PO - PÁ v 17:50 na Primě

Gabriela Krajňáková

Prostřeno III - 29.4. 2011 Gabriela Krajňáková  Foto: Prostřeno III - 29.4. 2011 Gabriela Krajňáková Foto: Prima

Vdaná dvojnásobná maminka na mateřské dovolené pracuje i z domova jako eurokoordinátorka v zemědělské firmě, kde zajišťuje investiční dotace EU. Má tříletého syna, dcerce bude rok. Přátelská Gabriela má mnoho zájmů, s manželem rekonstruují chalupu v Českém Švýcarsku.

Ráda se pouští do nových věcí a ráda v nich uspěje. Kdyby vyhrála, 25 tisíc by použila na nové elektrické rozvody do venkovského domu. Své francouzské menu ale uvaří v téměř stometrovém bytě 3 + 1 v Čakovicích, kde žije a kde se odehraje finále.

Charakter:

Přátelská, veselá, impulzivní, občas prý náladová.

Zájmy:

Vaření, pečení, zdobení dortů, cestování, horská turistika, kutilství, četba, sport.

Vztah k vaření:

Odmalička ráda pozorovala babičku v kuchyni. Vařit se naučila na vysoké škole – spolubydlící se vzájemně zvali na večeře.

Chutě:

Má ráda kvalitně upravené pokrmy z čerstvých surovin. Sní téměř vše, ochutnala i sušené cvrčky. Miluje francouzskou kuchyni, ryby, zeleninové saláty a hovězí maso.

Nesnáší:

Průmyslově vyrobené dochucovací prostředky, ze strachu by nesnědla japonskou jedovatou rybu fugu. Nikdy neochutnala tlačenku, huspeninu nebo ruská vejce. U stolu nesnese špínu, neúctu k hostiteli a dusnou atmosféru.

Motto:

Není nic, co bych nezvládla. Alespoň to zkusím a pak přiznám prohru…

Očekávání:

Nové tváře s novými nápady a jiným pohledem na život a vaření.

Vaše názory

Ell
Skvělé jídlo 2 20.07.2011 19:47

Bylo to nápadité, skvělé a zcela jistě i chutné. Tleskám Vám, přeji pořadu víc takových soutěžících!

Je mi jedno, jaký je kdo v soukromí, toto je pořad o vaření a sympatiích u stolu.

lenošivá žena
Paní Krajňáková 30.07.2011 21:22

je pro mě královnou Prostřeno,nejlepší co tahle soutěž ukázala

LenkaH20
Perfekcionistka ,nechápu jak 02.04.2012 08:48

Perfekcionistka ,nechápu jak to zvládá ,ale byl to koncert.

drvera
Znám ji! 1 12.05.2011 12:17

Pani Krajňákovou znám a ve skutečnosti je to pěkně nafoukaná ženská. V televizi to byla pouhá přetvářka. Někteří lidé umí hrát dobré divadlo...

anonym
Naprosto souhlasím.Je to 20.05.2011 16:00

Naprosto souhlasím.Je to falešnej člověk.Usmívá se,ale za zády tě klidně pomluví.Nechápu,jak jí to mohli všichni sežrat.

Acvi
Zdroj receptů 0 06.05.2011 11:59

Je vidět, že paní Gábina je opravdu na úrovni, o tom svědčí i to, že k receptům dala zdroj - žádné plagiátorství - a tím, na rozdíl od ostatních, upřímně přiznala, že recept není z její hlavy.
Děkuju recepty určitě ozkouším :-)

Barbora Hopp
No ze by mluva byla tak 0 05.05.2011 13:28

No ze by mluva byla tak nesnesitelna se tedy rici neda, pani Gabriela mluvila hezky, slusne, nezakoktavala se a ze sem tam neco protahla...no a co! Byla sebevedoma a to se u nas asi opravdu jeste neodpousti. Navic si myslim, ze se v televizi od profesionalu obcas dockame horsiho "przneni" cestiny. V kuchyni ukazovala svuj kucharsky um velmi zrucne, coz nedokaze kazdy pred kamerou. Je hloupost hodnotit jak moc je dobra kucharka bez ochutnani, ale kazdopadne to nebylo nic jednoducheho na pripravu a urcite bych od ni rada nejake to jidlo ochutnala. Zajimalo by mne, jestli jste nekdy absolvovala nejake kurzy vareni? Protoze zpusob jak se v kuchyni pohybujete na me pusobi skoro profesionalne. :)

mirka..
Gábina byla perfektní 5 04.05.2011 10:53

Nejsympatičtější soutěžící, moc příjemná paní a menu podle mého gusta!Krásná exkurze do Francie:)

2011
Gabriela chtěla moc vyhrát, 05.05.2011 09:45

Gabriela chtěla moc vyhrát, tak moc že se uchýlila k podvodu, pokrmy měla již předem připravené, což odhalil divák stejně tak i spolusoutěžící.
Stálo vám to za to Gabrielo.
Vaše vaření byl jeden velký podvod... fuj!

2011
Gabriela chtěla moc vyhrát, 05.05.2011 09:53

Gabriela chtěla moc vyhrát, tak moc že se uchýlila k podvodu, pokrmy měla již předem připravené, což odhalil divák stejně tak i spolusoutěžící.
Stálo vám to za to Gabrielo.
Vaše vaření byl jeden velký podvod... fuj!

reklama