PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eva Pernová

Rozvedená a bezdětná Eva žije v komfortním domku v Moravanech u Brna. Vitální, veselá a impulzivní čtyřicátnice vystudovala práva a momentálně podniká v oblasti zařizování interiérů.

Na jejím domě s bazénem a velkou pěstěnou zahradou je vidět, že má ke svému životnímu prostředí vztah i dost prostředků ne jeho udržování. V žluto-bílé dřevěné kuchyni stojí funkční kachlová kamna, v ložnici je vodní postel, kterou si Eva nemůže vynachválit. Zahrada nenese stopy po tom, že se zde prohánějí tři fenky Bára, Eninka a Tereza, jimž se Eva maximálně věnuje. Pejsci jí nahrazují rodinu. Inteligentní a zcestovalou ženu chrání zvláštní bodyguard, který překvapí i její hosty. Zajištěná Eva trošku vyčnívá z davu, což jí ne každý odpustí. Prostřeno! je údajně Evin nejoblíbenější televizní pořad, proto šla do toho a rozhodla se pohostit partu neznámých lidí.

Charakter:

Cílevědomá, sebevědomá, veselá.

Zájmy:

Zahrada a psi.

Vztah k vaření:

Eva ráda jí, vaří, experimentuje a hostí kamarády a rodinu. Dělá minutky, polévky, omáčky, saláty.

Chutě:

Maso na všechny způsoby a houbová omáčka na sladko-kyselo se skořicí!

Nesnáší:

Kopr. Nikdy by nesnědla jakkoli upravovaný hmyz nebo červy. Na šneky v ulitě se také netěšila.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí!

Očekávání:

Zábava, seznámení s novými lidmi a předpokládaná výhra.

Vaše názory

Janca456
Eva 0 23.10.2014 14:40

Nanka

nezávislá
Dotaz pro paní Evu 0 03.11.2010 09:43

Možná sem už ani nechodíte, občas je to tu hustota, co :o)
Jen dotaz.. chtěla byste se s tou partou stýkat :o)???

Monika Glatznerová ze Žižkova
Chtěla sem napsat všem těm 1 02.11.2010 20:10

Chtěla sem napsat všem těm omezencům ,kteří píší o Evě a o komkoliv jiném samé lži a opravdu sprosté příspěvky toto: Sice sem zapoměla odkud je Žižka a vy ste všichni z toho málem měli Vánoce , ale aspoń je ve mě tolik slušnosti ,abych nepsala o někom koho znám jen z pár sestřihů takové hnusárny!Vy se za to nestydíte??Tento pořad je o vaření a ne o tom jakou kdo má kdo školu ,jaké má všeobecné znalosti a kdoví co všechno...Jde tu o to dobře uvařit!Myslím že všem se nám to povedlo i když u některých zapracovali nervy....Všem těm závistivcům vzkazuji ,že sme dobrá parta a scházíme do teď..

nezávislá
jasně, nervy zapracovaliiii 02.11.2010 21:07

Moniko.. jsem se Vás zastávala a nepíši nic neslušného.. ale koukám, Vaše vyjadřování ... nooooo
a to se scházíte všichni???? fakt .. tak to máte žaludek, nebo ráda krvavou zmrzlinu :o)))

cool
nezávislá 02.11.2010 21:22

Mám takový dojem že žaludek máme všichni:-)))Když jste taková puntičkářka ,tak buďte stejně tak přísná i na sebe...

Kazi
nezávislá 02.11.2010 21:58

Jestli to psala skutečně Monika Gl., tak jsem zklamaná. Když už pominu těch asi šest chyb, co nadělala, tak mi k ní nejdou ty výrazy jako omezenci, nebo před pár dny "trapní blbci". Nevím, co si o tom myslet - proč se ozývá zase až dneska a je to skutečně ona nebo si někdo hraje?

nezávislá
cool 03.11.2010 09:20

Dobrý den, nejsem puntíčkářka. Chybu udělá každý.. myslím teď gramatickou. Spíš moje reakce vyplývala z toho co napsala slečna ze Žižkova. Já si o ní nic nemyslím, neznám ji osobně, jen se mi nelíbí, jak se vyjadřuje,ale asi to vyplývá z momentální situace. Opakuji, ten vtip se Žižkou mi příjde vtipný a jak jsem již psala.. Monika byla ve stresu .. určitě a vím podle sebe, že to pak občas nesepne. S tím žaludkem a zmrzlinou jsem to myslela spíš ironicky .. jako, že s takovým pánem, který se dokáže takto vyjádřit se stále stýká a je dobrá parta .. no nevím, to možná ani Monika tak nemyslela, protože se spíše zastávala Evy.

Rétor
Paní Eva se očividně ráda 0 01.11.2010 17:34

Paní Eva se očividně ráda baví na cizí účet. Je mi milejší člověk, který neví vše, než člověk, který není soudný sám se sebou. Nezlobte se, paní Evo, ale že byste byla nějaká superintelektuálka, se říct nedá a ten výstřih toho taky moc neudělá :) Nicméně někteří lidé nejsou schopní sebereflexe. Každopádně doufám, že jste se svým mediálním obrazem spokojená. Lidi jako vy se mi opravdu hodně, ale hodně protiví :)

fayn
Je smutné, pokud si někdo 1 01.11.2010 17:22

Je smutné, pokud si někdo myslí, že používáni velkých písmen v oslovení je jenom záležitostí úředních dokumentů. Je to výraz úcty v psaném textu. V žádném případě se nejdená pouze o úřední listiny. Člověk by si měl vážit toho, že se ještě někde dočte svého oslovení s velkým písmenem.

tykadlo
fayn 01.11.2010 17:44

A vy jste zde někdy pocítila, třeba pouze malinko, nějakou úctu k někomu? Jste naivní. Ale zřejmě ještě ze staré školy. Úcta se neměří velkým nebo malým písmenem. Věřte mi. A ve zdějších komentářích plných gramatických chyb se použití velkého V zdá až směšné. Čtěte pozorně komentáře, na které reagujete, nešlo pouze o psaní úředních dokumentů.

reklama