PO - PÁ v 17:50 na Primě

Gabriela Sedláková

Gabriela, svobodná matka dvou dětí, má neukončené vysokoškolské vzdělání a momentálně je na mateřské dovolené a věnuje se volné živnosti – fotografování a práci na jejím webu s recepty. Dále spolupracuje na projektu, který se věnuje inspiraci rodinám s dětmi.

Působí jako pohodářka, vaření je pro ni koníčkem a zábavou. Momentálně bydlí s dětmi v domku v Senetářově, venkovské prostředí jí vyhovuje. Do pořadu se přihlásila sama ze zvědavosti, chce posunout své hranice a doufá, že bude mít štěstí na fajn partu lidí. Výhru by investovala do rozvoje budoucích plánů, dětem a rodině by koupila malé dárky.

Charakter:

Veselá, aktivní, klidná a občas i lenivá. Má slabost pro detaily a vše musí mít vždy naplánované.

Zájmy:

Rodina, přátelé, vaření,fotografování, sport – chůze s hůlkami a běh.

Vztah k vaření:

S vařením začala během prvního těhotenství a postupně tomu naprosto propadla. Ráda připravuje sezónní poctivá jídla, která se snaží vždy zdravě upravit. Ráda používá bylinky, nesnáší umělá dochucovadla.

Chutě:

Má ráda maso, ryby, zeleninu, ovoce a těstoviny. Nejraději má pečené telecí maso na bylinkách, domácí hamburgery a saláty.

Nesnáší:

Kuře na paprice, houby (kromě nakládaných praváků) a vnitřnosti. Nikdy by nesnědla chobotnici a dršťkovou polévku. U stolu jí vadí, když někdo automaticky solí, aniž jídlo ochutnal, odbíhání od jídla, používání mobilů a krkání.

Motto:

Vydržet!

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti s natáčením, na ostatní účastníky a nová jídla a recepty.

Historka z vaření:

Jednou, když si rozehřívala pánev tak na ni dcera křičela, že je zlá a že to jíst nebude. Gabriela nechápala proč. Když pak odklopila pokličku z pánve, tak zjistila, že se v ní škvaří figurka šmouly.

Vaše názory

Anonym
Jedině miloučká a mazlivá 0 30.04.2016 23:57

Jedině miloučká a mazlivá získá peníze.

Anonym
Ta Verunka. 0 07.04.2016 00:05

Ta Verunka.

Anonym
Já vím, potřebuješ peníze. Na 0 27.03.2016 00:59

Já vím, potřebuješ peníze. Na hraběnku však bohužel nemáš. Ta je od mala školena jak na to. Několikagenerační zkušenosti. Výhru jí přej, ať si ji užije.
Přišla z jihu viděla zvítězila.
Je to milé děvče.

Anonym
Verunko, Verunečko, moje 0 13.03.2016 00:04

Verunko, Verunečko, moje lásko, nestvůru z tebe udělali. Ale zato jsi nejpopulárnější. Kde by ctihodná hraběnka vzala tolik comentů.

Anonym
Angličtí psychologové tvrdí. 0 25.01.2016 00:24

Angličtí psychologové tvrdí. Občas sprosté slovo je prospěšné. Mnohem prospěšnější než prolhanost maskovaná zdvořilostí.

Anonym
to co předvedla Veronika, byl 0 21.01.2016 11:37

to co předvedla Veronika, byl hnus, ta holka nemá charakter. Kdyby tohle předvedl někdo z mí rodiny, tak ukončím s ním (s ní) kontakt. Andrea je nevychovaný fracek, namyšlená a zatím životem nepoučená. Ale co se týče bodování, byla aspoň trošku fér. To bych z té výhry neměla radost ani já. Ale jsem ráda, že to vyhrála Patrizia.

wahotujasekuj
http://online-diflucanflucona 0 21.01.2016 09:09
Anonym
Vesnické nanynky versus 1 09.01.2016 00:02

Vesnické nanynky versus světem protřelá rádoby počestná hraběnka. Záruka sledovanosti. Sousto pro diváky.

wahotujasekuj
http://online-diflucanflucona 21.01.2016 09:08
Anonymka91
Prej chutnej, šunkej vy jste 0 31.12.2015 11:32

Prej chutnej, šunkej vy jste krávy vymaštěný to opravdu nevíte jak se čte chutney?

reklama