PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eva Minárová

Prostřeno IV (10) - Praha - 24.10.2011 Eva Minarová Foto: Prostřeno IV (10) - Praha - 24.10.2011 Eva MinarováFoto: All

Sebevědomá podnikatelka je zatím svobodná a bezdětná. Má přítele s italskými kořeny a spoustu kamarádů. Její vlastní byt je malý, zato přítelův na Vinohradech, kde spolu žijí, je obrovský!

Patrový, s terasami a vyhlídkou… Eva tedy uvaří v komfortní kuchyni. Vystudovala střední a vysokou hotelovou školu, poslední léta podniká v oblasti úklidových služeb. Ráda se baví, dobře jí a pije.

Charakter:

Společenská, komunikativní, se smyslem pro humor. Ale také tvrdohlavá a cílevědomá.

Zájmy:

Kvůli vytížení nemá na koníčky moc času, ale fandí fotbalu a hokeji. Ráda plave, zajímá se o aktuální dění a hraje kolektivní sporty.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, už od dětství pořád něco vytvářela a zkoušela. Je přesvědčená, že umí vařit. Doufá, že to bude vidět i na obrazovce.

Chutě:

Miluje ryby a všechny mořské potvůrky. Nemusí plněné papriky, omáčky a houskové knedlíky.

Nesnáší:

Teplá sladká hlavní jídla – zemlbábu, rýžový nákyp, bramborové šišky a nudle s mákem.

Motto:

Mějte sen, věřte v něj a on se splní…

Očekávání:

Do pořadu ji přihlásili kamarádi. Věří ve výhru a pořad bere jako výzvu. Čeká spoustu zážitků.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Tlustý chroust

 

VIDEO: Takhle se nemluví

 

VIDEO: Klokan

 

VIDEO: Výslech začíná

 

VIDEO: Jablka

 

Diskuse byla vypnuta z důvodu výrazně zvýšeného vulgárního napádání soutěžících.

Vaše názory

Avem
Eva 0 03.11.2011 20:43

Evo,doporučuji Vám,se nad sebou zamyslet.Nic světoborného jste nepředvedla,co se týče vaření,ale za to to,co předvádíte Vaším chováním a sebestředností je fakt na výhru-u mě na FACKU!A ni bych se veřejně nechlubila Vaším titulem,protože chování tomu absolutně nenasvědčuje.Nejste taková hvězda,za kterou se celý týden prezentujete.Kritizujete Terezu,že její zábava byla na úrovni páté třídy-no za to Váš TLUSTÝ CHROUST,byl opravdu na úrovni dospělého a studovaného člověka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K. T.
ach jo......Evo 0 03.11.2011 20:41

Třeba je všechno zlé pro něco dobré, můžete se teď vidět očima druhých a třeba se nad sebou trochu zamyslíte.... Ananas se Vám tedy vůbec nepoved, masíčko také ne, to už i z obrazovky vypadalo nevábně a předkrm? Ten vypadal pěkně, ale zvládlo by to i děcko nemyslíte? A pořád jste tak naivní, že si o sobě myslíte, že jste hvězda. Nedivila bych se, kdyby jste teď litovala pouze toho, že jste Dušanovi nedala o bod méně, pak by jste mohli mít stejně že? Paní ing, tudy cesta ale nevede.

Lenkaaaa
Prý zábava pro deti páté 0 03.11.2011 20:39

Prý zábava pro deti páté třídy... a co byli její bonbony v puse?? to bylo pro prvni tridu... neskutecne nesympaticka.. je jasne, ze kdyz ma nakou gastronomickou skolu, tak to mu rozumi,ale kdo pracuje v jinem oboru, tak to asi nezna, je to pochopitelne..

anonym
Já si tak říkám, kde to jsem. 1 03.11.2011 20:37

Já si tak říkám, kde to jsem. Na naší politiku už jsem si docela zvykl.:-/ Ale dívat se na člověka s titulem, který si přes své ego nevidí na špičku nosu. Je vidět, že titul bez mozku, je vlastně nic. Za další, zábava. Paní Eva tvrdí, že vědomostní hra je na úrovni páté třídy. Potom se nabízí otázka : Do jakého období zařadíme "tlustého chrousta"? Do období po Vysoké škole s flaškou vodky? Občas není přehnaná upřímnost a sebevědomí na místě.
Jen doufám, že politika Vám nic neříká.

heda
Anonym 03.11.2011 20:46

"Do jakého období zařadíme "tlustého chrousta"? Do období po Vysoké škole s flaškou vodky?"
Tak Vám pěkně děkuji, po této hlášce mám plnou klávesnici čaje. Asi bych taky měla přejít na tu vodku. :o)))

chichichacha
Hádám že Eva s Dušan můžou v 0 03.11.2011 20:35

Hádám že Eva s Dušan můžou v nejbližší době od někoho na ulici čekat pár facek:D ještě jsem tady nezažila, aby někdo (to myslim vás, Evo a Dušane) takovým způsobem a v takové míře rozhořčil tolik lidí:D!!! prima musí mit rekordní sledovanost a počet diskusních příspěvků:D!

Ivana Haasová
U T. a M. je diskuze uzavřená, tak píši sem: 0 03.11.2011 20:33

T. a M. jsou sympatické...Dnes jsem se pobavila u vaření Terezy,jelikož má fajn smysl pro humor.A vůbec mi nepřišlo, že by krom dezertu jídlo bylo zase tak velký průšvih!!!Bramborové pyré a omáčka,proč ne?Epizodu vodka snad nemá smysl komentovat, byl to zřejmý záměr Terezu potopit a rozhodit ji.A je mi líto Moniky, u které se rozjela nepěkná diskuze. Myslím si,že je to jeden z nejvíce upřímných lidí z Prostřena.Opravdu co si o jídle myslí,řekne jak před hostitelem i poté za jeho zády na kameru.

Hans ze Šumavy
Nesympatická namyšlená nána, 0 03.11.2011 20:33

Nesympatická namyšlená nána, která chce být středem pozornosti. Svým chováním pouze upozorňuje na svou hloupost. Stupid woman !

Terka
Sleduji pořad téměř 0 03.11.2011 20:31

Sleduji pořad téměř pravidelně, ale tak vytočená, jako tento týden jsem nebyla. Stačí už jen, když vidím slaměný účes a falešný obličej Evy. Nikdy se mi ještě nestalo, abych k nějakému člověku měla tak obrovský odpor, v případě namachrované Evy se mi to stalo.

anonym
Nechápu, co se do ní všichni 4 03.11.2011 20:30

Nechápu, co se do ní všichni navážíte...dobře, sebevědomí jí nechybí, ale co je na tom? Naopak, Tereza se celý týden chovala jako největší gurmánka a dnes předvedla, to co předvedla...a tím slovníkem...to na sebe chtěla upozornit? nebo co to mělo znamenat? A to že nedokázala hostům nachystat ani dobré pití...to tedy nebyla dobrá hostitelka:) Dušan s Evou se chtěli jen pobavit...

reklama