PO - PÁ v 17:50 na Primě

František Strnad

Prostřeno VII (16) Hradec 15.4. 2013 galerie - František Strnad Foto: Prostřeno VII (16) Hradec 15.4. 2013 galerie - František StrnadFoto: All

Rozvedený František dnes pracuje jako interiérový designer. V minulosti vystřídal mnoho zaměstnání: byl řidič nákladního auta, zřízenec v nemocnici, rekvizitář, vedoucí provozu Domu umění v Brně, produkční v propagační tvorbě.

Má tři dospělé děti a jednu vnučku a vnuka. Po rozvodu měl děti v péči a vychovával je sám, takže si s domácností umí poradit. Naučil se prát, žehlit, uklízet a vařit. Pracovně i rekreačně se všude pohybuje na kole. Kolo je jeho velký koníček a objel celou Českou republiku. Ale i Dalmácii, Chorvatské ostrovy, Skandinávii. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože spolu často vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na letní cestu na kole kolem Korsiky. Uvaří na chalupě v Přešovicích.

Tento týden rozhodně nebude nuda !!! Na BONUSOVÁ VIDEA se můžete podívat zde.

Charakter:

Společenský, má rád humor, snaží se být veselý. Nesnáší hloupost, maloměšťáckost, úzkoprsost, lakomství, závist a zákeřnost.

Zájmy:

Cyklistika. Má rád svojí práci, fotografuje a vaří.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, rád jí a jídlo připravuje. Vaří z dobrých surovin – zvěřina, ryby, králičí maso, kůzlečí, skopové, vepřové a polévky.

Chutě:

Má rád každé jídlo, které nemusí připravovat. Nikdy nepohrdne rybou, zvěřinou nebo králíkem, protože si oblíbil nevšední druhy masa.

Nesnáší:

Sní vše, asi by nepozřel hmyz. U stolu mu vadí, pokud někdo krájí ostrým nožem na porcelánovém talíři.

Motto:

Kde je cíl, tam je i cesta.

Očekávaní:

Chce do pořadu vnést trochu vzruchu. Má ambici ukázat, jak se dají použít i jiná koření a chuťové kombinace.

 

 

Vaše názory

Niki@VOŠ
František je fajn 0 21.04.2013 11:55

Mně se František svým přístupem a jednáním líbil nejvíc. Hodnotil férově a jeho poznámky měly hlavu a patu a nebyla z nich cítit zášť jako z kritizování pondělní a úterní soutěžící. Chaloupka se mi líbila, František zachovává její charakter a dýchá z ní opravdový život.

Mi Shka
Pane bože,ty komentáře Vydry 1 20.04.2013 17:39

Pane bože,ty komentáře Vydry a Bouškový jsou trapný! Jinak František je sympaťák,narozdíl od těch čtyř slepiček v kurníčku...

Dorča
Přidávám se ke kritice 22.04.2013 17:33

Přidávám se ke kritice komentářů. I když mám Janu B. s Václavem V. docela ráda, to co někdy vypouštějí z úst je šílené. Snad si to nepíšou sami. Jsem pro to,aby se úroveň komentářů pozvedla a nepůsobila tak uboze. Co vy na to, tvůrci pořadu?

Kristin1912
povinné foto 3 20.04.2013 08:35

a povinně bych jsem k Vašim komentářům nechala vkládat fotky Vašich krásných a příjemných tváří, Vašich 100% domácností a kulinářských výtvorů z Vašich luxusních kuchyní...

outloň váhavý
Čích našich? Našich, co se 20.04.2013 10:52

Čích našich? Našich, co se nelezeme předvádět do tv, protože máme v sobě i trochu soudnosti?

Kristin1912
.... 20.04.2013 12:27

do TV sice nelezete, za to tady pomlouvání a hodnocení rozjíždíte ve velkym... neškodila by i tady trocha soudnosti..., což mi přijde daleko horší...

kolombína
Ani bych neřekla. 20.04.2013 15:04

Ani bych neřekla.

Kristin1912
to jsou komentáře 2 20.04.2013 08:31

Musím Vám říct, že je to jeden kvalitní komentář vedle druhého. Pokud se na soutěžícím nedalo najít nic jiného, tak pomlouváte mikinu...a kdyby to nebyla mikina, tak si najdete křivej nehet na ruce...jďete si to vyzkoušet a pak hodnoťte...Pan František byl slušný a všechny bodoval spravedlivě, což se o ostatních tolik říct nedá. Jeho jídlo se mi líbilo, bylo originální a také bych ho ráda ochutnala, prostředí byl starý statek, tak co čekáte za zázrak? Je to Vaše ostuda takhle se projevovat...

Daruška...
Kristino ty bys fakt 20.04.2013 11:11

ráda ochutnala ty blitky?Tys ještě nikdy nejedla pudink?

odezva
František se projevil takový 21.04.2013 11:33

František se projevil takový jaký je, všude byl, všechno zná nejlíp ale skutek utek..... a to už vůbec nehodnotím oděv, on totiž žádný jiný nemá.

reklama