PO - PÁ v 17:50 na Primě

Filip Jalový

Filip studuje na americké univerzitě v Tennessee, kde získal sportovní stipendium v atletice. Splnil si tím svůj sen, v Americe se mu líbí. Je to nadšený sportovec, prý teprve když ho bolí celé tělo, tak se cítí skvěle.

Je zadaný, má přítelkyni, děti zatím neplánují. Přes prázdniny bydlí doma u rodičů v krásné moderní vile se zahradou a jezírkem v Modřicích, kam také pozve své hosty. Vždy ho bavilo vaření a těší ho, když lidem u něj chutná. Do pořadu ho přihlásil táta.

 

Tak tento týden bude trochu překvapivý...a do toho veganské pochoutky? Co vše se tento týden bude dít již nyní zde!

 

Charakter:

Klidný, přátelský a cílevědomý.

Zájmy:

Sport: běhá, hraje tenis, jezdí na kole a hraje míčové hry.

Vztah k vaření:

Už skoro rok si vaří sám a stále se zdokonaluje. Nejvíc ho baví nákup surovin.

Chutě:

Momentálně si nejvíc pochutná na českém jídle (svíčkové a dalších omáčkách), které si za mořem neužije.

Nesnáší:

Játra a koprovku. U stolu mu vadí neslušné chování nebo hraní si s mobilem.

Motto:

Bez bolesti není pokroku!

Očekávání:

Těší se na čtyři dobré večeře od kolegů. Doufá, že potká přátelskou skupinu lidí, získá nové zkušenosti a bude mít šanci vyhrát.

Historka z vaření:

Když poprvé vařili s tátou pro kluky z běžeckého týmu v Americe, pobavilo je, jak dlouho se olizovali po dobrém jídle. Něco takového ještě nikdy neviděl…

Vaše názory

Sangrail
Jde hlavně o vaření 0 02.05.2014 03:22

Je to sympaťák, obdivuji, že umí vykostit kuře, ale používá mraženou kořenovou zeleninu, dětské piškoty, tavený sýr, slanou pomazánku dává do kompotované broskve, prostě je to takové to vaření 90. let...

Hana.103
Filip je prostě borec!!!V 1 14.11.2013 17:36

Filip je prostě borec!!!V tomto díle opět zvítězila závist!

JanaKr.
Přesně tak :) super šikovnej 23.11.2013 02:17

Přesně tak :) super šikovnej kuchař, nádhernej barák. To se ale u ostatních soutěžících Čecháčků (hlavně ta baba s tou velkou tlustou :D) asi neodpouští...

Anonymous,,..,,
fiha 1 14.11.2013 17:16

Filipe klobouk dolu, ac chute na dalku poznat nejdou me se tvy menu i tvuj den libil, a u babky mi prislo, ze vyslovene nemuze vydejchat jak si zijes, uz jen tema kecama na konci...a jak uz je tu psany nize neutralni uzemi jako napr nekde v hospode mi prijde cim dal castejs jako nejlepsi reseni, protoze co tam kolikrat nekdo predvadi jen kvuli zazemi to je na pres drzku

anonym
Souhlasím s vámi!:) 22.11.2013 12:51

Souhlasím s vámi!:)

Sssímouš
dotaz na redakci 0 13.11.2013 16:13

Zajímalo by mě, jestli už režie přemýšlela nad změnou prostorů (např. prostory vily VV již budou určitě brzy prázdné..)? Dochází totiž zde k záměnám s různými pořady o bydlení, než o vaření.

Sssímouš
chyba pocitů 0 13.11.2013 16:12

První dojem z Filipa? Synáček z bohaté rodinky. Až potom, co jsem se dočetla, že je na škole díky stipendiu, získal u mě obrovský respekt. Ten kluk má opravdu dar a nejen na sport. Mrzelo mě, že se ho nikdo neptal, jak se dostal na školu, co tam dělá, jaká je Amerika, prostě nic, buď to tam režie nedala nebo ho všichni odsoudili rovnou. TAKŽE PŘÍŠTĚ, NEŽ NĚKOHO ODSOUDÍTE, TAK NEJDŘÍVE VYZJISTĚTE PODROBNOSTI.

maus.maus
Nejleší z celého týdne 0 12.11.2013 21:12

Filipe, byl jste pro nás to nejlepší co nás v tomto týdnu potkalo. A ty slepice - rádoby kuchařky se můžou jít akorát bodnout a puknout závistí. Máte budoucnost a své cíle před sebou. Přejeme jen to nejlepší.

Ari Yu
FILIPE BYL JSI NEJLEPŠÍ!! 2 11.11.2013 20:19

FILIPE BYL JSI NEJLEPŠÍ!! Češi se zase předvedli ;) radši frč zas rychle pryč :¨)

Džambulka
šikula 12.11.2013 09:55

Filipe, jsi velice šikovný, něco jsi dokázal, rodiče musí mít radost.A tovéto lidi by do tohoto pořadu měli chodit, ne jako slepice Jarka s Mončou, nepředvedly vůbec nic.Jo, předvedly, krutou závist.

reklama