PO - PÁ v 17:50 na Primě

Gizela Jeřábková

Paní Gizela má základní vzdělání, pracovala jako prodavačka, momentálně je však bez práce. Bydlí v Hradci Králové v bytě 3 + 1 s jednou ze svých dvou dcer a její rodinou.

Rozvedená Gizela, která vyrůstala v Budapešti a na Slovensku, má část rodiny ve francouzském Dijonu a o Češích si nic dobrého nemyslí. Je už pyšnou babičkou čtyř vnoučat. Jejím hlavním zájmem je rodina a starost o ni. Do soutěže ji přihlásila dcera, která považuje maminku za dobrou kuchařku. I Gizela by výhru investovala do vybavení bytu a kuchyně, kde často vaří.

Charakter:

Považuje se za hodnou a upřímnou. Sebevědomá, chybí jí ale sebereflexe a občas i názor.

Zájmy:

Těší ji vnoučata, procházky, četba.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a téměř stále.

Chutě:

Má ráda spíš klasickou kuchyni, pikantní jídla.

Nesnáší:

Nemusí houskové knedlíky, slezinu a pajšl. Odtažitý vztah má k mléku a mléčným výrobkům. U stolu jí vadí neslušné chování a povrchnost.

Motto:

Kdo moc mluví, nic neví.

Očekávání:

Neočekává nic jiného než výhru!

SMS SOUTĚŽ S PROSTŘENEM! ZDE

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pravda natvrdo

 

VIDEO: Nepovedený dezert

 

VIDEO: Gizela

 

VIDEO: Alergie na mléko?

 

VIDEO: Spálené zelí


VIDEO: Vysušený losos

Vaše názory

Sangrail
Sprostota těch čtyř naprosto převažuje nad Gizeliným nepořádkem 0 13.09.2014 20:20

Vzpomínám si z dětství na knihu Dva divoši, kde hrdina Ian šel na oběd k chudé stařeně, které se všichni smáli a říkali jí "čarodějnice". Oběd dopadl asi jako u Gizely, ale Ian nikomu nic neřekl a doma tvrdil, že je sytý, aby starou paní, která si myslela, že ho dobře pohostila, neshodil před ostatními. Tuhle noblesu má v sobě bohužel málokdo.

Detox
Strašní idioti. Neříkám, že 0 20.07.2014 22:31

Strašní idioti. Neříkám, že uvařila skvěle, ale tak katastrofálně to nevypadalo...kdybych musela poslouchat takové debilní kecy, co oni plodili, asi bych si dala pořádnou sklenku vína a smála se jim do ksichtu. I za ty 4 body.

neznamy
welcome to 'reality tv' 1 16.02.2014 22:47

Dear Czech friends,
Welcome to the not so real world of 'reality TV.' It is obvious she was put up to be disgusting by the producers of the show (no doubt with a few thousand crowns). As the ratings decrease over time with the show, the antics will become more outlandish...you will see.

Anonymousokoo
Piš česky, osle. 11.07.2014 19:29

Piš česky, osle.

Hanka8899
místo relaxu vztek 1 13.03.2013 09:51

8 reklam za sebou při přehrání od půlky? Really? To mě vytočilo a už na prima play nevlezu, humus !

Jarin69
Reklamu tam máš pro to aby 04.04.2015 10:25

Reklamu tam máš pro to aby jsi se na to mohla podívat zdarma blbko.

Anonymous
Lidičky povídejte si co 1 15.11.2012 11:19

Lidičky povídejte si co chcete,ale tahle paní asi moc na úklid není. Když věděla že k ní přijde televize a bude vše natáčet,tak si alespon měla ukliídit a pořádně tedy umýt nádobí. Každý normální člověk by se na tohle určitě připravil i kdyby byl bordelář jak sviň. Proste paní Gizela v tomto ohledu to měla asi pěkně na háku. Takže pardon,ale je to špindíra a at si každý říká co chce.

Lucík Prcík
Gizela je špína 26.11.2012 14:01

No větší špindíru jsem ještě neviděla .... co ta nádhera předvedla to nemá obdoby .... všechno to bylo jako nějaká TRAGÉÉDIE NA TALÍŘI .... v polívce kosti, pomeranč na kachně, spálené zelí, zábava na dvě věci .... , a dezert ze šlehačky ve spreji a k tomu všemu špinavé nadobí !... no hnus největší já bych se jí nedotkla ani dvoumetrovým klackem a ještě by si panička mohla umejt vlasy z jejích vlasů by se dal stírat panenský olej !

Anonymous
No comment 1 14.11.2012 23:52

Bydlím v zahraničí a popravdě po shlédnutí tohoto dílu se za Čechy stydím ještě víc,než jindy.Falešní,nepřející,kritičtí,pomlouvační a hlavně vyžívající se v drbech a cizí smůle.Nedokážu pochopit,jak někomu může dělat radost upozorňovat na nedostatky druhých-obzvlášť když dotyčného ani neznají.Stydte se!!!!!

anonymxxxyyy
Dobře, dobře, my se tu budeme 15.11.2012 10:11

Dobře, dobře, my se tu budeme stydět a ty sem nelez.

reklama