PO - PÁ v 17:50 na Primě

Filip Valenta

Sympatický mladík Filip žije blízko rekreační osady Hamr na Jezeře. Narodil se v Mladé Boleslavi, potom žil s rodinou deset let na jižní Moravě a nyní bydlí již pět let v bytovce v Břevništi.

Je to vesnička, kde není ani obchod, ani hospoda. Studuje střední odbornou školu v České Lípě a chystá se na maturitu. Má dvě sestry a jednoho bratra. Chodí na brigády a snaží se mamince pomáhat nejen finančně a v kuchyni, ale i s opravami v bytě a péčí o mladší sourozence. Jeho největším koníčkem je rybaření. Kdyby vyhrál, peníze by dal do rekonstrukce bytu. Nebo je utratil za vánoční dárky.

Charakter:

Je milý, stydlivý, upřímný a otevřený, skromný, hodný a starostlivý.

Zájmy:

Rybaření, fotografování, rád vyrábí modely a baví ho i škola.

Vztah k vaření:

Vaří s chutí a přes své mládí je docela zkušený kuchař. Rád zkouší nová jídla.

Chutě:

Není vybíravý ani kritický strávník.

Nesnáší:

Vadí mu „smradlavé“ sýry, olomoucké tvarůžky zvlášť.

Motto:

Je sto důvodů, abych vždycky miloval...

Očekávání:

Do pořadu se přihlásil, protože chce ukázat, že i mladý člověk dokáže dobře vařit. Těší se na nové recepty, zkušenosti i lidi.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jako v závodní jídelně

 

VIDEO: Kde má kachna prsa

 

VIDEO: Negativní článek

 

VIDEO: Tohle není kung-pao

 

VIDEO: Napjatá atmosféra

Vaše názory

marketkacka
Nikol a Daniela 0 16.03.2012 11:21

Nikol, být tebou tak pomlčím o tom jak měl filip studené špizy a ty bys je přihřála v mikrovlnce! Vždyt ty sis neuměla přihřát své jídlo a budeš tu něco řikat.Podívej se na své úterní vaření, to nemělo úroveň. A o tom že byl podle tebe špatný hostitel nemluvě. Byl dobrý hostitel,snažil se :-) Danielo, ty by ses už mohla tvářit normálně, ne jak nakyslý bonbon!

Lída P.
Filip 0 08.01.2012 21:28

Filip mi příjde jako skvělej kluk a ten to měl vyhrát, než nějaká obluda Daniela a Vláďa. Ty dva by si to ani nezasloužili jako Fífa, tomu jsem to nejvíce přála, nedělal rozbroje a nějaké hogo fogo ze sebe. Pak byl dobrý i Ján,ale Filipovi jsem to moc přála.

..
Uzasnej milej hodnej uprimnej 0 20.12.2011 22:19

Uzasnej milej hodnej uprimnej kluk takovej clovek v prostreno nebyl ani nepamatuju strasne moc sem ti prala tu vyhru zaslouzil by sis ju ses sikovnej.Opravdu velika skoda zes to nevyhral..Tvoje rodina na tebe muze byt vazne pysna.Ses super kluk

Hanulishek
Tak tenhle klučina by si mi 0 20.12.2011 13:28

Tak tenhle klučina by si mi libil domu...Varit umi, ma zodpovednost je milej... mazecovej borec si...:-)

veve
Jste opravdu hodný a slušný, 3 16.12.2011 08:22

Jste opravdu hodný a slušný, jak tu všichni píšou, ale jinak naprosto bez svého názoru. A mám pocit, že se budete na všechno ptát maminky tak do 50 let! S váma každá ženská bude orat.

kikulína
Filip 16.12.2011 09:22

že nevykřikuje do světa každou myšlenku, která ho napadne neznamená, že má prázdnou hlavu nebo že nemá názor. Lidé s nadhledem si dokážou myslet svoje a zachovat důstojnost sobě i ostatním.

Klea
Filip 16.12.2011 09:29

Filip je hodný a slušný kluk a nechápu, proč by měl být mámina sukně, když zůstali sami, tak je obdivuhodné, že se snaží a stará se nejen v domácnosti ale i finančně. V dnešní době je málo takových mladých lidí, kteří se takto zachovají. A mylím si, že když si najde hodnou a milou ženu, že to bude báječný pár a nikdo s ním nemusí orat, samozřejmě, že nesmí naletět na nějakou vypočítavou mrchu.

čarodějnice
třeba se Filip řídí heslem - 19.12.2011 16:07

mluviti stříbro a mlčeti zlato, na 18let s porovnáním s Nikol, je supervítězem, každá máma na takového syna může být pyšná

Inek
Filipe, jste skvely! 1 16.12.2011 02:15

Filipe, jste a pan Honza - jste nejslusnejsi, nejvychovanejsi a nejsrdecnejsi z cele petice...
Na svuj vek jste velice sikovny...Uzasny syn a maminka urcite je na Vas hrda:))
Drzim palce do zivota, hodne vyher a uspechu!!!
Dekuji na Vas je prijemne se divat!
Ina

Lída P.
přesně tak..na ty dvě obludy 08.01.2012 21:31

přesně tak..na ty dvě obludy bloňdatý (hl. Danielu) a Vláďu se zas tak koukat nedalo :D buď to hráli všichni naschvál, nebo se ted jejich rodiny diví co maj doma :D

reklama