestředná paní.

jana.barca
Tato paní neumí vůbec vařit 11.05.2013 17:43

Tato paní neumí vůbec vařit vzhledem k jejimu věku. Naplácat do pekáče maso, zeleninu a zalít olejem - to je umění. Co takhle orestovat na másle a zakrýt při dušení? Hlavně umí nazývat ostatní účastnice slepicemi- takže je jejich vrchní velitelka. Máte pravdu neuvařila hůře,než ostatní, tak proč to nepřizná,A předkrm-úžasně vypadající broskev-blé :-( a rolka samozřejmě s,,totalitní přízdobou"Za co ji chválíte?

BŠR
jana.barca 11.05.2013 21:08

Miloš Kopecký - citát.
Blbé není stáří ale ty blbé kecy těch druhých o tom.

Levka
Stydět by se měla spíš ona 16.05.2013 11:08

Stydět by se měla spíš ona paní, než lidé, kteří ji tu komentují. Tento pořad je v první řadě o vaření, to souhlasím, ale také o celkové atmosféře a chování účastníků. Všechno dohromady pak tvoří celek. Jen průměrně uvařit nestačí. Ale vůbec se nedivím, že chování této paní "zvedlo ze židle" tolik lidí včetně mě.

vizážistka
Tak této pan není šedesát, 2 10.05.2013 18:45

Tak této pan není šedesát, ale blíží se k sedmdesátce. Proč si ubírá , když je to bohužel tak jasně vidět?

Vítkovi
Hm, už tady hodnotíme i věk? 10.05.2013 18:50

Hm, už tady hodnotíme i věk? Jak bych chtěla mít vaše starosti

reklama