PO - PÁ v 17:50 na Primě

František Letal (repríza 1)

Prostreno - 10.03.03 - Frantisek 1 Foto: Prostreno - 10.03.03 - Frantisek 1Foto: All

Narodil se v Karlových Varech, posledních sedm let žije v Ostravě. V Ostravě-Třebovicích najdeme převážně starší zástavbu rodinných domků.

Je to velmi klidná čtvrť, ve které není nic z průmyslové části. Pracuje jako kadeřník a ve volném čase se rád schází s přáteli, navštěvuje vernisáže, módní přehlídky. Práce je jeho koníčkem.

Žije v rodinném domku spolu se svým přítelem. Domek je menšího typu, útulně zařízený, oba si potrpí na design.

Charakter:
František je náladový, svérázný, společenský typ, cílevědomý a konfliktní.

Vaření:
Vaří rád, ale nemá na to moc času, spíše experimentuje. Miluje asijskou kuchyni, sushi, kari, mořské plody, netradiční zákusky, fast foody.

Chutě:
Má rád slané a sladké, nemusí nic ostrého, ale preferuje výrazné chutě.

Nesnáší:
Koprovku a rýžový nákyp.

Motto: Když se podívám za sebe, chci vidět stopy toho, co jsem zanechal.

Vlastní ohodnocení: 5 bodů za vaření.

Vaše názory

divák yyy
už to tak je 0 30.06.2010 19:36

Nevidím nic neobvyklého na tom,že se pořady přes prázdniny opakují.J eto tak na každé televizi a myslím si,že dávát premiéry by bylo nerozumné vzhledem k tomu,kolik lidí se dívá na televizi.

kukuku
hodnocení 1 30.06.2010 19:31

Pan František byl skvělý,moc se mi večer líbil,měl celkem jednoduché menu,ale o tom to právě je.Vymyslet něco,tak aby hostitel měl čas i na zábavu,která ,si myslím,byla super.

Jabko
František 01.07.2010 19:26

Když si promítnete některé exoty, kteří se objevili v dalších kolech, musíte tím více ocenit formát této party, Františka zvláště. Ať už na to šel jakkoli, jako jeden z mála pochopil, čím se dá v této soutěži zvítězit. Rozhodně to není ani nejdokonalejší jídlo, ani "vlkovské" taktizování.

kačerr
To opakování je na nic,už si 1 29.06.2010 19:17

To opakování je na nic,už si to pamatujeme a je to k ničemu,aby se akorád člověk opět naštval.Ale František byl fajn kluk.Příští týden to bude teda síla.Jedna patlála patlála a babča se také ukáže jaká je.No nic,tak snad po prázdninách Ahoj

marjanka
Primo, už se fakt na to 30.06.2010 09:22

Primo, už se fakt na to vykašlete a dejte nám něco inteligentnějšího

fanynka
pro marjánku 30.06.2010 19:08

Je "okurková sezóna",takže všechny televize nás budou krmit reprízami a pokud se vám tento pořad nelíbí,není nic jednoduššího,než přepnout!

František byl skvělý a oprávněně vyhrál!Doufám,že v příští sérii bude víc takových jako on!
Hlavně ať se nehlásí soutěžící,jejichž repertoár se zastavil u svíčkové a vývaru!Ale bojím se,že je to jen zbožné přání:-((

reklama