PO - PÁ v 17:50 na Primě

Eva Tůmová

Prostřeno - 7.12. Eva Tůmová Foto: Prostřeno - 7.12. Eva TůmováFoto: Prima

Má maturitu na ekonomce, pracovala jako účetní, sekretářka i mzdová účetní, ale už osm let je dělnicí v galvanovně. Raději pracuje rukama. Eva je čtvrtstoletí vdaná, má dvě dospělé vysokoškolačky, manžel pracuje v Praze. Bydlí v domečku ve Ždírci nad Doubravou, přízemí obývají rodiče.

Charakter:

Hovorná, veselá a společenská.

Zájmy:

Televize, knížky, spánek, zahrádka.

Vztah k vaření:

Přestože nevaří moc ráda, je prý výborná kuchařka. Vaří od svatby, běžně pro šest lidí, dělá českou kuchyni, hlavně omáčky.

Chutě:

Není vybíravá. Cizí kuchyně nemusí, maximálně tak pizzu nebo špagety. V restauraci si dává specialitu šéfkuchaře.

Nesnáší:

Plody moře a hnidopichy u stolu.

Motto:

Láska prochází žaludkem.

Očekávání:

Zábava.

Vaše názory

sopka
tři... 2 10.12.2010 20:55

prosím Vás nehrajte si na sasanku, tady se každý vydává za sasanku

perníček
sopka 10.12.2010 23:55

Sasanka vám tu určitě něco odpoví,je to inteligentní dáma,která velí třiceti lidem.Ale názory má,jako bába důchodkyně,přečtěte si její kecy zpětně,to mluví za vše.

anonym
sopka 11.12.2010 10:45

Co pořád máte s tou sasankou? Několikrát jsem si přečetla její výplody, ale že by štvala tolik lidí?! No,je to osoba sebestředná, tak atˇprohlíží nepořádky v cukrárnách,pekárnách a sýrárnách.Já raději než sasanku budu sledovat soutěžící. Mějte se všichni a užívejte si předvánoční pohodu.Pro mě ta pohoda znamená i pečení dlouho do noci,přitom poslouchám rádio a přemýšlím,pro koho ještě nemám dárek.

ludka
šípkovou omáčku taky dělám, 11.12.2010 23:45

šípkovou omáčku taky dělám, sice jsem Vaší nechutnala, ale podle mně byla tak jak má být

tři...
Máte pravdu 0 10.12.2010 20:09

Máte pravdu doktore:)))))))))))))
Našla jsem ješte " rosslyn" v diskusi u Evži.Jojo.
Stejné vyjadřování:)))odstavce,taková "povaha" se jen tak neschová. Chtělo by to Chocholouška:)))Fakt dobrá magorka,jdu raději slepovat cukrovíčko,mňam a dnešní vítězka byla moc fajn.Mějte se krásně předvánočně:))

mai
Evko, lítala jste v tom. 0 10.12.2010 20:04

Evko, lítala jste v tom. Někdy sama za sebe a tzn. pohoda a někdy touha po penězích tzn. nepřirozená. Je vidět, že taktizovat moc neumíte, tak zůstaňte sama sebou.

doktordamdydam
Sasanka opravdu bude cvok - 0 10.12.2010 19:58

Sasanka opravdu bude cvok - je patrné z pár příspěvků, že mění jména a povídá si sama se sebou, ASKOKO, HHHKHSSHHS - nebo jak přiblble je stále stejná osoba.
vážená dejte se vyšetřit, tohle opravdu hraničí s psychózou. Jste příliš čitelná a pardon i trošku chudá duchem.Vaše pohádky jak vše děláte a co vlastně děláte, vedete firmu a v práci si vždycky zdřímnete a vlastně pracujete nepřetržitě a vaše jediná zábava je tahle pitomost. Exceletní magor, můžete se jít procházet s Evženem.
A nezapomeňte zase napsat, jak jste se pobavila a vaše haha a jak jsou všichni kromě vás pitomci.Díky už to známe. Změňte repertoár.

askoko
no snad nebudete srovnávat 0 10.12.2010 17:16

no snad nebudete srovnávat strouhanku s výrobou másla, to jeko porovnávat, že někdo koupí uvařené brambory a jiný je doma vaří????

snad domácí strouhanka je normální věc každé obyčejné domácnosti, kde se žije, vaří a jí vařit.

od amaterských kuchařů kteří chtějí vyhrát tuto show čekám, že budou mít základní věci domácí, jako strouhanka, bramborák, polévka nebude z pytlíku a nebudou vařit z chemie a polotovarů. Nikdo asi nečeká, že budou mít doma pečené pečivo, doma vypěstovanou zeleninu, domácí maso apod.!!! Plete sem páté přes deváté.

Karamela
Strouhanka 0 10.12.2010 17:07

Vášnivá debata o strouhance mně vážně pobavila. Teď jen čekám, kdy se začnete pohoršovat nad těmi, kdo si doma nestloukli máslo? :-)

askoko
sasanko 0 10.12.2010 17:03

koukám, že tady někoho pěkně vytáčíte i kdybyste napsala, že je dnes pátek, jen tak dále, alespoň ty největší pito... odpadnou

reklama